The Different Company

Ár:   55 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 14.

Ár:   55 800 Ft
Lelőhely:   Le Parfum, online

"A parfüm inspirációját egy bőrtáska szolgáltatta, amiben a The Different Company tulajdonosa napokig benne felejtett egy Grasse-ból hozott tubarózsát. A régi, viseletes bőrtáskából olyan isteni, érzéki – szinte misztikus – illategyveleg áradt, hogy az mindenkire narkotikus hatást gyakorolt. A rejtelmes, enigmatikus illat parfümmé avanzsált, és megtalálta nevét: Adjatay a hatalmas dzsinn nevét viseli."

Fejillat: ylang-ylang, mandarin

Szívillat: jázmin, tubarózsa, vaníliavirág

Alapillat: bőr, mósusz, szantálfa, sztóraxfa, tonkabab

Adjatay,Ombre Mercury, Coco Noir csomagban
Ár: 2000 Ft+ptk , Eladó: RANITA
Állapot: Használt, a fotó szerint, Helyszín: --, fizetés: --

GNóri

2019. január 17.

A nyitánya valami elképesztően finom. A forró, nedves bőr a krémes, kicsit rágógumis tubarózsával és egy kis szantállal nagyon narkotikus és izgalmas illatot eredményez. Ennél a pontnál még biztos voltam benne, hogy megtaláltam végre az igazi, különleges tavaszi tubarózsás illatom. Sajnos azonban hamar elbizonytalanodtam, mert egy kis idő után csillapodik a bőr, és bekúszik a képbe a jázmin és a heliotróp, amik számomra eléggé tönkreteszik, összekutyulják az illatot. Ettől a virágos leszáradásától nagymamám és a lakása jutott eszembe, fogalmam sincs egyébként, hogy pontosan mire emlékeztet (parfüm? krém? púder? öblítő?), de emiatt nekem kicsit öreges asszociációm van az illattól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

RANITA

2018. december 7.

Nagyon kedvenc lesz, ördögszarvacskákat növeszt rajtam, bokára penderíti a bugyim. A bőr brutális a elején ( nekem akkor is tetszik), de ha elhalkul, gyönyörűen muzsikál a tubarózsával.
Piszokul nőies, sőt. Be kell belőle tárazni.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

Piszokul nőies, sőt. Be kell belőle tárazni.:)

Coromandel

2018. október 25.

Nem rég hozzá jutottam egy kedves krémmániás által egy kis fújóshoz. Szeretem azokat az illatokat felkutatni, amit mások valahogy figyelmen kivűl hagynak.
Ez a parfüm rendkívül érdekes, kifinomult parfüm. A bőrömön első felfújásra egy szappanos-enyhén-bőrös illattal indít, majd a tonkababot vélem felfedezni benne. Érdekes, mikor másnak megmutattam, ők teljesen mást éreztek, pl mandarint egyátalán, de én érzem, és szerintem rendkívül kellemes benne. A tubarózsa az én bőrömön nem jön elő annyira, de az ylang pl igen. Nagyon szép, összetett elemek vannak benne. Nagyon tartós, ezt az ismerőseim is mondták, mikor rájuk szórtam. Érdekes még, hogy önmagában a parfüm nem édes, mégis ad egy puha, szappanosan finomrahangolt édességet. Nagyszerű!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

aidanne

2018. október 20.

Elkepeszto talalkozasom volt ezzel az illattal. Regen ismerem, de nem ragadott akkor meg. Olyan kis mufurc volt amikor egy parfumos tars fujosaba illatoltam bele, hogy inkabb beken hagytam... no de az illatmemoriam az egyik legstabilabb dolog sajat magamban, igy hat nem hagytam annyiban es Zolyomi egyik elado tunderkeje meg is ajandekozott ezzel a szepseggel. Valoban egy eros inditassal kezd, belerak mindent, mar mar tolakodonak hat. Erzek en itt ki bort, hodzsirt, tonkababot, mintha nem hinne el magarol, hogy valojaban ez egy edenkert illata. Szerencsere ez az ordogi kis probalkozasa nagyon hamar elillan a boromrol, es egy csodalatos, erdekesen kulonleges utazasban lesz reszem.
A tubarozsa kap itt szerepet, es itt talan elhetunk is azzal a hasonlattal, hogy a bortaskaban benne hagyott virag... de ennel sokkal tobbrol van szo, mintha a jelenseget tulszarnyalna az illat, vagyis: meg jobb lett mint maga az elkepzelt koncepcio. A tubarozsa itt egyebkent szappanos kisse, nem edes, de delejezo. Atveszi ennek az erdekes egyvelegnek az illatat, igy lesz ebbol egy selymesen finom, tubarozsas illat. Aki nem baratja ennek a viragnak, annak is ajanlanam ezt az illatprobat, mert valoban egy illatkulonlegesseggel van dolgunk. Fragrantikan valaki emlegeti, hogy "Cuir Narqotic" szerintem ez mindent elmond rola, inkabb mint az Adjatay..... fenseges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.