The Ordinary

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   Tinamu, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyű, közepes fedést biztosító szérum alapozó. 21 színárnyalatban kapható. SPF 15-ös fényvédelmet biztosít, kémiai fényvédő nélkül. Gazdagon pigmentált készítmény, a bőrön természetes és könnyed viselet, nem gyűlik össze a ráncokban, és tartós.

Ár: 2300 Ft , Eladó: Timarf
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Vevő költségére Foxpost vagy posta, személyes átvétel Győrben

norasmith

2021. január 7.

Nagyon meg vagyok elégedve! Nem szeretem az alapozókat, nekem túl nehezek, ezért BB krém párti vagyok. Gondoltam, adok neki egy esélyt, mivel ennek is könnyedebb az állaga, ezáltal természetesebb a hatás. Elég folyékony, és a pumpás adagolójából már egyből az arcomra nyomom a terméket, az ujjaimmal eloszlatom és sminkszivaccsal eldolgozom. Szépen egységesíti az arcbőrt. Aki enyhe fedésű alternatívát keres, annak tudom ajánlani ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

kisasszony463

2020. december 5.

yumm yumm yumm imádom! Nem alapozóként használom, hanem az 3,2 árnyalatot használom bronzerként évek óta, felülmúlhatatlan. Annyira könnyű, könnyű eldolgozni, selymes, természetes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Judy1

2020. november 20.

2 hete érkezett meg, azóta tesztelgetem, eddig jól működik. Szerintem beauty blenderrel lehet a legszebb eredményt elérni vele.
A fedése csodaszép, amikor felkenem, olyan, mintha semmi sem lenne rajtam :O a legszebb fedésű alapozóm eddig. A fedése nem maszkos, egy közepes fedésű alapozó. Tartósságával is elégedett vagyok, pár óra után picit beleül a pórusokba, de nem csúnyán, és a zsírosabb részeken hamar átfénylik, és könnyen lejön érintés hatására. Ez könnyen orvosolható púderrel. Minden korábbi termékemmel nagyon jól működik (púder, pirosító, highlighter). Bőven hozza azt, mint egy hasonló kategóriás drogériás alapozó.
A színét nehéz volt kiválasztani, de sikerült pont jót rendelni. Kicsit macerás mindig rendelni, de mivel rendszeresen rendelek a deciemtől, és ez egy nagyon megfizethető árú, és barátságos összetevőjű termék, ennél maradok, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 20.

Csengiful

2020. november 19.

Feltem, hogy a zsiros borommel mit fog osszehozni, de kellemesen csalodtam. A fedese szerintem tokeletes, termeszetes hatasu. Ovatosan kell hasznalni, eleg folyos.. 2.0 YG-t hasznalom, nekem nem tunt fel benne a "gold highlight" dolog. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Smafu

2020. november 14.

Szemem alá használom korrektor helyett. Nekem nagyon bevált, a leheletvékony réteg pont elég festést biztosít. Ha mégis úgy alakul, hogy alkalmi sminkre van szükségem, akkor alapozóként is jó arra a pár órára, de ez ritka...
Örülök is hogy nem vízálló meg muttudomén, nem szeretem a lemoshatatlan sminket.
Szép csomagolás, nagy színválaszték, jó ár-étték arány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Szép csomagolás, nagy színválaszték, jó ár-étték arány.

DiaM

2020. október 29.

Az állaga nagyon tetszik, és szerintem elég jól is fed, nekem talán túlságosan is jól. A hiperérzékeny bőröm nem bántotta.
Sajnos nem jó színt rendeltem, az 1.1 N túl világos lett, ez betudható a túl nagy színválasztéknak és a bőség zavarának :) Majd a következő rendelésnél újra próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

encsike87

2020. szeptember 21.

Szép a fedése, nagyon tartós, jol bírja a bőröm, szépen lehet vele dolgozni. Nekem ez nagyon bevallt, jelenleg ez a favorit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

candices

2020. augusztus 18.

Minden alapozótól kipattogok, sajnos ettől is. Továbbra is a por állagúakat részesítem előnyben, ezt csak akkor használom, ha fontos eseményen szeretném makulátlannak láttatni az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

i.napcsi

2020. július 20.

Nem tudom miért húzza le mindenki,egyeltalán nem zsíros- fényes és órák múlva sem vállik azzá!Ez egy könnyen kenhető,enyhe-közepes fedésű alapozó szérum,könnyű eldolgozni és szuper hogy szinte láthatatlan,akinek szép bőre van és nem zsíros annak ez egy kis áldás lesz!Semi mattnak mondanám de van egy finom enyhe fénye amit a pigmentek adnak és nem a szilikon alap!Szerintem nagyon megéri az árát és a 2.0N teljes telitalálat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 20.

Sugarplumfairy

2020. június 5.

Elsőre sikerült eltalálni a jó színt, az 1N/S valóban semleges altónushoz illik és nagyon szép ezüstös mikrocsillámai vannak. Ecsettel és kézzel használtam, kézzel nem az igazi, mert szinte víz-szerű állagából adódóan nehéz elérni hogy ne legyen foltos. Ecsettel viszont teljesen természetes, enyhén bőrfényű felületet ad, a szeplőimet nem fedi el (ez pozitívum!), mondjuk a karikáimat és a pirosas foltokat se. Pár óráig tartja ezt a szép felületet, aztán elválunk egymástól. Alkalmi, pár órás alapozónak jó lehet önmagában, de munkanapokon csak primerrel érdemes próbálkozni - és érdemes próbálkozni, mert ár-érték arányban nagyszerű vétel, rengeteg árnyalat közül lehet választani, ad egy kis plusz fényvédelmet és az összetevői is teljesen rendben vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag