The Solution

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2023. január 23.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Biztosítsd bőröd napi C-vitamin adagját, ezzel a könnyű textúrájú és gyorsan felszívódó testápolóval. Minden bőrtípusra alkalmas, de újjáéleszti a fakó, fáradt bőrt, és egészséges ragyogást biztosít neki. Az A-, C-, A- és E-vitaminok erőteljes keveréke fokozza a bőr ragyogását, miközben csökkenti bőrszárazság kialakulásának esélyét. Természetes ragyogást fokozó édesgyökérrel is gazdagítva annak érdekében, hogy csökkentse az egyenetlen bőrtónust, és ragyogást biztosítson a fakó és száraz bőr számára.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Kise

2023. augusztus 7.

Alig várom, hogy elfogyjon ez a testápoló. Télen iszonyú kevés volt, eltettem nyárra. Sajnos most sem hidratál eléggé. Állaga szuper lenne, beszívódik hamar, de egyszerűen kevés a bőrömnek, pedig nem az az Atacama- sivatag száraz a bőröm, csak úgy átlagosan igényli a napi hidratálót.
Az illatával sem vagyok kibékülve, olyan műanyag narancs szaga van. Egyedül a csomagolása tetszik, jó ez a tubusos verzió.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 7.

vocy

2023. július 15.

KM boxból jutottam hozzá. Nem rossz testápoló, de nekem semmi extrát nem ad, sőt inkább a gyengébb hidratáló képességűek közé tartozik, így nekem ez még nyáron is a majdnem kevés kategória. Szerintem száraz bőrűeknek annyira nem ajánlott. Ennél lehet olcsóbban jobb terméket kapni. Elhasználom, mert nem is rossz, inkább olyan nem elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 15.

foxgirl

2023. július 7.

Szintén KM boxból jutottam hozzá, meg is lepődtem, hogy a boltban mennyibe kerül :-D Télen kezdtem használni, akkor nem nyújtott a bőröm számára elég hidratálást (a melegebb vízben való fürdés nagyon kiszárítja a bőröm). Pihentettem pár hónapot és most nyáron elhasználtam, ebben az időszakban jól hidratál. Más testápolóktól is megkapom ugyanezt, így plusz élményt nem adott a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 7.

Irudi

2023. június 29.

KM boxban jutottam hozzá. Örülök neki, mert ennyi pénzt önként biztosan nem adok ki egy testápolóért.

Ami számomra nagy pozitívum, hogy hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, úgyhogy azt hiszem, meg is van idén nyárra a testápolóm. (A csillámos Balea mellett, ha lehet majd végre kapni a dm-ben).
Először a tubusban szagoltam meg a krémet, eléggé arcon csapott ez a tömény, édes illat, de felkenve már egész jó. Engem az olvadós rágó illatára emlékeztet. Szerencsére az illat jól működik a bőrömön, nem lesz büdös rajtam.

Nyár végén majd jövök update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 29.

Nyár végén majd jövök update-elni.

Colormonkey

2023. június 21.

Öröm használni. Friss, citrusos illata van, nagyon kellemes. Most éppen a leégett vállamra használom, sokkal jobb mint a ragacsos aloe verás krémem, ami állítólag erre való. Ez könnyű, gyorsan beszívódik, és nagyon hálás érte a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 21.

Kriszta1988

2023. április 5.

Szintén boxból van a termék, örülök neki, mivel fájt volna a szívem, ha ennyi pénzt kidobok erre a testápolóra. Ragacsos érzetet hagy a bőrömön, amit nagyon nem szeretek. Másnap tényleg puhább lesz a bőröm, de ennyi pozitívum miatt nem fogom újra venni. Az ár töredékéért tudok olyan testápolót vásárolni, ami könnyen felszívódik és kiválóan hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 5.

Picianna16

2023. március 11.

Boxban volt benne, szuper illata van ami egy ideig meg is marad. Teszi a dolgat, de nem estem hasra tole :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 11.

Brunettee

2023. január 25.

Szintén boxból jutottam hozzá. Alapvetően szeretem a c vitaminos termékeket, szóval ennek is megörültem nagyon. Kellemes testápoló, engem nem zavar az illata. Hamar beszívódik, nem kell vele sokat várni. Nekem így télre egy picit kevés a hidratálása, de két-három naponta így is szívesen kenem, mert tényleg puha lesz utána a bőröm. Elképzelhető, hogy tavaszra/nyárra is beszerzek majd egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 25.

banoka

2022. december 20.

Beauty Box-ban volt ez a termék és ugyan szkeptikus voltam, de nagyon jól teljesített. Citrusos illata van, ami először erősnek tűnik, de szépen diszkrétté illan. A felszívódása nagyon jó, jól hidratál, viszont télen, hideg időben talán kicsit kevés. Nem okoz allergiát és viszketést sem az elsőre erősebb illat. Elégedett vagyok vele, holott előtte nem is ismertem ezt a testápolót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 20.

adrika128

2022. december 18.

Boxból szereztem meg én is és nagyon örülök neki, hogy a dobozban volt. Nem ismertem előtte a márkát, pozitívan csalódtam. Pár napja használom, de csak most néztem közelebbről, hogy apró csillámok vannak benne, ami nekem nagyon tetszik. Egy egészséges fényt ad is a bőrnek. Pikk pakk beszívódik, ez mellett hidratál is. Az illata tényleg kicsit citrusos, rajtam nem sokáig marad meg, így nem is zavar. Az állaga jól kenhető, kicsit vizesebb textúra. Nagyon selymes, puha lesz a bőröm tőle. Elgondolkodtam, hogy beszerzem miután elfogyott, az ára kicsit sok, de majd meglátom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Lycium Chinense Fruit Extract, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Vitaminok: Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.

Az édesgyökér gyökerének a kivonata. Egyik fő tulajdonsága, hogy bőrvilágosító, bőregységesítő, depigmentációs hatása van, amit glabridin nevű komponensének köszönhet. Egy tengerimalacok bőrén végzett kutatás kimutatta, hogy 0,5%-os mennyiségű glabridin hatásosan képes az UVB sugárzás okozta pigmentfoltokat csökkenteni. De olyan kutatási eredményeket is találni, amik szerint bőrvilágosító hatása még a hydroquinone-nál is jobb (forrás), miközben biztonságosan használható, az esetleges mellékhatások minimálisak. A glabridin emellett antioxidánsént is számon tartott komponens, valamint gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató hatással is bír, amit egy másik komponensének, a glycyrrhizinnek köszönhet. Atópiás dermatitisz, rozácea és ekcéma esetén is segíti enyhíteni a bőr gyulladásos állapotán.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.

Fehér, kristályos, wax-szerű anyag, melyet a terméknek testes állagot adó bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

A kínai ördögcérna gyümölcsének a kivonata. A kínai ördögcérnát a hagyományos kínai orvoslásban használják. Aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, és a béta-karotin egyik leggazdagabb forrása a növényvilágban. A kivonatnak antioxidáns hatása van a bőrre.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.