The Solution

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2024. március 7.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ints búcsút a pattanásoknak a testápoló géllel, ami a bőrhibákat, szennyeződéseket és a felesleges olajokat veszi célba pattanáscsökkentő hatóanyagaival. A termék gél állagú, azonban nem ragacsos. A pattanásokra hajlamos és zsírosabb bőrrel rendelkezőknek egy kötelező elem, ha a testápolásról van szó. A BHA szalicilsavval dúsított könnyű gél a pórusok tisztán tartása révén segíti a pattanásokkal való küzdelmet. Emellett a Niacinamide a gyulladás és a bőrpír csökkentéséért felel, míg a teafa antibakteriális hatása miatt került a termékbe.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Fapapucs

2022. december 19.

Tesztelésre kaptam, de a lányomnak adtam! Ő jobban hasznát veszi! Beszámolója szerint, neki tetszik az illata, ezt az illatot használjuk párologtatóba is, szóval nem idegen illat a teafa illata! Nem ragacsos az állaga, a bőre puhább, selymesebb tőle! Az hogy újra vesz- e azt nem tudni, mert még van belőle! Elmondása szerint szereti! Nem rossz termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. december 19.

a12smuk

2022. november 10.

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm szépen. Továbbadtam kamasz lányomnak, aki a vállán lévő apró pattanásokat kenegette vele, meglepően hamar hatásosnak bizonyult. Szépen elmúltak, a bőre tapintása is simább lett. Nekem az illatával sincs semmi bajom, akinek nem jön be a teafa illata, ez sem fog tetszeni. Gél állaga miatt gyorsan beszívódik,nem hagy ragacsos érzetet. Ár - érték arányban szerintem van jobb, de összességében nem rossz kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 10.

Livi555

2022. november 10.

Géles állagú, picit gyógynövényes illatú, ami elsőre riasztó lehet, de hamar elillan. Maga a termék könnyű, jól teríthető,kellemes hűsítő érzést nyújt, ami nagyon vékony rétegben felkenve érezhető igazán.Epilálás, gyantázás után használva nincs szőrbenövés és kellemetlen gyulladás, esetleg égő érzés, erre a célra tökéletes. Nem szárít és nem ragad, nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 10.

AnnaAnyaralu

2022. október 6.

Tesztelésre kaptam. Bár alapjában száraz/érzékeny bőröm van, mégis vannak pontok ahol ez a termék nagyon jól használható. Picit szarit, de nem vészes. Reggel és este használom, főként az áll és orr környékén. Valóban hamar vissza húzódik a gyulladás, és a pórusokat is tisztábban látom. Az illata engem nem zavar, hamar beszivodik. Ár érték arányban annyira nem mondanam jónak, nagyon akciós áron újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 6.

jdtntl

2022. október 4.

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm. Ez valahogy egy olyan termék, amivel nem igazán tudok mit kezdeni. Géles állagú, nekem a felkenés után még 10 percig ragad. Fura, állott zöld teás szaga van. Hámlasztó hatását különösebben nem vettem észre (bár ugye már jóval erősebb hámlasztókat is használtam korábban). Igazából semmilyen hatását. Nem venném meg, főleg ennyiért. Gondolkodom egyáltalán hogy tudnám elhasználni, esetleg epilálás után szőrbenövés megelőzésére jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 4.

indingo

2022. szeptember 25.

Arra még nem sikerült rájönnöm, hogy arcra is ajánlott-e,mert a leírás szerint testre van. Az összetevői meglehetősen szépek, természetesek így lehet arcra is kipróbálom. Tetszik, hogy a pattanásos bőr három ősellensége a teafaolaj, a szalicilsav és a niacinamid is az összetevők között van. Az alkoholt kihagyhatták volna. Áttetsző géles állaga van, enyhe teafaolaj illattal. Nagyon praktikus a pumpás kiszerelése van.Én a mellkasomra használtam, mert van rajta egy-két csúnyaság. Pillanatok alatt beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzést. Irritációt bem okozott. Heti 2x használom este, lefekvés előtt. Reggelre a bőr puhe-puha, nem szárít. A pattikezdemények visszahúzódtak, a bőrkép szebb. Az ára kicsit húzós, bár ha kis felülten és nem mindennap használja az ember sokáig elég a 200 ml.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 25.

Csirip

2022. szeptember 18.

nem rossz cucc,nekem pont jól jött,tiszta apró miteszer az arcom, ugyanakkor szaraz is alatta a bőröm. én nem hagyom rajta,csak egy ideig,hogy beszívódjon,aztán lemosom a felesleget. napi 2x használom 2 hete.erősen teafa olaj illata van,meg vagyok vele. kicsit szárít de nem vészes, és úgy érzem mintha javulna a helyzet, mintha az egyensúlyt helyre állítaná. nekem tetszik, újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.