The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saku28, Módosítva: 2021. szeptember 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

"Emeld a kuckózás élményét a legmagasabb fokra, és érezd magad komfortosan a mi különleges kiadású Vanilla Pumpkin fürdőbombánkkal! Dobd bele egy meleg, vízzel teli kádba, majd csodáld meg a varázslatot, ahogyan ez a kis sütőtök alakú fürdőpajtás elpezseg a víz felszínén, miközben fantasztikusan őszi illatával belengi az egész szobát, majd persze téged is! Kavalkádja akár a frissen sült, fűszeres sütőtök vaníliával, karamellel és juharsziruppal nyakon öntve."

Milka71

2022. február 2.

Ajándékba kaptam, de mivel én a tusolást preferálom, a férjem próbálta ki. Kb. 1 perc alatt kipezsgett, narancssárgára színezte a vizet, és édes vanília illatot árasztott. 3 csillagot ad neki🙈

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 2.

Kokapu

2021. november 7.

A kedvenc tusfürdőm fürdőbomba formában, mit is mondhatnék. 🙂 A vízben ülve nem annyira erős az illata, mint vártam, viszont az én bőrömön még másnap is érződik. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 7.

vkata96

2021. november 2.

Szép élénk színű lesz tőle a víz, de az illata már fürdés közben gyorsan elillan, így igazából csak narancssárga vízben ücsörögsz. Így ár-érték arányban nem éri meg annyira szerintem. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.