The Ordinary

Ár:   €12   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2019. május 27.

Ár:   €12
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Szén, amazóniai agyag, és 2% szalicilsav tartalmú leöblítendő maszk, Squalane alapban

A szalicilsav a lipofil, a szén és agyag az adszorpciós tulajdonságuk révén segítenek a elhalt hámsejtek eltávolításában, a pórusok hámlasztásában.
Maximum 10 percig hagyjuk a bőrön.

The Ordinary Salicylic Acid 2% Masque 100ml
Ár: 3000ft , Eladó: Bellana
Állapot: képen jelölt, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel Gödöllőn, Posta, Foxpost, Packeta

Cupibogre

2022. június 27.

Nem látom, hogy bármi javulást idézne elő a használata, viszont kis piros patikat sikerül okoznia. Pénzkidobás volt számomra..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 27.

csibyg

2022. április 26.

Teljesen elégedett vagyok vele, heti egyszer használom, használat után sima puha a bőröm, nagyon jól hámlaszt, segít a foltok eltüntetésében hámlasztásában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 26.

mafkanett

2022. január 6.

Kerestem egy BHA-s terméket és mivel ugye a szérumot jelenleg nem lehet kapni ezt vettem meg és nagyon elégedett vagyok.Heti 1x használom és gyönyörűen kitisztitja a pórusaimat és sokkal puhább, tisztább lesz az arcom. Teszek utána egy hidratálós maszkot éjjelre és megvan a rutin és szebb az arcom reggel mint valaha. De hamar fogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

DushaX

2021. december 8.

Nekem ez a kis cucc valamiért teljesen hatásos. Igazából a próbált BHA-k 98%-át kenterbe veri. Felkenés illetve lemosás után láthatóan szebb, tisztább az arcom. Egy próbát mindenkinek megér, aki még nem találta meg a megfelelő szalicilsavas terméket. Kíváncsian várom a TO BHA szérumját! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

AngelaPinke

2021. szeptember 22.

Külföldön vagyok így nem tudok szerezni G&G terméket, az Ordinarynak ugye most nincs a 2% bha hamlasztoja, a cosrx pedig drága ha az ember viszonylag gyorsan kézhez akarja kapni.
Így voltam kénytelen ezt a maszkot megvenni mint BHA a rutinomban és teljesen bevált, ugyanolyan jó számomra mint amikor BHA hámlasztót használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Szeos

2021. szeptember 17.

Néhány alkalommal használtam ezt a maszkot, eddig nagyon bevált. Heti egyszer használom, arctisztítás után, 10 percre teszem fel majd lemosom, ez után jön a szokásos rutin. Nem irritál, nem érzem, hogy húzná a bőröm, szépen működik. A pórusaim kordában tartja, de szerintem ehhez fontos az olajos első lemosás is, nem elég önmagában a szalicilsav, legalábbis nálam. Mellette nem használok másik BHA hámlasztót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

bongi

2021. szeptember 14.

Egyetértek az előző hozzászólókkal. Nem rossz, de ha valaki amúgy is használ hámlasztót rendszeresen, akkor teljesen fölösleges, mert azokhoz képest semmi plusszt nem ad. Nem láttam azt a wow-hatást, amit egy jó maszk lemosása után szoktam látni. Felejthető. Nem épp pénzkidobás, mert nem rossz és el fogom használni, de azért eléggé fölösleges kiadás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

MagdaLiza

2021. szeptember 3.

Ez egy jó termék. Emellett azonban egy felesleges termék. Kis kiszerelés, gyorsan fogy, ár-érték arányban drága. Az ember lánya jobban jár ha vesz egy normális liquid állagú nagyobb kiszerelésű hámlasztót. Kíváncsi voltam mit tud, ezért vettem meg. A G&G Cheer up sokkal de sokkal jobb, nekem az A hámlasztó. Ez is elvégzi a hámlasztást, nem mondod hogy nem, de nekem nem hozott olyan pozitív változást, és szép bőrképet mint a Cheep Up. Az én bőröm azt imádja. Egyszer kipróbálós terméknek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Októberi Lány

2021. június 9.

Beállok a sorba, én se dobtam hanyatt magamat tőle, az első használat után..
Elsikkadt a szemem a szén összetevőn, így eléggé meglepett a fekete színe. Állagra kenhető, de vékonyan is sokat kell tenni a száraz bőrre (a gyártó erősen azt javasolja, ne kenjük nedvesre...). 10 percig nem is bírtam, húzott és kicsit bizsergetősen csípett, kb 8 perc után lemostam. A lemosó korongommal, amivel a pakolásokat simogatom le (Ebelin, türcsi szerű anyagból van), viszonylag könnyen lejött, de a korongot alaposan ki kellett mosni, mert szürke lett. Hát szóval macerás használni szerintem. Lemosás után meglepő módon csipkedni kezdte az arcomat, így gyorsan lemostam a Jelly Jokerrel (G&G).
Az az igazság, hogy a szaliciles hámlasztás vagy a 30% AHA+ 2% BHA plusz olajos lemosó plusz agyag (házilag kevert) pakolásom kombinációja kellemesebb, kb ugyanennyi vele a pepecselés és sokkal de sokkal hatékonyabb, ami azonnali hatást illeti. Hosszabb távon majd kiderül, mert azért nyilván elhasználom. Viszont újravenni nem hiszem hogy fogom, az ára az olcsóság ellenére sem veri az 500 forintos Cosmio fehéragyag porát, BHA szérumom meg nyilván van mindig itthon.
Megjegyzés: kegyetlen műanyag/gumiabroncs szaga van, elég illúzióromboló, nem kimondottan az a fú de “otthoni SPA” életérzés.
Hm. 3 csillag, ha megkedvelem kicsit jobban, megadok neki talán még egyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 9.

Beállok a sorba, én se dobtam hanyatt magamat tőle, az első használat után..
Hm. 3 csillag, ha megkedvelem kicsit jobban, megadok neki talán még egyet.

simply

2021. április 9.

Ár-érték arányban nem a legjobb TO termék, elég gyorsan fogy vékony réteg felkenése mellett is. Nem tud többet, mint egy szaliciles lemosó + agyagmaszk kombó hosszútávon, így én nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, 4-T-Butylcyclohexanol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Squalane eo 1 0

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.