The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mimiti, Módosítva: 2020. október 15.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2020-as karácsonyi limitált kiadás

"Különleges, friss, téli illat.  Az Indiából származó jázminkivonatnak köszönhetően nemcsak megtisztítja a bőröd, de varázslatos virágillattal is beburkolja."

dda

2021. július 24.

(július) UPDATE: a nyári leértékelésen újra beleszagoltam és azonnal imádtam. azóta is imádom, a testjoghurtot is. szerintem ez nem téli illat, ha egy picit állítanának rajta eszerint, csodálatos lenne. 4 pont, mert nem csodaszer, de nem is szárít különösebben, átlagos TBS.

(kb december) ÁCSI: ILLAT! semmiképpen nem ajánlom látatlanban megrendelni, szerintem nagyon megosztó illat lesz ez. elsőre nagyon erős fenyőillatú, olyan fenyős szobaillatosító, bőrön mérséklődik, de olyan, mintha vécéillatosítót kentem volna magamra. NEKEM. és előre mondom, hogy csak megrendeltem, megszagoltam, csak kezet mostam vele, a hatása a megszokott időszaki BS, biztos, hogy kellemes, ha valaki szereti ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 24.

mafalda

2021. április 3.

Szeretem az illatát, hatását tekintve egy tök átlagos tusi. Mint bármelyik TBS tusfürdő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

vpverapapp2

2021. március 8.

nagyon kellemes illat, ezenkívül nagyon kellemes a használata. nem szárít, de nem is ad plusz hidratációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 8.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.