The Ordinary

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   Tinamu, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyű, közepes fedést biztosító szérum alapozó. 21 színárnyalatban kapható. SPF 15-ös fényvédelmet biztosít, kémiai fényvédő nélkül. Gazdagon pigmentált készítmény, a bőrön természetes és könnyed viselet, nem gyűlik össze a ráncokban, és tartós.

1.0 N The Ordinary Serum Foundation
Ár: 2000 , Eladó: anna990
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy postázom
Ár: 2000 , Eladó: vikt0ria
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

hambi

2020. március 3.

Elsöre engem sem gyözött meg, de kb egy év múlva rendeltem újra és kézzel vittem fel. Így nagyon tetszik. Nem ül bele a ráncokba és a pórusokba se. Szép a fénye normál börön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

henczen

2020. február 13.

Van, hogy a márka primer-ével, van, hogy magában használom, de mindenhogyan nagyon jól lehet vele dolgozni, nekem most ez az alapozó a kedvenc, már másodszor veszem újra. Ár-érték arányban is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

ngsrr

2019. szeptember 20.

Sajnos a színem jó régóta soldout, valaki ha megválna tőle, megköszönném, 2.0 valamely árnyalata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

GNóri

2019. szeptember 20.

Szegény alapozónak sem itt, sem nemzetközi fronton nincs túl jó megítélése. Ez engem meglepett, én nagyon megszerettem, már harmadszorra rendelem újra. A fedése nyilván nem a legerősebb, de nekem hétköznapokra teljesen elég, szépen egységesíti azért a bőrképet. Könnyed állagú, jól eloszlatható, nem ragad, nem darabos-poros. Szeretem, hogy nem matt, hanem természetes, 'bőrfényű'. Púderrel nekem a tartósságával sincs problémám. A színt eltaláltam elsőre, teljesen olyan, mint a bőröm, ami a drogériás alapozóknál ritka. Összességében egy korrekt árú, átlagos, hétköznapi alapozó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

anitaa17

2019. április 26.

Sajnos nem lesz a kedvenc alapozóm. Első használatkor csak úgy csillogott a bőrömön, aztán meglepő módon egyszercsak lemattult és szépen beivódott. Viszont a zsírosodásra hajlamos bőröm pár óra elteltével rettenesen olajos lesz tőle és emiatt nem igazán tartós (nyílván csodát nem vártam tőle, de azért 1-2 óránál többet nem bír). Több mindent próbáltam alá, de semmivel sem működött jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

JuditTTT

2019. április 12.

Saját színt keverek ki belőle, 2-es számú natural verzióból, ill az 1,1 N-es coverage verzióbol. a kettőt ötvözve a szín, amit akarok is megfelelő és az állag is. Együtt jók, a serum önmagában gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

zsucci93

2019. március 29.

Véletlenül ezt raktam a korsárba a coverage verzió helyett. De végül nem bántam meg. Tetszik a shade range, találtam elég világos, sőt picit túl világos színt is a bőrömre. A fedése egészen rendben van, szép közepesre építhető. Azonban zsíros bőrön a tartóssága hagy kívánnimalót maga után. Sajnos egy ár óta után rajtam szétesett :( Azért elhasználtam, de nem vettem újra, és nem is fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

laural

2019. február 9.

Szeretem a TO termèkeket, de ezzel mellèfogtam. A színvàlasztèk jó, de nagyon vèkonyan hasznàlva is beleült a pòrusaimba ès a finom ràncokba. Akàrmit csinàltam vele (ilyen-olyan primer, pùder, fix plus), közelrôl nem volt szép, ès a nap folyamàn romlott is a kép. Az én bôröm nem tökèletes, emiatt ennèl mindenkèpp jobb alapozòra van szüksègem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

macooka

2019. január 26.

Egyszerűen imádom. Végre találtam egy olyan alapozót, ami színben és tónusban is pontosan az én bőrszínemhez passzol (1.1P). Szerencsére viszonylag hibátlan a bőröm, ezért nincs szükségem magasan fedő alapozóra, ezért is esett a választásom erre az alacsony fedést biztosítóra. Azt kell mondjam, hogy tökéletes. Nem ül bele a ráncokba, nem csomósodik, egész nap szépen tart és abszolút természetes hatású. Eddig nekem újravevős :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Timicat

2018. november 1.

Nagy rajongója vagyok a márkának de ez alapvetően csalódás volt nekem. Nagyon sok színárnyalata van, és ennek örültem mert egy tökéletesen passzoló szint sikerült kiválasztani. Sajnos a fedese nekem gyenge, a pattikat alig takarja de ezzel meg nem lenne baj. Bele ül a porusaimban, csak messziről szép. Könnyen el lehet dolgozni de össze vissza mászik a bőrön ha nincs lefixálva. Rendesen látszik hogy van az ember arcán alapozó és sajnos egyáltalán nem tartós. A nap végére teljesen összeáll a ráncokban. Akinek szép bőre van kevés hibával annak teljesen jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag