The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a mindennapos használatra való olaj segít, hogy a bőr a kézfejeden is hidratált legyen. Rózsa illattal.

Vivienna

2014. december 30.

Parndorfban adták ajándékba vásárlás mellé "Lip Balm" címmel.. :D Mikor naivan bekentem vele a számat éreztem, hogy valami nem oké mert egy lip balm nem ilyen :D Elolvastam mi van ráírva és nevettem egy jót azon, hogy azt sem tudják mit adnak ajándékba :D Ettől függetlenül tök jó termék a körömágyamat szoktam vele bekenni de az illata annyira nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.