Thefaceshop

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2016. november 29.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító krém aloe kivonattal.

Gyengéden távolítja el a sminket és a szennyeződést.

jemelja

2017. szeptember 13.

iHerb-ről rendeltem, a koreai kozmetikumok szekcióból. Ez egy lágy, mégis sűrű, enyhén illatos, és némileg zöldes krém. Szimpatikus volt, hogy aloés. Kevés is elég belőle, könnyű eloszlatni az arcon. Nedves vattakoronggal szoktam leszedni, és jól leviszi a sminket meg a fényvédőt is. Főleg a hidegebb időben kellemes ezt használni, mivel utána hidratált marad a bőröm, nem húzódik. Ez után még egy második tisztítást is végzek, hogy biztos minden szennyeződéstől megtisztítsam a bőröm, többnyire micellás vizes vattával. Jól működik és olcsó krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

orybea

2017. május 10.

Szerettem volna egy megfizethető arctisztító krémet, ami elolvad az arcomon és esetelg habzik is, amikor lemosom. Na, ez nem az, nem ígéri, és nem is kell tőle várni. Ez egy krém, amit eldolgozva a bőrünkön leoldhatjuk vele a sminket és a naptejet. Vagy egyből kíméletes, habzó lemosóval távolítom el az arcomról vagy kendővel törlöm le, mert csupán vízzel nem távolítható el az arcról. Az illata erős, aromás, szerintem rettenetes, mű. Eltávolítás után nem hagy réteget a bőrön, de mindenképp azt érzem, hogy hidratált marad az arcom. Nem fogom újravenni, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezőanyag. Zöld.