The Ordinary

Ár:   2400 Ft és 3200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2019. november 16.

Ár:   2400 Ft és 3200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Könnyű hidratáló, mely nem hagy zsíros érzetet a bőrön, azonnal beszívódik. Többek között 11 aminosavat, foszfolipideket, zsírsavakat, glicerint, karbamidot, szacharidokat, hialuronsavat és egyéb természetes hidratáló elemeket (NMF) tartalmaz.

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1900 , Eladó: peppi
Állapot: 1x kiprobalt dobozaban , Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Új - 2000 Ft - The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
Ár: 2000 Ft , Eladó: Vicus
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel vagy utalás után posta/Foxpost
Heszperida

2020. január 23.

A legjobb hidratáló amit eddig használtam, már többször újravettem. Szép összetevők és jó ár-érték arány. Az állaga furcsa, sűrűnek tűnik, de ez ne tévesszen meg, nagyon könnyű és gyorsan felszívódik, na és persze remekül hidratál, nekem tökéletesen bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

bcsillus

2020. január 23.

November eleje óta használom. Eddig nagyon meg voltam vele elégedve - fura állaga ellenére szépen beissza a bőröm.
Azonban kénytelen vagyok összefüggésbe hozni a még több mitesszer és kinyomhatatlan göbök megjelenésével, mivel egyedül ez a termék változott az arcápolási rutinomban. :(
Megpróbálom egy kis ideig hanyagolni, hogy kiderüljön tényleg ő volt -e a ludas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

nagyalexandi

2020. január 19.

A 30 ml-es kiszerelést használtam el, és már meg is van a nagyobb utánpótlásnak.
Az utóbbi években érzékeny lett a bőröm a nehéz, minden jósággal telepakolt krémekre. Ami túl sok neki, az 2-3 használat után pattanásokat okoz.
Ettől a krémtől soha semmilyen negatív hatást nem tapasztaltam.
Az állagával meg kellett barátkoznom, biztosan van olyan, akinek nem jön be.
A hidegebb időszakban nálam mindennapi használatban van, nyáron szoktam kicsit másfelé kacsintgatni, mert akkor sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Ettől a krémtől soha semmilyen negatív hatást nem tapasztaltam.
Az állagával meg kellett barátkoznom, biztosan van olyan, akinek nem jön be.

balintadrienn

2020. január 13.

Szuper hidratáló, szuper összetevőkkel. Nem okoz irritációt, nem ül a bőrömön, maradéktalanul beszívja. Végre megtaláltam "A" hidratálót. Biztosan újra veszem. Az ára pedig verhetetlen. Megjegyzem egy vicc (de jó vicc), hogy a párezer forintos termék KO-val üti ki a puccos hidratálóimat...……...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

Szar

2020. január 7.

Huh, hat sajnos nagyon nem.. Szép bőrt szerettem volna... Erre kaptam egy sokkal pattanasosabb, csúf bőrt.. Elkell hagyjam. Pedig szerettem volna szeretni. De valahogy nekem pattanasokat okozott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.

lumos

2020. január 6.

Nem az igazi. Pozitívumai a szép összetevők, nem okozott bőrirritációt és nem tartalmaz illatanyagot, ami a hidratálóknál gyakran zavar. Viszont nekem gyakran hagy egy réteget a bőrömön és mintha az arcomon ülne a krém. Esténként még belefér de nappalra nem szívesen használom (próbálok kísérletezni vele, hogy ha reggel kevesebbet viszek fel, hátha nem fényesedik át már pár óra múlva). Így tovább keresgélek, de addig maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

sziku

2020. január 4.

Nagyon szeretném szeretni, és eddig sikerült is :) Nincs illata, egyáltalán nem irritál, nem csíp, sőt, határozottan kellemes érzés viselni. Szupergyorsan szívódik be és nem hagy nyomot maga után. Viszont elég könnyű krém, így nem árt pár csepp olaj mellé pluszban. Melegebb időben biztosan tökéletes lesz önmagában is
(vízhiányos, érzékeny, hormonális aknéra hajlamos bőröm van)

update 2019.02.21: mégsem jött be annyira... sajnos nem hidratál eléggé, reggelre rendszeresen tök száraz arccal ébredtem, még akkor is amikor kevertem hozzá jojoba olajat is... jó pont viszont, hogy a többi TO termékkel ellentétben galibát nem okozott, se pattanást. biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

(vízhiányos, érzékeny, hormonális aknéra hajlamos bőröm van)

Kitts

2019. december 30.

Hosszú évek kísérletezgetése után meguntam a 85 féle ilyen-olyan krém 85 féle ilyen-olyan meglepetéseit, (mellék)hatásait. Már nem vágyok újdondságokra. Ő is - mint a többi TO-s barátom - szuperül teszi, amit tennie kell. Én éjszakára használom, hámlasztó, niacinamide és hyaluron-szérum után. Velük tökéletesen együttműködik, nem érzem sem nehéznek, sem ragacsosnak, sem zsírosnak. Nem tudok negatívumot mondani róla, a bőröm szereti úgy ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Timcsi91

2019. december 30.

Nagyon tetszik az inci-je. Nem irritálja az arcomat, de néha kicsit olyan, mintha sok lenne. Nem szívódik be rendesen, pedig nem rakok túl sokat. Ettől függetlenül nem szeretném lehúzni, mert problémát nem okozott.

lillad2000

2019. december 29.

Nagyon szeretem, beszívódik gyorsa, nem hagy ragacsos érzetet, egész jól hidratál, kivéve, ha extraszáraz az arcom, akkor sajnos picit kevésnek érzem. a második dobozzal használom már, ár-érték arányban is elég jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Glucose, Maltose, Fructose, Trehalose, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.