The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Tartós, gyorsan száradó golyós dezodor a White Musk illatával

Friss és száraz érzést ad a bőrnek egész nap. Minden bőrtípusra alkalmas.

Nessy

2017. május 18.

Többféle dezodort használok egyszerre, szeretem váltogatni őket. Egy-egy alumínium tartalmút is szoktam venni, hogy amikor biztosra akarok menni, akkor is legyen mihez nyúlni.
Ebből a szempontból ez a dezodor max. pontosra vizsgázott, gátol mindennemű kellemetlen szagot és az izzadást is. Erős, jellegzetes illata van, meg tudom érteni ha valakinek nem tetszik, szerintem én sem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

hajdueszter3

2015. március 21.

Első és egyetlen olyan dezodor, amit eddig használtam és ami egész napra megszünteti a kellemetlen szagokat. És nem mellékes, hogy sokan dicsérik az illatát is! Megéri az árát, már a család többi tagjának is vettem és mindenki imádja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

repülő mókus

2013. június 28.

Hát ez... nehezen találok szavakat. Nem is a hatására, mert az nem rossz, tényleg. Na de a szaga... mert ezt illatnak semmiképpen nem nevezném. Még első beleszagolásra jó, de miután felkentem, konkrétan pasi illatom lett, a barátom axe deója ilyen. Még nem tudom mi lesz a sorsa, de hogy használni nem fogom, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

agocsfelicia

2013. június 27.

Nagyon jó ez a dezodor, megszűnteti a kellemetlen szagokat+kellemes az illata! Borotválás után, (ha egyből rákened) csíphet, de semmi képpen, sem irritál! Az összetevők miatt 4-es, mert nagyon csúnya dolgok vannak benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 27.

anna1990

2013. május 25.

Teljes mértékben csalódás volt! Nemhogy gátolta volta a kellemetlen szagokat, de kifejezetten büdös lettem tőle. Nem használtam el, sajnos ki kellett dobnom. Ennek ellenére a parfümjét imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 25.

terke29

2013. május 17.

Már egy éve használom,így azt hiszem hiteles véleményt mondhatok róla.Nagyon jól dezodorál(semmi izzadtság szag),abszolute semmi,de semmi nyomot nem hagy maga után(sem fehéren,sem feketén,sem színesen),nem irritál(még epilálás után sem)és istenifinom az illata(mondjuk ezzel elfogult vagyok,parfüm,testápoló,tusfürdő...mindenem van ebből a termékcsaládból).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.