The Saem

Ár:   $9   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. április 20.

Ár:   $9
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzíven hidratáló növényi olajokat tartalmazó ajaktinta, fényes, természetes színekkel. Az olaj lassan felszívódik és hidratálja az ajkakat, a színe viszont nem halványul el.

6 árnyalatban kapható

kmanu

2018. április 24.

Tartós, szép színárnyalat és nem szárítja a számát. Nem ül meg a kis repedésekben, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

bomx

2016. június 9.

Szuper az állaga, nagyon könnyen kezelhető. Amit a legjobban szeretek benne, hogy nagyon jól hidratálja a számat, pont, mintha csak egy színtelen olajat használnék. A színe (PK02 Bad Coral) már akkor is életet lehel a kinézetembe, ha szak egy nagyon pici adagot kenek szét a számon. Ha egyenletesen eloszlatom, akkor a nagyon élénk és a természetes határán billeg, de akkor is kényelmes.
Kb. fél éve használom viszonylag rendszeresen, és úgy néz ki, hogy még mindig sok van benne, szóval a mennyiségre sem lehet panasz.
Ami miatt csak 4 csillagot kapott tőlem az 5-ből: a Coral az nem annyira Coral, mint ahogy a képeken vagy a csomagoláson tűnne. Az inkább egy babás-rózsaszínes-pinkes árnyalat, ami nagyon jól néz ki, csak eltér attól, amit írtak a termékről. A többi színt nem próbáltam, lehet, hogy azok színhűbbek.
Bármelyik labellót üti így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Bármelyik labellót üti így is.

Funnyface

2016. április 16.

Sokáig szemeztem vele, végül megelégeltem a vágyakoztást, és megrendeltem. Többféle ajakterméket próbáltam ki, de valahogy az ajkaim bőre többtől könnyen kiszáradt, vagy a a termék csak a barázdákba ült bele...tele vagyok rúzsokkal, amiket csak ajak olajjal vagy ajakápolóval tudok vállalhatóvá varázsolni. Azért szeretem az ajaktintákat, mert azok megszínezik a bőrt, tartósak, a szín nem ül bele a barázdákba. Ajaktinta oljaban... felkeltette érdeklődésedemet és reménykedtem, hátha nem szárít. Nem kellett csalódnom. Ahogy a termékleírásban áll az olaj valóban kb. 1 óra alatt felszívódik és szín megmarad. Felvitel után enyhén ragadnak az ajkaim, amivel még barátkozom, de ez nem tart sokáig. Felszívódást követően csak nagyon enyhe száraz érzést tapasztalok. Ilyenkor, ha felfrissítem a színe erősödik, építhető. Első rétegnél nagyon természetes színt ad, az olajtól fényes, azonban ahogy felszívódik az olaj, más sem mondaná meg, és én sem érzem, hogy ajaktintát használok. Csomagolása minőségi, elegáns kívülről. Egyet sajnálok, hogy a szűkítő fekete színű, és nem fehér, mint a doboza. A doboz színétől eltér a termék színe. Illata decens, gyümölcsös.
Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy amíg még kapható, más árnyalatot is rendelek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.