The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anita7702, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

isabelle007

2018. február 18.

Én imádom. Nagyon szeretek vele tusolni, selymessé teszi a bőrömet és az illata is sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Lorna

2018. január 31.

Kicsit túl uniszex illata volt, vártam már, hogy mikor fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Kicsit túl uniszex illata volt, vártam már, hogy mikor fog elfogyni.

allthemakeup

2013. február 17.

Az illatáért nem vagyok oda, bár nekem egy 60 ml-es kiszerelés van meg, ami utazásokra nagyon jó. Állagra elég jó, az illat hosszan tart tusolás után. Nekem ez a pici elég lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 17.

Hidratálók: Glycerin, Honey

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.