The Saem

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Sakura81, az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. április 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló-tonizáló gél a harakeke növény extrém hidratáló hatásának kihasználásával. Használjuk az arctisztítás utáni első lépésként.

nicolekitti

2018. május 14.

Sajnos én leszek az, akinek nem jött be a termék.
Kétszer próbáltam, mind a kétszer mintha lemarta volna az arcomról a bőrt. Teljesen bepirosodott az orcám tőle, égett, fájt ahogyan rákentem a tonikot. Utána nem győztem hidratálni, hogy ne fájjon, de utána is sokáig húzódott a bőröm és piros volt.
Pedig nagy reményekkel rendeletem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Sajnos én leszek az, akinek nem jött be a termék.
Pedig nagy reményekkel rendeletem meg.

nussera

2018. február 23.

Először kis utazó kiszerelésű mintákat rendeltem, teljesen meggyőztek, hogy ez a tonik KELL nekem! A vízhiányomat szuperül kezelte. Megrendeltem a teljes kiszerelést, és most először jártam úgy, hogy a mintában érkezett termék jobban teljesített az én bőrömön. Félreértés ne essék, szuper ez a tonik, de valahogy mintha a teljes kiszerelésből sokkal többet kellene felkennem ugyanazon hatás eléréséhez. Ami még feltűnt, hogy a mintáknak mintha frissebb, természetesebb illata lett volna, nem ennyire parfüm-szerű.
Ettől függetlenül jogosan jár neki a "csodaszer" cím. Hamarosan elfogy és valószínűleg megpróbálkozok egy megfizethetőbb árú termékkel, de elképzelhetőnek tartom, hogy valamikor a jövőben még rendelek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

janka.s

2017. július 13.

Remek toner! A márka igényes csomagolásai, már rég szemet szúrtak, de csak most vettem rá magam a rendelésre (toner+ a hozzá tartozó krém). Az adag hatalmas, a csomagolás élőben még szebb. A harakeke növényről (becsületes latin nevén phormium tenax) eddig nem volt túl sok információm, de kisebb kutatómunka eredményeképp szimpatikusnak találtam a hatásait. Nem csak remek hidratálást nyújt, de fertőtleníti és nyugtatja is a bőrt, valamint elősegíti a kisebb sebek/hegek/pattik gyógyulását. Tán ez az új-zélandi aloe :) A toner maga, zselés állagú, így kicsit "tartalmasabbnak" tűnik már elsőre is. 2-3 pumpálásnyit használok egy-egy alkalommal, ebben a nyári időszakban nappalra csak ezt, éjszakára a hozzátartozó krémet, vagy a Missha Night Repair-jét használom.Remekül hidratál, plusz én úgy vettem észre, hogy a bőröm faggyútermelését is nagyon szépen rendben tartja ebben az izzasztó időben. A pattik, hegek tényleg picit gyorsabban gyógyulnak (bár hámlasztok is mellett, szóval ez nem csak az ő hatása), a bőrömön pedig érzem, hogy "lélegzik" alatta. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

svivko

2017. április 28.

Fincsi! Imádom a Saem termékek csomagolását, ez is nagyon egyedire és klasszra sikeredett.
Már csak 1 havi mennyiség van a szeptemberben vásárolt toner-emben, így itt az ideje megírni mi a szitu.
Kellemes, zselés tonik, finom, friss illatú, gyors beszívódású. Nyárra normál bőrre tökéletes lenne az a mennyiségű hidratálás, ami ezzel a termékkel jár.
Nem mondanám extrém hidratálónak, de jó tonik.
A kedvenc Earth Sourced tonikot ugyan nem veri kenterbe, de ha az nincs ez tökéletes, ez alebutított változat, valami tök ismeretlen harakeke nevű növényes alaposszetételével.
Nem okoz gyulladást, kellemesen frissít és hidratál és pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Nem mondanám extrém hidratálónak, de jó tonik.
Nem okoz gyulladást, kellemesen frissít és hidratál és pont.

Funnyface

2016. április 10.

Szettben kaptam tavaly karácsonyra, az elegáns doboz tartlama: teljes kiszerelésű krém, tonik, emulsio, és egy-egy delux méretű minta a tonikból és az emulsioból. Pár hónappal később kezdtem el őket használni, a tonikból és emulsioból napi kétszeri használat mellett is még van. Egyszerre fogynak majd el, ami szerintem előnyös.

Tonik tulajdonságai: enyhén opálos, gél állagú tonik, a bőr melegétől azonnal folyékonnyá válik. Nem vattával viszem fel az arcomra, minden cseppjét inkább a bőröm szívja fel :) Illata decens, fáradt estéken jól eső, enyhén koreai-púderes zöld illat. Csomagolása elegáns, kényelmes használni, jól mutat a polcon, rendeltetésszerű használat mellett, a pumpa is tökéletesen működik, a teteje sem repedezik, hiába nyúzom egy éve.

Előnye: pillanatok alatt, nyom nélkül felszívódik. Jól előkészíti a bőr a következő termékek fogadására. Habzó arctisztító, vagy szappan után jelentkező húzódó, száraz bőrérzést, irritációt azonnal elmulasztja, enyhén hidratál.

Hátránya: előbb vagy utóbb, de egyszer elfogy. Nem tudok hátrányt említeni, elkobozhatják a smink készletemet, de azon kívül, hogy lassan elfogy, más hátrányt tényleg nem tudok említeni. Talán annyi, - kinek vérmérsékletétől függően- mivel majd egy évig elegendő, és megbízhatóan jól teszi a dolgát, megszokottá válhat, kipróbálnál már esetleg mást is.

Összességében nagyon szeretem ezt a terméket, csak jó oldala van, emiatt egy kis kalandozás után biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

Sakura81

2016. március 22.

Nemrég érkezett meg. Hatalmas kiszerelés, nekem a dizájn is nagyon bejön, mint minden the saem terméknél (mit csináljak ha egyszer bekajálom az ilyesmit...), nagyon kellemes friss, zöldes illat, gél állag, ami a kezemen szinte azonnal felolvad. Gyorsan beszívódik és utána enyhén bizsereg a bőröm, mintha összehúzná kicsit (ami sose árt). Egy hete használom kb, eddig oké, nem pattogtam ki, de ez már nem is lep meg. Eddig semmilyen koreai kence nem okozott se pattanást se más problémát. Azután szavaztam a the saemnek bizalmat, h a c-vitaminos kis szérumuk annyira jónak bizonyult. Addig azt hittem csak egy lufi az egész márka, mert annyira szép a dizájn. Hát nem. A szérum azóta alapdarab, és már használom a harakeke szemkrémüket is. Mind jó. Azt azért hozzáteszem, h én szinte csak szilikonmentes termékeket választok, és pl ennek a lotionjában is ott a csomó szilikon, ami miatt eleve kiesik. Kár. Ez viszont nagyon kellemes termék, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 22.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycereth-26, Honey, Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.