The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Purrfection, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 6.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

"Őszies illatú, szappanmentes és Közösségi Kereskedelemből származó etióp mézzel gazdagított tusfürdő. Az illatos, őszi habfürdők főszereplője idén. Madagaszkári vanília és sült tökmag aromájával a frissen sült vaníliás, sütőtökös sütemény illatára emlékeztet."

Ár: 1300 , Eladó: Katia88
Állapot: Próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes vagy foxpost
Ár: 1400 , Eladó: Fanny20
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen átvehető a 17. Kerületben, vagy az Örsön

Agnes91P

2021. október 8.

Tavaly csak a testvajat vettem meg, de annyira tetszett, hogy úgy döntöttem, idén tobzódni fogok benne, így rendeltem testvajat, kézkrémet és tusfürdőt is (kedvezménykuponnal). Imádom, egyszerre édes és fűszeres, nem is annyira a sütőtök dominál, inkább vaníliás-karamellás juharszirupos illatot érzek jobban. A testvajjal együtt elég sokáig érzem is magamon. A habzása is rendben van, a bőrömet sem szárítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

TheNancy07

2021. szeptember 28.

Ennek a tusfürdőnek is fantasztikus illata van! Annyira vaníliás, pudingos, kicsit érzek valami tököset is, íncsiklandó! :D Habzása nagyon jó, jól tisztít, fürdés után érzem az illatát a bőrön. Kellemes érzés használni ezt a krémállagú tusfürdőt, lélekmelengető mondhatni. Meg vagyok elégedve, csak hát az ára, plusz egy kicsit macerás használni, mivel krémes állaga miatt nyomni kell az üveget...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Saku28

2021. szeptember 16.

Kedvenc kollekcióm a body shopból, nem csak az illata miatt, de nagyon szeretem, hogy a többi "géles" tusfürdővel ellentétben ez mennyire krémes és sűrű. Idén haramdszorra fogom újra venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

angyalka1225

2021. szeptember 14.

Asszem évről évre jobban ráfüggök erre a kollekcióra. Idén már szept. elsejétől erre cseréltem a málnásat. :) Amúgy még tavaly ősszel vettem, de gondolom, a flakonja ugyanolyan összehorpadós az ideinek is. Ezért levonnék egy pontot (és kérem vissza a tavalyelőtti, masszívabb flakont), de az illata és az apoló hatása miatt képtelen vagyok.. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

KisHeni

2021. április 26.

A sütőtököt mondjuk én pont nem érzem ki belőle, de a finom meleg vaníliát igen és tényleg nagyon passzol az őszhöz ez az illat. Ünnepek alatti kényeztető rituálém egyik alap része a tusi ezzel a termékkel. Imádom, bár nem indult a viszonyunk felhőtlenül, mert borzasztó drága 2000ft-ért és mert az elején nem éreztem magamon a fürdés után. Azóta valahogy ez megváltozott és hosszú órák múlva is érzem, ezt a fincsi illatot. Nem szárítja a bőrömet, sőt mintha még ápolná is picit. Az ára miatt illetve, amiért limitált nem sűrűn fogom újravenni, de egy kis kényeztetésként igazán belefér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Jdit04

2021. április 11.

Nagyon ritkán vásárolok drágább tusfürdőt, de ezt egy percre sem bántam meg. Krémes, nagyon kevés elég belőle. Az egyetlen tusfürdő, aminek tusolás után órákkal is érzem az illatát magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Honey

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.