The Inkey List

Ár:   £7   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wvivi, Módosítva: 2020. június 10.

Ár:   £7
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásokra, tág pórusokra és egyenetlen bőrfelszínre. 10% Niacinamide és B3 vitamin segítenek az olajos bőrön, eltüntetik a foltokat és a kipirosodást, az 1% Hyaluronic Acid pedig hidratál.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

slytherclaw

2021. július 15.

Nagyon régóta használom a The Ordinary niacinamide-ját, de kíváncsi voltam, hogy ez mit tudhat. Őszintén szólva nem érzem, hogy bármit csinálna a bőrömmel, a faggyútermelést sem fogja vissza igazán. Elhasználom, de újravenni nem fogom. Elképzelhető, hogy érzékenyebb/szárazabb bőrre jó lehet, de nekem teljesen hatástalan sajnos.
A flakonkája közel nem annyira praktikus, mint a TO pipettás üvegcséje, nekem általában több jön ki, mint szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

viragdobradi

2021. június 8.

Én nagyon szeretem. Jobban bevált, mint a TO és GG. :) Az adagolás tényleg nehézkes ebből az adagolóból, de nekem ez nem baj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Petalodirosa

2021. május 26.

Száraz bőrre ez jobb, mint az Ordinary és nekem jobban is működik smink alatt, csak egy picit drágább, mint a TO. Az adagolója annyira nekem nem jól kezelhető, a pipetta jobb lenne, olyan sűrűbb géles állaga van. Ha tehetem ezt rendelem a Cult Beauty-ról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

ctsp3r

2021. március 18.

nincs baj vele, de a The Ordinary és Geek and Gorgeous niacinamidok jobban teljesítenek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Blaise

2021. február 18.

Szuper kis niacinamide szérum. Jól teszi a dolgát, kellemes használni és kifejezetten hidratáló hatású.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

anikoannie

2021. február 18.

ha lehetne választani hogy csak egy szérumot használok életem végéig akkor ez lenne az! nagyon sokat segít az arcomon, a pattanásokon és minden egyéb problémán, a többi inkey listes termékkel használva nagyon szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Wvivi

2020. június 7.

Eddig az Ordinary Niacinamide szérumot használtam, de amikor az nem volt készleten, kipróbáltam ezt. Hidratálóbb, mint a másik, ezért ezt inkább száraz bőrre ajánlanám, de a dolgát elvégzi. Inkább az Ordinary-t venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Hyaluronic Acid, Phospholipids
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Squalane eo 1 0