The Ordinary

Ár:   €12   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2019. május 27.

Ár:   €12
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Szén, amazóniai agyag, és 2% szalicilsav tartalmú leöblítendő maszk, Squalane alapban

A szalicilsav a lipofil, a szén és agyag az adszorpciós tulajdonságuk révén segítenek a elhalt hámsejtek eltávolításában, a pórusok hámlasztásában.
Maximum 10 percig hagyjuk a bőrön.

ppetruc

2020. március 19.

Nagyon szeretem, könnyű a felvitele, 10 perc alatt gyönyörű szépen megszárad. A használata után pihepuha a bőröm, lehúzza az esetleges gyulladásokat, piros foltokat.

Egyetlen negatívuma, a kiszerelés, kár, hogy ilyen picike☹️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

Egyetlen negatívuma, a kiszerelés, kár, hogy ilyen picike☹️

vgeorgina

2020. február 21.

Heti kétszer nekem kicsit túl sok - érzékeny, vízhiányos bőr mellett, heti egyszer utóhidratálással kombinálva viszont valóban segít a pattanásos bőröm állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

nyuszmusssz

2020. január 17.

Heti 2x használom, júliús óta, még csak egy kicsi van a tubusban.

Nagyon szeretem, nekem megéri az árat! Nagyon.
A kiszerelése az egyetlen negatívum, a végén szét fogom vágni, hogy az utolsó “cseppeket” is kihasználjam. Az, hogy nem tégelyes a kiszerelés, az egy áldás, nem kell semmivel a maszkba nyúlni, DE a tubusa annyira kemény, hogy két kézzel kell nyomnom így a végére.. de ez sem zavar annyira. Egy tiszta tányékába ki nyomom és onnan kenem fel.

Most ezzel hámlasztok, ezelőtt elhasználtam kettőt az Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution-ból. Viszont ezt egy fokkal jobban szeretem. Nem tudom sajnos megmondan miért, talán a textúra és a szalicilsav miatt.

Mint minden hámlasztás után, ezután is egy nagyon gazdag, tápláló krémet viszek fel a bőrömre.
Ez a kettő együtt jár, a friss/ új bőrt jól hidratáljuk.

Ajánlani tudom. Biztosan újraveszem.
(Babapopsi bőrt kölcsönöz, fontosabb napok/ események előtt egy nappal használom.)

Stoppert állitsatok! Nem játékok a kémiai savas hámlasztók. Csak 10 perc.

Próba cseresznye!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Heti 2x használom, júliús óta, még csak egy kicsi van a tubusban.

Nagyon szeretem, nekem megéri az árat! Nagyon.

Ez a kettő együtt jár, a friss/ új bőrt jól hidratáljuk.

Ajánlani tudom. Biztosan újraveszem.

Stoppert állitsatok! Nem játékok a kémiai savas hámlasztók. Csak 10 perc.

Próba cseresznye!

KissMicu

2019. december 17.

Imádom, szerintem több mint egy átlagos agyag-maszk, főleg drogériákban kaphatókhoz képest, amiknek hasonló áruk van azért. Rengeteg agyag-maszkot kipróbáltam már a középkategóriástól a legdrágábbakig. Leginkább a hatását The body shop himalajas-agyag maszkjához tudom hasonlítani ami 10ezer ft. felettbe kerül, de ha ezt nem si vesszük figyelembe, nekem jobban bejön az állaga, hogy folyékonyabb és úgy érzem mélyebben bőrbe tud így jutni és alaposan kitisztít mindent onnan, mint a body shopos, ami sűrűbb keményebb. Plusszpont még a szalicilsav is összetevők között, szépen csökkenti a gyulladásokat is, nem tudom mit kéne többet tudjon egy arcpakolás, nekem ez így tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Lencseee

2019. szeptember 2.

Eddig egy hetig, azon is 2 alkalommal hasznaltam. Feketeszeneagyagmaszk. Es pont. Tisztitja a porusokat, azonban azt latom, hogy rendszeres hasznnalat mellett lesz ez egyre latvanyosabb. Azonban nem.erzem azt, hogy egyeb, "szeposszetevos" hasonszoru maszknal latvanyosabb lenne. Nem irritalt, de en utana feltettem egy benton aloe maszkot. Az egyik oldja, ami nem kell az arcra, a masik meg jol hidratalja...egyutt 5 csillagos spa elmeny, de azert magaban nem tobb, mint tarsai, igy ez a jo kategoriaban van egyelore. Egy honap mulva updatelek, vagy, amikor a tubus vegere erek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, 4-T-Butylcyclohexanol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Squalane eo 1 0

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.