The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annanoszvai, Módosítva: 2013. január 7.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

A 2012-es karácsonyi limitált széria része.
Nem tesztelték állatokon, és fair trade termék.

Kiszerelés: 200 ml

dorcus89

2013. január 14.

Most bontottam fel, de már régebben vettem meg Ausztriában (szerintem itthon is lehet kapni) és imádom! Nagyon kellemes nem túl erős és hivalkodó, hanem kellemes és friss gyümölcs illata van. Olyan jó illatot hagy maga után, hogy én teljesen elfeledkeztem minden bajomról, csak az illata érdekelt. Nagyon jól leradírozott és tetszik a kiszerelése is. Eddig body shopos tubusos radírom volt, de azt akárhogyan raktam kicsöpögött, de így hogy ez tégelyes sokkal könnyebb használni és nem is csöpögött mellé. Nálam abszolút befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol, Sorbitol

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Parlagi ligetszépe növény magja, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A parlagi ligetszépe magjából nyerik a parlagi ligetszépe olajat, mely egy gyakran használt emollient olaj a kozmetikumokban.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sorbitol h 1 1

Színező anyag. (Piros)