The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A 2012-es karácsonyi limitált széria vaníliás-mézes tusfürdője.

krémparádé

2015. július 31.

Nagyon fini, egyszer strandolás után a hajamat is megmostam vele, és napokig éreztem benne azt a melengető vaníliás illatot, folyton édességeken járt az agyam tőle :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Aimet

2015. március 22.

Nagyon szerettem ezt a tusit, fincsi illata van, nem szárított kivételesen :) annyira :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

dorcus89

2014. december 16.

Csak pozitívan tudok nyilatkozni róla. Pár euroért nyáron vettem, leértékelve. Elraktam az ünnepi szezonra, így most kezdtem el használni. Kevés elég belőle mert jól habzik és nagyon finom illata van. Engem abszolút nem szárít, nem tudok rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

lapiskat

2014. május 4.

Illata mennyei, de nem tartós, és fürdés után pl. hónaljtájékon nem érzem azt mindig, hogy olyan jól tette volna a dolgát pedig rendes mennyiséget használok... Ha egymást követő napokon csak ezt használom, szárítja a bőröm. Hiába imádom az illatát, a teljesítménye miatt csak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

Lara5

2014. március 30.

Nekem sajnos egyre ellenszenvesebb ez a márka a körülötte lévő hype miatt:( Szerintem sokkal nagyobb a felhajtás körülötte mint amit valójában ér.
Ez a tusfürdő sem kivétel, szuper az illata ahogy ez lenni szokott a Body Shopnál, viszont egyáltalán nem tartós, ahogy kinyomom a kezembe a tubusból, kb el is illant, nem habzik és nem tudom miért, de valahogy nincs utána meg az a tisztaság érzetem. Egynek jó, de semmi különös, az ára viszont nagyon túlzás a maga 2ezer valahányszáz forintjával...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

zsazsa

2014. január 13.

Nekem nagyon tetszik az illata, szeretem, hogy nem az a sima vanília, hanem meg van bolondítva egy kis mézzel. Krémes tusfürdő, egyáltalán nem szárít, habzani annyira nem habzik, de ez engem nem zavar. Drága, de Karácsony címszó alatt egy évben egyszer megengedhető :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

nassbetyar

2013. február 7.

A gyömbéressel párhuzamosan használom és ennek az illata sokkal jobban tetszik, tartósabb. A body shop-os tusfürdők egyébként sem habzanak őrülten, de nekem megfelel, a lényeg, hogy utána is érezzem a kellemes édeskés illatot a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

annapanni

2013. február 6.

Most kezdtem el használni, hááááát az enyémnek citromos krémtúró illata van. Nem szárít, nem is habzik annyira. Ez a vaníliás vonal idén nem sikerült túl jóra, de azért szerethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 6.

trianka

2013. január 15.

A vaníliás karácsonyi szériából ezt az egy terméket próbáltam, imádom a vaníliát, és a boltban nagyon tetszett az illata ezzel a kis mézes plusszal, úgyhogy habozás nélkül megvettem. Viszont tusolás közben, miután felhabosítom, érzek benne egy árnyalatnyi mellékillatot, amit nem igazán tudok azonosítani, és nem feltétlen kellemes, először nagyon zavart, de aztán hozzászoktam, és mintha enyhébb is lenne így pár használat után. Plusz habozhatna egy kicsit jobban is, ezért a két dologért levonok egy csillagot, de csak annyit, mert egyébként kellemes krémes állagú, egyáltalán nem szárít, és mégiscsak dominál a finom vaníliaillat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

apolka

2012. november 15.

Mini kiszerelésben megvettem idén mindhárom karácsonyi tusfürdőt és ő a kedvencem. Nagyon fincsi az illata és krémes állagú, öröm tusolni vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey