The Ordinary

Ár:   2290 Ft és 3200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2020. október 21.

Ár:   2290 Ft és 3200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Könnyű hidratáló, mely nem hagy zsíros érzetet a bőrön, azonnal beszívódik. Többek között 11 aminosavat, foszfolipideket, zsírsavakat, glicerint, karbamidot, szacharidokat, hialuronsavat és egyéb természetes hidratáló elemeket (NMF) tartalmaz.

Az ősz legnépszerűbb hidratálója: The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
100 ml! The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
Ár: 4200 , Eladó: Helenbeak
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes, posta

Lovaslany

2021. január 20.

Nem egy hiper-szuper extra hidratáló, viszont nekem nagyon bevált. Sokan mondják, hogy nehezen szívódik be, de az én vízhiányos, ám olajos bőrömmel tökéletesen együttműködött. Vastagon felkenve egyfajta szuper hidratáló maszkként is használom. Télen szerintem érdemes kiegészíteni valami extra olajjal, mivel nem egy extrém vastag textúrájú termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

Gyomber32

2021. január 17.

Tökéletes alap hidratáló termék! Néhány hónap használat után is szeretem, könnyű vele dolgozni, jól és gyorsan beszívódik. Ár-érték arányban pedig szuper. Szerintem aki keresgélés nélkül gyorsan szeretne a kosarába egy hidratálót, akkor ezzel nem lőhet mellé. Amikor plusz hidratálásra van szükségem, akkor a márka hialuron szérumjával tökéletesen működik, szépen viselkedik rajta egy fényvédő, vagy fényvédős BB krém is. nem hagy zsíros érzetet a bőrön, és nincs jellegzetes szilikon érzet sem.

Egy külön plusz, hogy a szám sajnos elég gyakran kisebesedik annyira könnyen kiszárad, és az arcom hidratálásakor a számra is kerül a termékből, azonnal sokkal javul és szuper érzést ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

BloodEve

2021. január 17.

Hidratáló hatás: megbízható,de nem kiemelkedően jó
Illat és állag: illatmentes, krémes állag.könnyű felvinni
Eredmény vízhiányos-száraz bőrön: az én bőröm nem itta be, este felkenve reggel is zsíros volt a bőr, krémes utóérzet,reggelente használva korrektorral, cc krémmel,alapozóval használva is kukacosodott, cc krémmel pedig extrán csillogott.Sem táplálást, sem feltöltést nem tapasztaltam,csak az extra zsíros réteget.
Allergia: nem okozott pattanást vagy kiütést
Ár-érték:baráti ár mellette szól, de hatásával nem voltam elégedett

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Hidratáló hatás: megbízható,de nem kiemelkedően jó
Illat és állag: illatmentes, krémes állag.könnyű felvinni
Allergia: nem okozott pattanást vagy kiütést
Ár-érték:baráti ár mellette szól, de hatásával nem voltam elégedett

missorsi

2021. január 16.

Szerintem ez ár-érték arányban egy nagyon-nagyon jó krém. Kicsit testesnek éreztem az állagát és féltem, hogy zsírosodásra hajlamos bőrömnek sok lesz, de nagyon jó rá, ajánlom akinek szintén kombinált/zsíros, tág pórusú, esetleg pattanásokra hajlamos bőre van. Szépen beszívódik, puha bőröm lesz, nem túl matt nem túl fényes. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

Jade

2021. január 13.

Kiváló hidratáló, az én kombinált bőrtípusomhoz teljesen megfelel. Nem túl testes az állaga, könnyen beszívódik, nem csapta ki az arcomat. Én esti rutinban használom, így arról nem tudok beszámolni, hogy a sminkkel mennyire jó barátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

hzs

2021. január 13.

A legjobb hidratáló, amit valaha használtam. Krémes, nagyon könnyű felkenni, nagyon gyorsan beszívódik, semmilyen zsíros vagy ragacsos érzetet nem hagy, nem feszül és nem csillog tőle a bőröm, nem irritál, nincs benne illatanyag, és nagyon jól lehet rá sminkelni. Tényleg csodálatos, bármikor jó használni: 35 fokban és 0 fokban is. Bár estére zsírosabb hidratálókrémet szoktam (LRP Cicaplast Baume B5), de ez alaphidratálónak tényleg csúcsszuper, nagyon ajánlom mindenkinek. Nekem zsíros, vízhiányos, pattanásokra hajlamos bőröm van és tökéletes hozzá. Nekem eddig az volt a legnagyobb bajom a hidratálókkal, hogy nagyon zsírosak és még jobban csillog tőlük a fejem, ettől semmi ilyesmi nincsen. Nagyon örülök, hogy rászántam magam és megvettem, és csak azt sajnálom, hogy nem korábban próbáltam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

arizona07

2021. január 11.

Potyában kaptam barátnőmtől, pont mikor terveztem rendelni. Akkor örültem hogy nem vettem meg, mert nem tudom miért piros apró pöttyök jelentek meg az arcomon a használatát követően. Emiatt sokáig mellőztem, vagy dekoltázsra, nyakra használtam. Aztán tettem egy próbát nemrég, és csodák csodájára most nem okozott problémát. Fogalmam sincs hogy mivel veszhetett össze, kb. ugyanazokat a hatóanyagokat, termékeket használom azóta is, egyedül a TO C-vitaminos szuszpenzióját hagytam el, illetve a hidratálókrémem változott, de hát ugye ez is az, szóval egyszerre nem is használtam őket. Szóval a mostani tapasztalataim: kevés kell belőle, felkenve picit zsíros hatású viszont mégis könnyed. Kicsit mintha balzsam lenne. Valóban tápláló és hidratál de nekem valamiért mégse az igazi. Reggelre zsíroskásabb marad tőle a bőröm, így nappalra ha sminkelek nem használom. Amúgy ár-érték arányban szuper kis termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

deezsina

2021. január 11.

Csodát nem csinál, de a zsíros-kombinált bőrömön nem okoz újabb pattanásokat, amiket pl a Pyunkang nutrition krémje okozott. Estére használom, nappalra ilyen adottságú bőrre sok lenne a fényvédővel együtt. Száraz bőrön valószínűleg szuperül működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

hjuditcrema

2021. január 8.

Tökéletes hidratáló, megbízható, mindennel kompatibilis (alapozó, ilyen-olyan szérumok), jól táplál télen is elegendő. Maximálisan elégedett vagyok vele (Deciem honlapon vettem, kedvezményesen).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 8.

Easy Come Easy Go

2021. január 7.

Hát hogy is mondjam... Nem lesz a kedvencem. Éjszakára viszem fel hámlasztó és/vagy szérumok után, megül az arcomon, nagyon nehéz a bőrömnek, mintha nem kapna levegőt, és még reggel is fénylik tőle a homlokom. Nem dobom ki és nem ajándékozom el, próbálkozom majd még vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Glucose, Maltose, Fructose, Trehalose, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.