The Ordinary

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   Tinamu, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyű, közepes fedést biztosító szérum alapozó. 21 színárnyalatban kapható. SPF 15-ös fényvédelmet biztosít, kémiai fényvédő nélkül. Gazdagon pigmentált készítmény, a bőrön természetes és könnyed viselet, nem gyűlik össze a ráncokban, és tartós.

Ár: 3000 , Eladó: Rea22
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Esztergom , fizetés: Személyesen Esztergomban vehető át, de foxpost, posta is megoldható.

Szeos

2022. január 29.

update:
Deciem-hívőként nagyon rosszul érzem magam a lehúzás miatt, de sajnos elveszek ettől a cucctól két csillagot. Nagyon szerettem volna szeretni, de egyszerűen használhatatlan számomra ez a kence. Bármivel viszem fel az arcomra, azonnal maszkhatása lesz - ez órákkal később csak rosszab lesz, ahogy beleül a barázdákba és beolajozza az arcomat. Próbáltam mással összekeverni, úgy is botrány. Nagyon ritkán dobok ki terméket, inkább szenvedve elhasználnom - nem biztos, hogy ezt is elfogom. Hozzáteszem, nekem nagyon zsíros az arcom, akinek esetlen normál vagy száraz, lehet szeretni fogja.
A kis pumpás feje két csavarás után eltörött.

---

Egyelőre nem vagyunk barátok - nálam sajnos beleül a barázdákba 1-2 óra alatt és elég csúnya lesz. Keveset használtam még belőle, próbálok vele kísérletezni. Próbáltam primerre rakni és összekeverni vele (Hylamide HA Blur), de sajnos a primeremmel sem vagyok még jóban - nem biztos, hogy ezt a két terméket újraveszem, de igyekszem azért elhasználni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

update:
A kis pumpás feje két csavarás után eltörött.

---

dorottya96

2021. december 20.

Lehelletvékony fedése van, pont egy kis pluszt ad. Nem matt, inkább dewy finish. Amikor csak leszaladok valahova, vagy éppen a home office alatt kell kis plusz nagyon szeretem használni. Annyira könnyű elkenni a folyós állaga miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

pont

2021. június 1.

nekem nem lett nagy kedvencem, de nem a fedése miatt, pedig attól tartottam leginkább rendelés előtt.

szerencsére a színt sikerült eltalálni, maga a kiszerelés pedig szerintem tök jó, egyszerű, de praktikus, hogy pumpás. én beauty blenderrel szoktam használni, talán még így a legjobb, de az én bőrömhöz annyira nem passzol. a fedése okés, pedig nincs szép bőröm, de szerintem szaladgálós hétköznapokra ennél nem kell több, nyilván ha nagyon jól akarok kinézni, nem ezt fogom használni.

ami viszont nem tetszik benne, az egyrészt az, hogy hamar eltűnik az arcomról, nem tartós, másrészt meg egyszerűen nem szép a bőröm texturája vele, olyan, mintha kiemelne mindent és szárítana is. tudom, meglepő, mert pont azt várná az ember egy 'szérum' alapozótól, hogy inkább hidratál, de nálam nagyon kiemeli a száraz részeket, egyenetlenségeket. sajnos nem túl szép a bőröm, tehát csodát nem vártam tőle, de ilyen végeredményt legutoljára a gagyi drogériás alapozóknál tapasztaltam. talán a legjobb szó, hogy 'igénytelnnek' érzem vele az arcomat.
lehet, hogy egy szebb, zsírosabb, egyenletesebb (fiatalabb?) bőrön jobban működik, de azért én ennél egységesebb, kulturáltabb összképre számítottam. mondanám, hogy nyáron majd tuti jobb lesz, ha nem lesz száraz a bőröm, de akkor meg a zsírosodás és meleg miatt még gyorsabban el fog tűnni. szóval sehogy se jó nekem. elhasználgatom, de nem érzem igazán szépnek magamon.

UPDATE:
most, hogy melegebb van és talán jobban zsírosodik a bőröm, plusz a PC glow fényvédőjét használom, teljesen jó. persze a tartóssága továbbra sem nagy szám, de legalább már vállalhatóan néz ki a bőrképem így, hogy nincs annyi szárazabb rész, amit kiemelne. cserébe egy idő után hajlamos felgyűlni a mimikai ráncokban. szóval egy kicsit jobb véleménnyel vagyok róla, de továbbra is azt érzem, hogy inkább fiatalabb, zsírosabb bőrön működőképes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

UPDATE:

Besscica

2021. május 19.

@Pont abszolút leírta az én gondolataimat a termékkel kapcsolatban, az én arcomon is hasonlót produkál. Sajnálom, hogy nem vált be, elkeverem más alapozókhoz, világosításra jó, de önmagában nekem nem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 19.

norasmith

2021. január 7.

Nagyon meg vagyok elégedve! Nem szeretem az alapozókat, nekem túl nehezek, ezért BB krém párti vagyok. Gondoltam, adok neki egy esélyt, mivel ennek is könnyedebb az állaga, ezáltal természetesebb a hatás. Elég folyékony, és a pumpás adagolójából már egyből az arcomra nyomom a terméket, az ujjaimmal eloszlatom és sminkszivaccsal eldolgozom. Szépen egységesíti az arcbőrt. Aki enyhe fedésű alternatívát keres, annak tudom ajánlani ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

kisasszony463

2020. december 5.

yumm yumm yumm imádom! Nem alapozóként használom, hanem az 3,2 árnyalatot használom bronzerként évek óta, felülmúlhatatlan. Annyira könnyű, könnyű eldolgozni, selymes, természetes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Judy1

2020. november 20.

2 hete érkezett meg, azóta tesztelgetem, eddig jól működik. Szerintem beauty blenderrel lehet a legszebb eredményt elérni vele.
A fedése csodaszép, amikor felkenem, olyan, mintha semmi sem lenne rajtam :O a legszebb fedésű alapozóm eddig. A fedése nem maszkos, egy közepes fedésű alapozó. Tartósságával is elégedett vagyok, pár óra után picit beleül a pórusokba, de nem csúnyán, és a zsírosabb részeken hamar átfénylik, és könnyen lejön érintés hatására. Ez könnyen orvosolható púderrel. Minden korábbi termékemmel nagyon jól működik (púder, pirosító, highlighter). Bőven hozza azt, mint egy hasonló kategóriás drogériás alapozó.
A színét nehéz volt kiválasztani, de sikerült pont jót rendelni. Kicsit macerás mindig rendelni, de mivel rendszeresen rendelek a deciemtől, és ez egy nagyon megfizethető árú, és barátságos összetevőjű termék, ennél maradok, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 20.

Csengiful

2020. november 19.

Feltem, hogy a zsiros borommel mit fog osszehozni, de kellemesen csalodtam. A fedese szerintem tokeletes, termeszetes hatasu. Ovatosan kell hasznalni, eleg folyos.. 2.0 YG-t hasznalom, nekem nem tunt fel benne a "gold highlight" dolog. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Smafu

2020. november 14.

Szemem alá használom korrektor helyett. Nekem nagyon bevált, a leheletvékony réteg pont elég festést biztosít. Ha mégis úgy alakul, hogy alkalmi sminkre van szükségem, akkor alapozóként is jó arra a pár órára, de ez ritka...
Örülök is hogy nem vízálló meg muttudomén, nem szeretem a lemoshatatlan sminket.
Szép csomagolás, nagy színválaszték, jó ár-étték arány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Szép csomagolás, nagy színválaszték, jó ár-étték arány.

DiaM

2020. október 29.

Az állaga nagyon tetszik, és szerintem elég jól is fed, nekem talán túlságosan is jól. A hiperérzékeny bőröm nem bántotta.
Sajnos nem jó színt rendeltem, az 1.1 N túl világos lett, ez betudható a túl nagy színválasztéknak és a bőség zavarának :) Majd a következő rendelésnél újra próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag