The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2014. február 21.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

A White Must család harmadik illata. Bergamot narancsos-füstös rózsás-virágos illat.

Kiszerelés: 200 ml

szaboszilvia28

2015. december 20.

Elég drága, az illata jó de azért a hosszan tartó kefejezés talán túlzás, feleennyiért is lehet ugyanilyen jókat kapni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 20.

Széncinke

2015. október 25.

Arcra már igyekszem csak illatmentes terméket választani, de a tusfürdőkkel nem vagyok annyira szigorú :)
Ez az első tbs termék, amit kipróbáltam, webshopból választottam leírás alapján. Az illata nagyon parfümös, és tartós is. Tartalmaz sls-t, szerencsére még nem szárította a bőröm. Nem rossz, de lehet olcsóbban szebb összetevőlistás tusit kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

annapanni

2013. október 28.

Nem annyira tartós bőrön az illata, mint amennyivel drágább, mint a hagyományos BS tusfürdő. Igazából kicsit csalódtam benne, még jó, hogy mintát használtam és nem vettem meg a teljes méretet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 28.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.