KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Könnyű hidratáló, mely nem hagy zsíros érzetet a bőrön, azonnal beszívódik. Többek között 11 aminosavat, foszfolipideket, zsírsavakat, glicerint, karbamidot, szacharidokat, hialuronsavat és egyéb természetes hidratáló elemeket (NMF) tartalmaz.

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA (100ml)
Ár: 2400 , Eladó: viragka
Állapot: Nagyon kevés hiányzik belőle, párszor használt (kb 7ml), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA & Vitamin C suspension 30% in silicone
Ár: a kettő együtt 1000 Ft + pk , Eladó: rayeri
Állapot: a csíkkal jelölt mennyiség, Helyszín: Budapest 20. ker, fizetés: Foxpost, posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

orik

2018. június 17.

Sűrű állagú hidratáló, de egyáltalán nem csomósodik, mogyorónyi mennyiség kell belőle, és azonnal beszívódik. Az összetevői kifogástalanok, az illata nem kellemetlen, nem hagy zsíros érzetet a bőrön, alapozó és smink-kompatibilis, nem fényesedik és nem okoz pattanásokat. Ár-minőség arányban is kiváló, úgyhogy bátran ajánlom mindenkinek, akinek egy jó hidratálóra van szüksége!

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Viki9727

2018. június 12.

Vízhiányos bőrömet szépen rendbe tette. Először fura volt az állaga,de ahogy kentem szét a bőrömön egyre lágyabb lett. Nagyon kevés elég belőle, szépen hidratál. Nagyon kiszerelésben kapható lenne annak nagyon örülnék :)

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Panda90

2018. június 11.

Tökéletes hidratáló! Mióta használom a bőröm nem hámlik, nem viszket és nagyon szépen rendben tartja. Biztosan újraveszem!

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Gina77

2018. június 7.

Egy szimpla hidratáló krémet kerestem a vízhiányos bőrömre és már rég ki akartam próbálni. Valóban gyógyszertári krém állaga van a tubusból kinyomva, ahogy az arcomba masszírozom lágyul a formulája. Smink alá nekem tökéletes volt, nem kukacosodott. Szerintem csodát nem kell várni egy hidratálótól, arra ott vannak a szérumok és egyebek.

Gina77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

kawaiichan

2018. június 4.

Én a Squalene-jükkel együtt használom, először az olajat viszem fel vékonyan, várok kb. 5 percet, majd ezt a hidratálót is felviszem. Együtt tökéletesek, amióta így használom, sosem száraz a bőröm, de magában picit kevés...nem ad elég hidratálást, viszont 100 ml ennyire olcsó pénzért nagyon is jó ár-érték arányban, ezért 4 csillagot kap.

kawaiichan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

dali

2018. június 2.

Egyből a 100ml-s verziót rendeltem meg, ennyire bízok már az Ordinary-ben/Deciemben. Ha osztályoznom kéne hatásra, ez lenne a tökéletes négyes: jó, de semmi kiemelkedő, ennél szeretek egy icipicit több hidratálást. Viszont ár/érték arányban a nagyobb csomagolású legyőzhetetlen, állagra nagyon finom, és olyan gyönyörű incije van, hogy elolvadok. Pórusokat nem tömít el, pattanást nem okoz. Működik, nagyon is jól működik. Pár hét múlva jövök update-elni. :-)

UPDATE (02/06/18): Legjobb. Arcra, szemre, ajakra (ha nagyon száraz, és darabokban jön le), nyakra, tényleg bárhová kenhető, életem legjobb hidratálója. Egyszer sem kukacosodott össze rajtam, és tényleg nem kell sok belőle - mondom ezt úgy, hogy 5-6 hét alatt elhasználtam az első tubusom 90%-át. Tehát ha sokat, ha keveset kenek fel, mindenhogy tökéletes. A 100ml-s kiszerelés pedig egy isteni csoda.

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

clara12

2018. június 1.

Ez életem legjobb hidratálókréme. Az állaga elsőre ijesztően sűrű, de könnyen terül a bőrön és pikk-pakk beszívódik. Száraz, vízhiányos bőröm van. így használok alá hidratáló szérumokat, eszenciákat, illetve télen szeretem dúsítani a márka Squalane olajával. Nagyon jó alapkrém, extra érzékeny, irritált bőrre is szuper. A 100 ml-s kiszerelés nekem kb. 3-4 hónapig tart ki, szerintem érdemes a nagyobb tubust venni, árban sokkal jobban megéri.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

kinga53315

2018. május 31.

3-4hete használom. Reggel és este is szoktam használni. Sokat javított a bőröm állapotán ugyanis az orrom és a homlokom mindig száraz volt és néha hámlott is. Nem volt túl szép látvány amikor kis bőrdarabkák voltak az orromon, de amióta ezt használom megváltozott, nagyon szép bőrképem lett, sokkal jobb tapintása van az arcomnak. Mindenképp újra fogom venni.

kinga53315
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Jece

2018. május 30.

2 hete használom a krémet, de nem minden napos használatra vettem, csak a “nehezebb napokra” amikor extra hidratálásra van szüksége a bőrömnek, mert mostanában észrevettem, hogy vízhiányossá kezd válni, ezért kellett valami gyors, de hasznos megoldás, ezért a vélemények elolvasása után úgy döntöttem ENNYI PÉNZÉRT megéri kipróbálnom: jelentem, megérte! 👌🏼
Az állaga kissé vastagnak tűnhet, de hamar terül az arcomon, habár a felszívódásához nem elég 1-2 perc, viszont utána csoda klassz érzete lesz a bőrömnek. Puha és kisimult lesz az arcom tőle (a sok jóságnak köszönhetően, amit ez a krém tartalmaz)
Azt nem mondom, hogy sokáig fog tartani ez a kis tubus - de attól függ, hogy mennyit és hányszor használja az ember.
Tetszik a márka szemlélete és hozzáállása!
Ha elfogy, újra veszem ☺️

Jece
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Tetszik a márka szemlélete és hozzáállása!
Ha elfogy, újra veszem ☺️

born86

2018. május 29.

2 hónap használat után írom a véleményem.
Állaga elsőre meglepően sűrű ,kenőcsös .Azt hinné az ember hogy na ez tuti nem szívódik be,vagy hogy hagy egy zsíros érzetet a bőrön.
Viszont ahogy az ember felkeni ,szinte ár ott sincs.
Hamar felszívódik, nekem eléggé száraz érzetet nyújt utána a bőröm ,pedig nem szárít.
Összességébe szeretem . Hatásáról nem tudok beszámolni mert több termékkel együtt használom de a bőröm nem olyan zsíros mint volt,hogy ezt minek köszönhetem pontosan azt nem tudom .Lehet az összes terméknek együttesen.

born86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

2 hónap használat után írom a véleményem.
Viszont ahogy az ember felkeni ,szinte ár ott sincs.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Glucose, Maltose, Fructose, Trehalose, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.