The Inkey List

Ár:   £7   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wvivi, Módosítva: 2020. június 10.

Ár:   £7
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásokra, tág pórusokra és egyenetlen bőrfelszínre. 10% Niacinamide és B3 vitamin segítenek az olajos bőrön, eltüntetik a foltokat és a kipirosodást, az 1% Hyaluronic Acid pedig hidratál.

LivviiI

2022. március 12.

Nagyon fel van hypeolva ez a márka, ezért vettem a bátorságot és rendeltem tőlük. Hát ezt a niacinamidot nem kellett volna. Használhatatlan a csomagolása, és nekem a faggyútermelésemet sem szabályozza megfelelően. Rosszat nem csinált, ezért kap hármat, de maradok a megszokott The Ordinary szérumomnál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

pandahapci

2022. február 24.

Nagyon jó az állaga, nem ragad, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

Nagyon jó az állaga, nem ragad, hamar beszívódik.

cattitude

2022. január 31.

határozottan jobban bejön, mint az Ordinary semmire se jó, kukacosodó niacinamideja. sajna ezt se lehet teljesen problémamentesen rétegezni, mert hajlamos felhabzani bizonyos szérumok/tonerek felett. a hatása jó, nem szárít, nem pattogok ki tőle, a pórusaimat szépen rendben tartja. a csomagolással nincs bajom, a kupakra rászáradó szérum valóban nem túl esztétikus, de ez van, több más niacinamideos termékem is van, amik hajlamosak a kupak környékén lerakódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

clara12

2021. december 31.

A csomagolása annyira idegesítő, hogy alig várom, hogy elfogyjon és nem is venném újra. Amíg tele van, mindig túl sokat nyomtam ki belőle, így ragacsos volt a bőrömön, ezenkívül az adagolóra folyton rászárad a termék, szóval elég undi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 31.

reka12519

2021. november 1.

Jó termék. Az adagolóval én sem vagyok kibékülve, mert ha picivel is több jön, mint kellene, már nem szívja fel a bőröm. Viszont, ha eltalálom a mennyiséget, akkor hamar beszívódik, hidratál, kellemes viselet. Szerintem még hat is.
És, ha már mindenki leírta, én is megteszem, hátha segít: Ha választanom kellene, ezt venném újra, nem a TO-t. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

edespanna

2021. szeptember 17.

Először a TO niáját használtam, borzalmasan kippatogtam tőle, aztán a Revox szérumját probálgattam, ami inkább a halottnak a csók típus. Ezt óvatosan használom, egyelőre nem csapott ki, de különösebb jótékony hatását sem vettem egyőre észre, de mivel tartok a kipattogástól, nagyon lassan vezetem be.
A csomagolás nem től praktikus :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

A csomagolás nem től praktikus :(

slytherclaw

2021. július 15.

Nagyon régóta használom a The Ordinary niacinamide-ját, de kíváncsi voltam, hogy ez mit tudhat. Őszintén szólva nem érzem, hogy bármit csinálna a bőrömmel, a faggyútermelést sem fogja vissza igazán. Elhasználom, de újravenni nem fogom. Elképzelhető, hogy érzékenyebb/szárazabb bőrre jó lehet, de nekem teljesen hatástalan sajnos.
A flakonkája közel nem annyira praktikus, mint a TO pipettás üvegcséje, nekem általában több jön ki, mint szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

viragdobradi

2021. június 8.

Én nagyon szeretem. Jobban bevált, mint a TO és GG. :) Az adagolás tényleg nehézkes ebből az adagolóból, de nekem ez nem baj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Petalodirosa

2021. május 26.

Száraz bőrre ez jobb, mint az Ordinary és nekem jobban is működik smink alatt, csak egy picit drágább, mint a TO. Az adagolója annyira nekem nem jól kezelhető, a pipetta jobb lenne, olyan sűrűbb géles állaga van. Ha tehetem ezt rendelem a Cult Beauty-ról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 26.

ctsp3r

2021. március 18.

nincs baj vele, de a The Ordinary és Geek and Gorgeous niacinamidok jobban teljesítenek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Hyaluronic Acid, Phospholipids
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Squalane eo 1 0