The Body Shop

Ár:   6590 Ft, 8990 Ft és 11 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Ár:   6590 Ft, 8990 Ft és 11 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 60 ml és 100 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

A White Musk Eau de Toilette puha, bársonyos és érzéki illata különlegessé tesz minden pillanatot.  Az Eau de Toilette az illat legnépszerűbb formája, könnyebb, kevésbé átható, mint a parfüm.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Tallis

2024. március 11.

Mínusz csillagokat adnék a mostaniért.

A régi finom, fűszeres púder illat helyett egy hamar elillanó vacak lett, ami valami áporodott virágillattal indít, de az is eltűnik elég gyorsan.

Ja, és a legnagyobb vicc az egészben, hogy a Body Shop oldalán törlik a nem 5 csillagos kommenteket erről. És persze nem szólnak, hogy megváltozott a receptúra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 11.

Mínusz csillagokat adnék a mostaniért.

Chamana

2024. március 5.

Megváltozott, kívül-belül. Az edt-nek konkrétan nincs illata. Az olaj , koncentrált változat is változott, illatban, összetevőiben, egész tartós, de más, mint amit megszoktam. Ez az EDT egy nulla. Halvány, szinte semmi illat, felesleges pénzkidobás, használhatatlan. Cégváltozás, felvásárlás, ilyen-olyan reformulálások... gyakorlatilag a White Musk volt a Body Shop aláírásillata.. Nesze nekünk, ennyi volt.
Sebaj, van más alternatíva, Ők meg kössenek csomót az üzletpolitikai szerződéseikre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 5.

leaseydoux

2021. február 24.

A termék, ami indokolja számomra a Body Shop létezését. Egyszerű, tiszta fehér pézsma, nem szappanos, nem édes, és nem szintetikus. Többször újravettem már, meglepően tartós és a bőrömön a hatósugara is elég jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 24.

hamamelis

2018. április 26.

Először Finnországban vettem testpermetet belőle. Isteni illatába rögtön beleszerettem. Évekkel később vettem itthon edt-t, ugyanaz az isteni illat, de egy újabb változat edt már nem pont ugyanaz az illat. Valami változott, az isteni része háttérbe szorul, a kommersz illatrésze előtérbe. Valamit halványan érzek még abból a finom, és kifinomult, légies, púderes illatából, de valahogy nem az igazi. Emiatt csalódás, hiába kellemes illat még mindig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 26.

FrostJaina

2017. október 30.

Edt-m volt belőle, én szerettem, egyáltalán nem tolakodó, rajtam szúrós sem volt. Rohangalos napokra teljesen jó, inkább nyáron, ősszel használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

nikolett

2017. augusztus 29.

Valóban öreges... és erre nincs is jobb szó. Ezt egy 70+ -os nénin el tudnám képzelni, magamon kicsit idegen. És valami férfias is benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Seda007

2017. január 11.

Borzalmas illat világgal rendelkezik...az üzletben nagyon tetszett de itthon magamra fújtam és mintha egy 60 éves néni illatát éreztem volna magamon😕Azonnal tusoltam is mert nekem ez a szúrós szag mert az ez nem illat borzalom volt...sajnálom h kiadtam érte 14 ezret...ha valakit érdekel 10 ezerért viheti 2 *fújtam belőle a parfüm változata van meg dobozzal 50ml
Ha valakit érdekel írjon a
g.brabra89@gmail.com-ra egy e-mailt😘

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Ha valakit érdekel írjon a
g.brabra89@gmail.com-ra egy e-mailt😘

mooo

2016. június 16.

Szinte egy az egyben olyan illata van mint a Jovan White Musk-nak, de valahogy az nekem jobban tetszik, puhább,különlegesebb és kifújástól végig ugyanolyan az illata. A body shop White Musk kifújáskor nekem egy kicsit szúrós, bántó, de szerencsére ez nem tart sokáig, viszont természetesen tartósabb mint a Jovan kölni. Bátran használható együtt is, mindkettő kifinomult, rendkívül nőies pézsma illat!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 16.

alizee

2016. április 27.

ajándékba kaptam, én kértem, volt egy hirtelen fellángolásom ami azóta csillapodott és átment egy bizonyos szeretem-utálom kapcsolatom ezzel a illattal. csak akkor használom ha valami kényelmesre vágyom, nekem ez egy fürdés utáni, tiszta kényelmes illat, amolyan köntösös otthoni puhaság. már nem is nagyon használom máshova, nekem túl éles, túl virágos, sőt mondhatni kicsit öreges pedig én szeretem az "öreges" parfümöket :D tartósságra közepes, nem venném újra, ez csak egy futókaland volt...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

mplaura89

2016. január 8.

Nekem EDP változata volt meg, rajtam borzasztó öreges, pézsmás illat bontakozott ki és ráadásul egyáltalán nem volt tartós. Ha magamra fújtam, iszonyúan koravénnek éreztem magam. Sokat próbálkoztam vele hidegben-melegben egyaránt, mert sajnáltam a kidobott pénzt rá, így erőltettem egy ideig...de minek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 8.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol, t-Butyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, t-Butyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.