The Ordinary

Ár:   2290 Ft és 3200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2020. október 21.

Ár:   2290 Ft és 3200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Könnyű hidratáló, mely nem hagy zsíros érzetet a bőrön, azonnal beszívódik. Többek között 11 aminosavat, foszfolipideket, zsírsavakat, glicerint, karbamidot, szacharidokat, hialuronsavat és egyéb természetes hidratáló elemeket (NMF) tartalmaz.

Az ősz legnépszerűbb hidratálója: The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3000 , Eladó: Dakina
Állapot: Új, Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel-Esztergom, banki utalással, posta 630-915,-/fox 1099,-
Ár: 2500 , Eladó: Greti97
Állapot: Alig hiányzik belőle., Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta, személyes átvétel.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

eszterszekely

2022. január 24.

Nem értem a hype-ot ami ezt a terméket övezi. Amúgy általában véve imádom a TO termékeket, de ez nekem éppen hogy alulról súrolja a "majd elhasználgatom valahogy" kategóriát. Nem komfortos a viselete, olyan paszta állagú, nyúzom a bőröm mikor felkenem. Nem is szívódik be maradéktalanul, pedig rózsavízzel még át szoktam permetezni. Hagy valami kellemetlen réteget. Olyan furcsa mintha nehéz, de egyben nem is egy tartalmas krém lenne. Ilyet még nem is tapasztaltam korábban. Szerencsére csak egy nagyobb TO rendelésemhez csaptam hozzá, nem vártam nagy megváltást tőle, megvan a jól bevált kedvenc arckrémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 24.

amja

2022. január 24.

Nem rossz, jól hidratál, nekem kicsit nehéz állagú. Még nem tudom, hogy újra veszem-e, problémám nincs vele, de semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

ahalasz

2022. január 23.

Nagyon jó kis krém. Kell neki egy kis idő hogy beszívódjon így a krémezés utáni 10 percben nagyon ügyelek hogy ne könyököljek meg ilyenek, de ha beszívódott akkor már nem zavaró. Másnapra pedig (de gondolom itt a szérumoknak is van hatásra) szép és puha lesz a bőröm :) Én csak esti rutinba használom, nappalra sok lenne szerintem a T vonalra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

marnella

2022. január 23.

Extra száraz bőrömre tökéletes volt, szépen hidratált, szépen helyrehozta a sivatagot a fejemen. Télen volt inkább indokolt használni, nyáron egy könnyebb hidratálót használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

Any95

2022. január 22.

Eddig egy 30 ml-eset meg 2 db 100 ml-set használtam el. Szóval eddig szerintem az egyik kedvencem. Tök jól tudom rétegezni, nem kukacosodik, a 0,2%-os retinolt szoktam belecseppenteni, ha retinolos estét tartok, de tiszta C vitamint is keverek bele néha. Úgy érzem mindenféle kotyvasztásomhoz egy nagyon jó alap. Nincs szaga, amit én szeretek, meg tényleg hidratáltabbnak érzem másnap a bőröm. Most egy új hidratálóval is kísérletezem, de szerintem vissza vissza fogok ehhez is térni, mert első kedvenc hidratálom, mióta beleástam magam a tudatos bőrápolásba.
Tudom ajánlani mindenkinek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 22.

Tudom ajánlani mindenkinek :)

Anthaval

2022. január 21.

Annyira szeretem, hogy azt szavakba se lehet foglalni! A bőröm imádja, egyből beszívja, azt szereti a legjobban, ha reggel-este kenem. Nyáron nem túl sok, télen nem túl kevés, ami az én száraz/vízhiányos bőrömnél azért hatalmas szó. Az ára miatt nem mertem sokáig megvenni, úgy voltam vele, hogyha valami ilyen olcsó, abban sok köszönet nem lehet. Mekkorát tévedtem! Ha csak egy hidratálót vennél, akkor ez legyen az!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

hugihugi

2022. január 20.

Nagyon bevált ez a kis krém. Elsőre a nagy kiszerelést vettem meg és egyáltalán nem bántam meg. Reggeli és esti rutinban is ez a befejező lépés (néha váltogatom egy CeraVe hidratálóval) és nagyon tetszik a közel matt finish amit kapok utána. A hidratálást is tökéletesen végzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 20.

Formidable

2022. január 19.

Kellemes a textúrája, könnyen eldolgozható anélkül, hogy fehér nyomot hagyna, felvitel után sem csillog tőle a fejem, sőt, nagyon szép természetes, matt a végeredmény, és a fényvédőimet is gond nélkül fel tudom rá vinni, nem kukacosodik.
Amellett, hogy zsíros/kombinált a bőröm, vízhiányos is - ezzel sajnos reggeli és esti használat mellett sem tudott megbirkózni, ezért félretettem egy időre, és vettem CeraVe Moisturizert. Végül azt vettem észre, hogy a CeraVe sok a bőrömnek napi kétszer, így az maradt estére, ez pedig reggelre, és ez a megoldás már bevált. :)
Mivel magában nem tudott megbirkózni a vízhiánnyal, 4 csillag, de nappali hidratálónak nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 19.

Renapple

2022. január 19.

A mai reggel adtam fel vele a további kisérletezést.
Nagyon csalódott vagyok!
Keresem a nagybetűs hidratálóm, 2 termék közt hezitáltam, de mivel ezt égre-földre dicsérték, sajnos e mellett döntöttem.
Már az első használatkor éreztem, hogy nem ő lesz az igazi. Furcsa, szilikon szerű érzést hagy, nem érzem kellően hidratálónak sem. Elsőre büdös krém szagot tapasztaltam rajta, az a "büdi krém" szag, ami patikára, anyukám régi csodaszerére emlékeztet (Phenylbutazon kenőcs) amit mindenre IS kent.
Bár Skinsmarton írták, hogy nincs rá garancia, hogy nem tömíti el a pórusokat, bíztam, hogy nem fogja...
De, eltömíti. Tele lett az orrom és környéke miteszerekkel, amiket előtte nagy nehezen kezelgettem ki. Nagyon mérges lettem, és pihentettem is a dolgot pár hétig. Nemrég vettem újra elő, hátha túl szigorú voltam vele. Az elején az illatát sem éreztem büdinek, pár nap után még mindig nem szaporodtak el a miteszerek, kezdtem újra hinni.. Bár a hidratáló képessége továbbra sem győzött meg, arcom száraz részei maradtak sivatagi állapotban.
Alapozómhoz is kevertem belőle, hogy a mostani szárazságom ellensúlyozza, nos az eredmény gyönyörű lett, ha másra nem erre tökéletes is lehetne.
De újra felbukkant pár nemkívánatos miteszer, ma reggel pedig rendesen csípett ahol sérültebb volt a bőröm.
Pedig keveset használtam a fényvédőm alá. Ezzel nálam végleg betelt a pohár.
Azt hiszem bőven elég esélyt adtam neki.
Nem értem, hogy ilyen jó összetevőkkel megáldott krém hogyan lehet ennyire pocsék?!
Még jó, hogy a kis kiszerelést vettem meg, már nincs sok benne, javarészt mert férjem kezére kenegettem, meg a sajátomra. De még kézkrémnek se ér sokat...
Csak azért kap 2 csillagot, mert van pár termék amit kifejezetten utálok és nagyobb károkat is okoztak ennél (pl: Manna fekete szappan)
Csalódás a köbön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 19.

A mai reggel adtam fel vele a további kisérletezést.
Nagyon csalódott vagyok!
Pedig keveset használtam a fényvédőm alá. Ezzel nálam végleg betelt a pohár.
Azt hiszem bőven elég esélyt adtam neki.
Csalódás a köbön!

vivitrius

2022. január 18.

Üzletben volt szerencsém kipróbálni. Igazi, tipikusan filmes réteget hagyott maga után a kézfejemen. Borzasztóan nehéz, alig akart beszívódni az amúgy kiszáradt bőrömön. Kis idő elteltével elkezdett kukacosodni, majd 1 órán belül kifoltosodott a kézfejem. Ezek után az arcomra nem mertem felkenni, megvenni pláne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 18.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Glucose, Maltose, Fructose, Trehalose, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.