The Different Company

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 4.

Ár:   26 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum, online

A L'Esprit Cologne illatkollekció része.

"Napos, pezsgő és intenzív. Egy lehengerlően csillogó party hangulat, Miami legvonzóbb partjain. Grapefruit, mandarin, frézia, szantálfa, vetiver."

Fej: grapefruit, Petit Grain, tamarindusz

Szív: csipkebogyó, fás tónusok, frézia

Alap: szantálfa, vetivérfű, velúr

Alkotó: Emilie Coppermann

googles

2019. február 27.

Nagyon tetszene, de duhitoen hamar elillan a boromrol es a szillazsa szinte nulla. Nem sok illatnal van ez a problemam, de pont a South Bay, amire amugy keszultem (venni akartam), ez nagy csalodas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 27.

Cimoka

2016. július 11.

Nagyon finom, könnyű illat. Bár a legelső használatakor kissé férfiasnak éreztem, mivel nem édes, szerencsére adtam neki még egy esélyt. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 11.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Nagyon felüdítő nyári illat,nem tolakodó.Én napközben, kora este szeretem őt használni. Úgy gondolom a sok édes, fojtogató illat között nem csak nekem, hanem másoknak is üdítő lehet ezt a pezsgő és friss illatot érezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

2015. június 19.

Egy újabb csodás nyári illat. Fanyar és friss indítás, valóban pezsgő, vibráló, vidám, szabadságot sugároz. A későbbiekben ez alá a friss fanyarság alá bekúszik a frézia akkordja is egy cseppnyi fássággal, és a szantál is finoman ott lebeg a háttérben. Végig friss marad az illat, hamisítatlan nyári hangulattal, most is ezt az illatot viselem és kedvem támadna elmenni a tengerpartra, vagy legalább valamilyen vízpartra, és fürdőruhában, szalmakalapban valamilyen narancsos-grapefruitos frissítőt kortyolgatni. A tartóssága nagyon jó, reggel 8-kor fújtam kettőt és még este 7-kor is tisztán érezhető volt, bár akkor már gyengébben, és a szantál ekkor már eléggé előtérbe került, de azért még akkor is friss jellegű volt. Az ára abszolút elfogadható, mainstream parfümök is ilyen milliliteráron kaphatóak (vagy többért).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.