The Body Shop

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvasitimea, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált

Kombinált bőrre kifejlesztett tengeri hínáros arcradír, amely segít kitisztítani az eltömődött pórusokat és tisztán tartani azokat. A tengeri hínár vitaminokat és antioxidánsokat tartalmaz, melyek egyszerre hidratálják és tisztítják a bőrt. Ez az "okos" tengeri hínár kivonat eltávolítja a felesleges olajat az arcbőrről, a fénylő részeken mattítja, a száraz részeken pedig hidratálja és táplálja azt.

PaNel95

2020. április 4.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, és milyen jól tettem!
Heti 1x használom, utána pedig hidratáló krémezek, mert azért picit húzódik a bőröm a használata után. De ez kb. minden zsíros/kombinált bőrre ajánlott termék esetében így van. Az arcom puhább, egyenletesebb, nem érzem, hogy lennének száraz részek, apró bőr lehámlások a használata után. Szépen levisz mindent.
A szemcsék mérete és mennyisége nekem megfelelő. Nem kell belőle sokat használni, jól eloszlatható, úgyhogy elég lesz egy a tubus jó ideig.
Az illata engem nagyon meglepett. Már rákészültem arra, hogy akvárium szaga lesz, de nem, sőt, nagyon kellemes illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, és milyen jól tettem!

kingadzsupin

2020. március 27.

Egy kedvenc arcmaszkom beszuntettek es a helyere kerestem valamit. Sok mindent probaltam mar elotte mas markaktol mig egyszer megvettem ezt csak ugy. Olyan arctisztitot kerestem elso sorban ami egy bomba frissitest ad az arcomnak. Az hogy mellette meg radizoz is es jobban tisztit mint egy arctisztito hat szuper! Imadom! Szivesen ajanlom tovabb. Mindig van otthon. Nagyon megeri az arat mert tenyleg keves kell belole es szepen habzik konnyen el tudom oszlatni az arcomon. A szemcsek nem bantjak az esetleges nyilt sebeket. Lemosas utan osszehuzza oket es a porusokat! Az illata friss😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 27.

dlrexqs

2020. január 26.

Nekem sajnos hajlamos szárítani a bőrömet, ennek ellenére kedvelem ezt a terméket. A szemcsék pont megfelelő nagyságúak, így nem karcolnak, de alaposan tisztítják az arcomat. Használat után nagyon puha a bőröm, muszáj kétpercenként megfogni a pofimat. :)
Az illata elsőre furcsa volt számomra, nem számítottam ugyanis ilyen erőteljes szagra, azóta viszont összebarátkozott az orrommal.
Nem a legolcsóbb radír, de cserébe sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 26.

Nem a legolcsóbb radír, de cserébe sokáig elég.

tzs

2019. október 18.

Évek óta használom, nagyon szeretem. Frissít, tisztít, a szemcsék az érzékeny bőröm számára még épp elviselhetők, de ennél jobbat nem találtam.
Próbálok áttérni a kémiai hámlasztásra, de néha még így is érzem, hogy kell valami erőteljesebb cucc, így most is van itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

cheza

2019. október 6.

Korrekt arcradír, szépen tisztít, kevés is elég belőle, hogy felhabozzon, nagyon frissítő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

Ezra

2019. augusztus 6.

Ez az eset alátámasztja, hogy a minőséget bizony meg kell venni. Több dolog miatt is újraveszem, egyrészt nem annyira szemcsés, hogy az esetleg ártson a bőrömnek, másrészt használat után bababőr érzetet ad, a pattanásaimat is halványítja és mindezt ötvözi egy nem tolakodó , hanem egy üdébb illat. Nagyon szeretem és bátran ajánlom kombinált bőrűeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Ramri

2019. július 5.

Kellemesen tisztítja és puhítja az arcomat, kétnaponta esténként szoktam vele zuhanyzás közben radírozni. Szeretem az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

zoja

2018. május 26.

A legjobb bőrradír amit eddig próbáltam, évek óta használom, a kád mellett állandó helye van. Gél állagú, nem csak a szemcsés része radíroz, hanem a gél is hámoldó hatású, így nem kell sokáig vagy nagyon dörzsölni, szerintem ha csak felkenném és lemosnám is tenné a dolgát. Fantasztikus arcra, testre, nagyon kevés kell belőle és olyan simává és széppé teszi a bőrt, hogy öröm rá sminkelni. Alap darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

bdius92

2018. március 20.

Meg vagyok elégedve teljesen ezzel a termékkel. Az első TBS termék, amit próbáltam. Lassan fél éve használom (heti 2x) de még legalább félig van. Kellemes az illata, radíroz, szép puha és friss, üde lesz az arcom a használata után. Sokkal szebben lehet a használta után sminkelni az arcomat. :) Nem a legolcsóbb termék, bár ettől vannak sokkal drágábbak is, de megéri. És ami + pont, hogy állatkísérletmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

szilvasitimea

2017. december 21.

KÖzepesen erős radírozó hatású, inkább ilyen gél-szerű cucc, ami habzik. Nem irritálja a kombinált bőrömet, heti 2-szer szoktam vele radírozni. Kellemesen tisztítja és puhítja az arcomat. Azért érzékeny bőrre nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.