The Ordinary

Ár:   2400 Ft és 3200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2019. november 16.

Ár:   2400 Ft és 3200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Könnyű hidratáló, mely nem hagy zsíros érzetet a bőrön, azonnal beszívódik. Többek között 11 aminosavat, foszfolipideket, zsírsavakat, glicerint, karbamidot, szacharidokat, hialuronsavat és egyéb természetes hidratáló elemeket (NMF) tartalmaz.

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Regifragrancemaniac

2020. július 3.

Szuper ár/érték arányú hidratáló. Éjszakára használom, de csak a hidegebb hónapokban. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

vikofrivia

2020. július 2.

Zsíros és dehidratált bőrtípussal az egyik legnehezebb kihívás megfelelő hidratálót találni, és eddig úgy érzem ő az.
Csak magában nagyon nem szeretem használni, így mindig valamilyen hialuronos szérumot keverek hozzá, hogy lazább legyen az állaga és gyorsabban felszívódjon. Eddig bevált, a nagy kiszerelés van meg, sokáig elég lesz még.

Update: mióta más hidratálót használok rájöttem mi is valójában az a hidratálás, mert ez sajnos nem az volt. Egynek elmegy, szépek az összetevői, és jobb mint a semmi, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

nkata

2020. július 2.

Ezt a hidratálót egyszerűen imádom, szépen kiegyenlíti az én kombinált bőrömet és nagyon szép a finish-e is. Az állaga valóban furcsa elsőre, de szépen el lehet oszlatni és nem marad rossz érzet a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

bogiis

2020. július 2.

Több mint egy éve használom, szuper könnyű mindennapi hidratáló! Smink alá is szuperül működik, gyorsan beszívódik, és tényleg minimális összetevőből áll, parfümmentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

delima

2020. július 2.

Ősszel kezdtem használni, eddig nagyon elégedett vagyok vele. Ár/érték arányban kiváló. Amióta meleg van, egy kicsit soknak érzem, "izzad" tőle az arcom. Nyári szabadságra küldöm, ősztől jöhet újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 2.

mlnda

2020. július 1.

A borom kombinalt, aknera hajlamos, es erzekeny. Nehany honapja dontottem ugy, hogy megveszem ezt a hidratalot, mert csupa jot olvastam rola. Es tenyleg jo is!
Egeszen pontosan olyan 2-3 honapja hasznalom. Amikor kibontottam, az allaga miatt arra gondoltam, hogy tul sok lesz igy a melegebb idoben, de nem az (pedig a T-vonalam elegge tud csillogni). Kremes-habos, nem nehez, felvinni is konnyu, sosem kukacosodik rajtam. Irritaciot es pattanasokat nem okoz. Par pillanat alatt teljesen beszivodik es aztan mar csak a kellemes, hidratalt erzes marad. Nekem nyaron is kenyelmes, nem erzem tul soknak vagy tul zsirosnak.
Meg nem hasznaltam ennel jobbat. Ha el fog fogyni, biztosan ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Meg nem hasznaltam ennel jobbat. Ha el fog fogyni, biztosan ujraveszem.

Lilla16

2020. július 1.

Nappalra ebben a melegben már sok nekem, de éjszakára nagyon jó, reggelre mindig szép puha lesz tőle az arcom, nem zsirosít. Érdekes, hogy elsőre sűrűnek tűnik, de könnyen el lehet kenni. Eddig tetszik, bár valamiért most úgy érzem, hogy lehet, hogy nem ő lesz A kedvenc hidratálóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

evelinmajor

2020. július 1.

A véleményem megformálása közben véletlenül a termékleírásra tévedt a tekintetem és rájöttem, hogy ez a krém tényleg azt hozza amit ígér: könnyed (bár a tubusból kinyomva nem tűnik annak), gyorsan beszívódik és jól hidratál. Nekem nyárra már sok, de ősztől tavaszig csak ezt használom, ha hidratálóról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

mercixoxo

2020. július 1.

I-má-dom. Annyira jól hidratál, egyszerűen szuper kis termék, de nem csak ez, amiket eddig használtam Ordinary termékeket, mind hatásosak számomra. Konkrétan már inkább normálnak mondanám a bőröm, mint kombináltnak. Március óta használom rendszeresen az Ordinary termékeket, köztük ezt is, viszonylag sokáig (kb 2 hónapig) elég a 30 ml verzió is (először nem volt készleten 100 ml kiszerelés, szóval a kisebbet rendeltem meg). Persze ez önmagában nem tesz csodát, hozzá kell tenni, ne ettől várd hogy az ultra száraz bőrödet majd baba popsi puhára varázsolja. Van akinek ez kevés, nekem mondjuk megfelelő. Elégedett vagyok 5+++++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

annakunszabo

2020. július 1.

Nekem tökéletes a zsíros bőrömre úgy, hogy hyaluront teszek alá. Pont eléggé hidratál és kicsit sem zsíros.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Glucose, Maltose, Fructose, Trehalose, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.