The Body Shop

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: szilvasitimea, az összetevőket feltöltötte: szabs, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"100% vegán, mattító és problémamegoldó memóriagéles Teafaolajos éjszakai arcmaszkunk már reggelre tisztább és puhább bőrt eredményez, hosszútávon pedig segít megelőzni a pattanások és mitesszerek kialakulását és javítja a bőr állapotát. Alkohol- és mesterséges illatanyagmentes, nem tömíti el a pórusokat, nem hagy nyomot a párnán. Közösségi Kereskedelmi teafaolajjal, aloe verával és szalicilsavval gazdagítottuk."

BDorin

2019. december 6.

Ajándékba kaptam a kolléganőimtől. A rozáceám miatt nem mindegy, hogy mit kenek az arcomra, ezért kicsit féltem is, hogy milyen hatása lesz, de mivel ilyen költségekbe verték magukat a lányok kipróbáltam. Abszolút nem bántam meg. Kb két hete használom és sokkal simább és puhább az arcom. Elkezdtek eltűnni a kis gyulladt csomók és a száraz foltok. Jojoba olajjal együtt használom, így szerintem a kettő együtt fejti ki a hatását. Az illata nagyon szuper, a felkenés után egyáltalán nem kellemetlenül ragacsos, hamar beszívódik és tényleg nagyon sokáig elég lesz, mert pici mennyiség is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

budosbanya

2019. október 1.

Szerintem kicsit takonyszerű (bocsánat) állaga van, de a hatása szuper. Gyorsan beszívódik, hidratál, én imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

tothkitti91

2019. július 5.

Korábban már próbálkoztam teafás termékekkel, de egyik sem volt az igazi. Így, mikor ajánlották a boltban kicsit vonakodtam, de nagyon tetszett az éjszakai arcmaszk gondolata. Nem bántam meg a vásárlást. Nagyon kevés elég belőle és módfelett hatásos. Reggelre az esti arctisztítás után nagyon zsíros szokott lenni a bőröm, de ezzel az armaszkkal teljesen tiszta. El se akartam hinni. Heti kb 4 alkalommal használom.
Mivel nagyon lassan fogy, így azt mondom, hogy az ár korrekt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Mivel nagyon lassan fogy, így azt mondom, hogy az ár korrekt.

Szhojon

2019. január 26.

Minden este használom. Géles állagú, nem kell belőle sok, gyorsan beszívja a bőröm. Tisztább és puhább lesz tőle az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Nyancatfluff

2018. december 21.

Nagyon kellemes az illata, minden napi használat mellett tényleg segít, emellett nagyon sokáig elég. Az enyém már 10 hónapja megvan, és csak a felénél járok;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

drz400

2018. december 8.

Nem igazán látom a változást 3 hét használat alatt... Se jobb se rosszabb, pedig nincsenek olyan durva pattanásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

LauraHerczeg

2018. december 6.

Nekem nagyon bevált ez a maszk, bár kicsit féltem az eddigi véleményektől. Tény hogy nem szabad belőle sokat felkenni, csak kis miniatűr mennyiségeket, úgy viszont be is szívja a bőröm gyorsan és reggelre sokkal szebb az összképe.
Plusz pont hogy nagyon sokáig ki fog tartani és az állaga is tetszik nekem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Plusz pont hogy nagyon sokáig ki fog tartani és az állaga is tetszik nekem:)

Diuska85

2018. november 14.

Nem szeretem, mert tiszta ragacs marad az arcom még reggelre is, hatását nem nagyon éreztem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Zsanoka

2018. november 5.

Az ára miatt sokáig vaciláltam, de végül beadtam a derekam. Az állaga nagyon meglepett, nekem tetszik, könnyen felvihető, hamar beszívódik, valóban nem hagy nyomot a párnán. A dolgát az én bőrömön úgy 10/6on végzi. A patikat kezelgeti, de nem bír el velük. Szenes lemosóval, teafás ecsetelővel jobban működik. Ez lesz az első téli időszakom vele, úgy érzem szükség lesz előtte hidratáló is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

kittiszimonetta

2018. október 30.

Olvasgattam az előző véleményeket a termékről, lehet, hogy én másik dimenzióban létezem, de nekem ez valami istenien működik. Az arcbőröm minősége nem lett tőle szebb, mondjuk nyilván nem is arra vettem, de! a begyulladt, már-már aknénak nevezhető, államon és orcámon növő fájdalmas puklikat úgy leszedi 2 nap alatt, hogy csak pislogok. Majdnem minden este használom, hetente 1-2 alkalommal pihetetem a bőrömet, de sajnos/nem sajnos látható, hogy használom-e vagy nem. Az illata mennyei, bár amúgy is csípem a teafaolajat. A kiszereléstől először eléggé paráztam, mondván, 6xezer forint egy ilyen, aránylag kicsi tégelyért elég sok. Aztán kipróbáltam, és az állaga rámutatott arra, hogy elég sokáig tartós lesz. A zselés textúra nekem nagyon tetszik, szerintem iszonyat mókás, hogy belenyúlok, és 2 óra múlva ugyanolyan sima a felszíne, mintha új lenne, de persze ez csak extra dolog, esztétikum. Hagy egy ragadós réteget felkenés után, de nekem reggelre teljesen felszívódik szerencsére. Amit még észrevettem, hogy nagyon puha tőle az arcbőröm, úgy általánosságban jó hozzáérni, amióta használom a maszkot, ami kicsit ellentmond a teafaolaj szárító hatásának, de ha működik, hát nem állok ellen:). Imádom, örülök, hogy rábukkantam, és bármikor újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Propanediol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!