The Ordinary

Ár:   2490 Ft és 4290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 5779 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2022. április 27.

Ár:   2490 Ft és 4290 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas, Tinamu, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Cosibella.hu, 5779 Ft

Könnyű hidratáló, mely nem hagy zsíros érzetet a bőrön, azonnal beszívódik. Többek között 11 aminosavat, foszfolipideket, zsírsavakat, glicerint, karbamidot, szacharidokat, hialuronsavat és egyéb természetes hidratáló elemeket (NMF) tartalmaz.

Legendás kozmetikumok: The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 5779 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

kunzsuzsi

2023. január 26.

Annyira szeretem ezt a krémet. Könnyű, gyorsan beszívódik, akkor szoktam használni, amikor hosszabb rutint tartok éppen. Illetve a páromnak is ezt a hidratálót szoktam felkenni az arcára, amikor sikerül rávennem. Abszolút újravevős, de cserélgetni szoktam mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 26.

Yoffo

2023. január 20.

Még csak most kezdtem el használni, de eddig nagyon ígéretes! Szépen hidratál, jól beszívódik. A csomagolása is praktikusabb nekem, mert végre nem egy tégelyben kell kotorászni "piszkos" kézzel (hiába mossa meg az ember, azért valami baci akkor is marad rajta).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 20.

TJudit

2023. január 18.

Szkeptikus voltam, de számomra is bevált. Nem zsírosít, de megfelelően hidratál, nem tömíti el a pórusokat, nem irritál. Télen-nyáron használom, remélem soha nem fogják kivonni a forgalomból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 18.

jud1t

2023. január 15.

Régebben mindig kiszáradt télen az amúgy zsíros bőröm és egy olcsóbb, krém állagú hidratálót használtam rá, idén váltottam erre. Jobban szeretem, szilárdabb az állaga és minimális mennyiség elég belőle egyszerre, egyáltalán nincs kiszáradva az arcom, ha ezzel ápolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 15.

erasm98

2023. január 7.

Jól hidratált, szerettem használni, de találtam már jobb hidratálót, így nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 7.

kollarluca258

2023. január 6.

Másodszor vásároltam meg, most a nagyobb kiszerelését a kicsi után. Az egyik kedvenc hidratálóm, nem tömíti el a pórusokat, nem jönnek elő tőle újabb pattanásaim, nem kukacosodik, nem zsírosodik ki tőle a bőröm a legtöbb hidratálóval ellentétben. A The Ordinary Aha+Bha hámlasztója után is ezt használom és nem szárítja a bőrömet így a hámlasztó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 6.

Bunny23

2022. december 27.

Jól hidratál de olyan mintha kis pattanásokat okozott volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 27.

Jól hidratál de olyan mintha kis pattanásokat okozott volna.

ladyfalcon

2022. december 23.

Kíváncsiságból rendeltem meg, sok jót hallottam róla, és novemberben akciós is volt a Deciem-en. Tetszik az állaga, nem fulladozott alatta a zsíros bőröm, és a fényvédőmmel is abszolút jól működött. Még nem tudom, hogy újra fogom-e venni, mert a Balea Med kézkrém töredékáron ugyanolyan jó a bőrömnek - plusz pont viszont a TO javára a kicsi, 30 ml-es kiszerelés, ami utazáshoz nagyon praktikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 23.

Ethereal96

2022. december 21.

Rosszat nem tett a bőrömmel, bár jót se. A krém textúrája jó de számomra a Helia-D hidratálói mérföldkövekkel jobbak, ettől továbbra is száraz maradt a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 21.

KKDDNor

2022. december 13.

Nagyon nagyon sokáig kerestem a megfelelő hidratáló krémet, szinte mindentől mitesszeres lesz a bőröm és tocsog a zsírban. Ez a krém tökéletesen hidratálja az arcom száraz részeit és nem zsírosít. Télen viszont nekem egy picit kevésnek bizonyult. Mivel egyelőre nem találtam jobb opciót, marad, az év többi szakában pedig amúgy is tökéletesen működik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 13.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Glucose, Maltose, Fructose, Trehalose, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.