KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Thefaceshop

Ár:   $10   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: garden32, Módosítva: 2018. január 5.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Enyhe peeling termék, lágyan hámlasztja a bőrt, miközben feltölti nedvességgel.

• Természetes papaya enzim összetevők lágyan eltávolítják az elhalt hámsejteket irritáció nélkül.
  • Parabén, alkohol,ásványi olaj, mesterséges színezék, állati összetevő mentes.
  • Minden bőrtípusra, érzékenyre is ajánlott.
Teszt+elemzés: Thefaceshop Mild Papaya Peeling

Ár: 2000 Ft , Eladó: adree861030
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a 3-as metró vonalán átvehető, postázni csak előreutalás esetén tudom (pktg. a vevőt terheli)

natulcien

2018. július 16.

Ez egy semmi extra termék, legalábbis nekem. Nem látom a hatását, nem érzékelem a pozitívumait, és körülményes a használata. Nem nyúlok utána és nem is tudom mire használjam el. Törölköző száraz arcon elkenegetem én, kukacosodik is, de sokáig tart lemosni, és hát sokkal hatékonyabb hámlasztóim vannak. Tuti nem fogom újravásárolni és nem is biztos, hogy el tudom használni. Nem mondom, hogy teljes pénzkidobás, mert ártani nem árt, de számomra teljesen felesleges termék.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Asianlover

2018. július 14.

Nagyon szuper kis bőrradír ez. Alapból a fizikai bőrradírok híve vagyok, viszont az almás testvérét nagyon szerettem. Sajnos azt már nem találtam a neten, ezért gondoltam, adok egy esélyt a papayásnak. Ennek is nagyon fincsi az illata, de valahogy nekem kicsit fura az állaga. Olyan, mintha kicsit túlsűrítették volna, és ilyen darabokban tudom felkenni az arcomra a gélt :S ezt leszámítva ugyanolyan elégedett vagyok vele, mint az almással voltam. Szívesen fogom elhasználni.
(Rajtam semmiféle arcba ragadást nem produkál, könnyen lemosható. Testre őszintén nem tudom, mennyi értelme van... ár-érték arányban biztos nem rentábilis, úgy nem használnám, maximum dekoltázsba.)

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

csill87

2018. július 14.

Én is arca használtam először, de ekkora mennyiség gondoltam úgyis rámromlik, így kipróbáltam testradírként! És woww, nagyon bejött, extra puha lett tőle a bőröm. Igaz, hogy a lábszáramat a szokásos Dove testradírommal radíroztam le, amit szintén imádok, és szerintem erősebb mint ez, és oda azt éreztem, hogy kell a nagyobb hatékonyság. De az összes többi helyen, különösen a mellkasomon és a nyakamon elégedett voltam ezzel a termékkel, mert ott azért finomabb a bőr, nem szeretem pl a mellkasomat szemcsés radírral karcolni. Örülök, hogy kipróbáltam. ráadásul húzódó érzés sincs utána, csak puha bőr :)

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

_zsulu_

2018. július 10.

Kicsit csalódott vagyok miatta, nagyon szerettem volna szeretni. A kémiai hámlasztók között egyenlőre még nem találtam meg az igazit így azt gondoltam majd ez tuti alternatíva lesz. Nem szeretem használni, nekem akár milyen alaposan mosom le, az állkapcsom vonalán lévő kis pihékbe nagyon beleragad én utána bene is marad vagy egy napig kis csomókban - rettentő idegesítő, kellemetlen húzó érzés. A végeredménytől sem vagyok elájulva, az orrom gyakran hámlik, azzal pl. semmit nem kezd. Nekem ez egy felesleges termék, semmi hasznát nem látom és kellemetlen is használni. Hogy ne menjen pocsékba, megfogadom a korábbi tanácsokat és kipróbálom testradírként, ha úgy remekel, visszajövök updatelni.

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

nikiii.*

2018. július 8.

Fura, hogy még nem írtam róla véleményt, mivel több, mint hét hónapja használom... Először arcon használtam csak, mivel drága mulatságnak gondoltam a hámlasztást: első peeling terméknek jó volt. Több helyen olvastam, hogy ahogy időközben kukacosodik a bőrön, az nem maga a levált bőrréteg, hanem a papaya enzimjei állnak össze fura kis grízekké, úgyhogy csalódottan vártam a csomag érkezését, de szerencsére jó vége lett a dolognak. Egy idő után nem is érdekelt, hogy látványosan szabadít-e meg az elhalt hámsejtektől, vagy nem, mert a végeredmény pihe-puha bőr volt. Amit nem szerettem benne, hogy az arcom egy bizonyos részén néha apró kis bőrgöbök maradtak (mint amikor kibolyhosodik a pulcsi), amik egy idő után (néha egy kis dörzsölés hatására, amit nem kellett volna) eltűntek, de elég zavaró volt. Emellett néha kipirosodott tőle a bőröm, viszont fél évnyi használat után sem tudtam eldönteni, ez mitől függ. Aztán jobban beleástam magam a tudatos bőrápolásba, úgyhogy megrendeltem az első mandulasavas+bha-s hámlasztómat, ebben a kicsikében viszont még mindig rengeteg van, így kipróbáltam testre. Innentől lépett fel négyről öt csillagra. Az arcomat jobban ápolom, mint a testemet, így nem volt annyira feltűnő a végeredmény -- a karomról, vállamról és nyakamról egy jó két hetes leégés után brutális mennyiségű bőrt szedett le (bocsi a vizualitásért), és a végeredmény pihe-puha, hidratált, selymes bőr lett (hála a benne lévő hyaluronsavnak). A testemen nem tapasztaltam semmiféle irritációt, és milliószor többet ér, mint a karcos bőrradírok. Úgyhogy simán lehet, hogy ha elfogy, újra rendelek, és megint testpeelingként fogom használni, mert nagyon jó kis termék, és ebay-en olcsón hozzá lehet jutni. Az illatát is imádom.

nikiii.*
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Luna1024

2018. március 24.

Eddig a Cosrx AHA/BHA hámlasztóit használtam, kombinált bőröm különböző részein (AHA-t a szemem alatt és az orcáimon, mindenhol máshol BHA-t), de egy idő után azt vettem észre, mintha ez az egész kémiai hámlasztás dolog sok lenne a bőrömnek, pedig csak heti kétszer alkalmaztam őket... Az AHA-ra gyanakszok, az állítólag érzékeny bőrre nem túl jó, és az enyém sajnos hiperszenzitív: kipirosodott, égett, viszketett és hámlott tőle... :/ A hámlasztásról nem akartam lemondani, de emiatt másfelé kellett néznem, és mivel szemcsés fizikai bőrradírt megint csak nem szerettem volna használni (állítólag felületi hámsérülést okozhat), ezért nagyon örültem, amikor a blogon megláttam az ajánlást erről a kíméletes enzimes hámlasztóról, és még aznap meg is rendeltem Ebay-ről szuper áron.
És akkor magáról a termékről: az összetevőlista minimalista, aminek csak örülni tudok, és bár van benne parfüm, az is utolsó helyen. Egyáltalán nem irritálja a hiperérzékeny, mindenre hisztis bőrömet, még minimálisan sem! A kézfejemen és az arcomon szoktam használni, mindenhol ugyanolyan hatékony, bár egy kicsit macerás és hosszadalmas a használata (vagy csak én csinálok valamit rosszul), ugyanis mindig ügyelni kell rá, hogy tényleg törölközőszáraz bőrfelületre kenjük, ugyanis se túl vizes, se csontszáraz bőrön nem használ! Ha viszont úgy használjuk, ahogy kell, akkor nagyon vicces jelenségnek lehetünk szemtanúi: a gél szinte pillanatokon belül elkezd kis kukacokba összeállni. :) Aki szeretné látni, mit értek ezalatt, olvassa el a fentebb belinkelt blogposztot, Wishes ott meg is mutatta. :) Szóval használat közben a termék kukacosodik, ami bevallom, hogy a gyermeki énemet furcsa élvezettel tölti el, nagyon szórakoztatónak találom. :D Amúgy átlátszó, gélszerű, és nagyon finom természetes barackillatú, ami szintén óriási pluszpont a számomra, mivel imádok mindent, ami barackos. :D
Hatékonyan távolít el minden elhalt hámsejtet, szennyeződést, használata után a bőröm nagyon finom, selymes, puha tapintású, szinte olyan, mint a bababőr, arcon is, kézen is! Hagy ugyan egy minimális réteget maga után, de ez lemosóval/szappannal könnyedén eltávolítható. Kicsit sem szárít, nem éget, nem hámlik tőle a bőr, nem csíp! Viszont sajnos nem érzem annyira hatékonynak, mint az AHA/BHA kombót. :( Utóbbinál teljesen megújult a bőröm, kezdtek eltűnni a pattanásaim, gyönyörű volt a tónusa, a zsírosodás is visszaszorult kissé, ennél az enzimes hámlasztónál viszont ezt sajnos nem tapasztaltam: a meglévő pár pattanásom nem tűnt el, a pórusaim ugyanúgy kráter méretűek, stb... Úgy sejtem, a "valamit valamiért" elv alapján ez egy olyan hámlasztó, ami érzékeny bőrre nagyon jó, hiszen nem irritál, eltávolítja az elhalt hámsejteket, tehát végzi azt, ami egy hámlasztótól elvárható, viszont "cserébe" ennél többet nem nagyon tud, nem olyan látványos a hatása, mint a kémiai hámlasztóknak... Szerintem is inkább szinten tartásra jó, a bőrproblémákat nem igazán oldja meg, nem okoz drasztikus változást.

Egyetlen pontot vonok csak le az előzőekért, mert amúgy nagyon elégedett vagyok vele, és még mindig ez az első hámlasztó, ami nem irritálja a bőrömet, szóval számomra még így is sokkal jobb, mint mondjuk egy fizikai radír. Ráadásul szuper áron kaptam nagy mennyiségű terméket. Ettől függetlenül szeretném hinni, hogy találok egy fokkal jobbat is, aminek látványos is a hatása + nem is irritál. :D Ha mégsem így lenne, visszajövök és megkapja az 5. csillagát is. :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Lolychan

2018. március 15.

Barátnőmtől kaptam mintát. Az illata tömény, erős gyógyszertár. Az állaga folyós, kukacosodik, ha felkenem az arcomra. Nagyon nem. :/

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Pöti

2018. március 11.

Nekem nagyon bejött, szép sima a bőröm utána. Az illata nem tetszik, és a kukackázás is már dörzsölés nélkül elkezdődik, alapvetően szerintem már a tubusban is, de összességében jó termék, nem bántam meg. Ha elfogy (szerintem előbb fog megromlani, mert sok van benne), akár még újra is vehetem :)

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

tara95

2018. február 14.

Csak beszereztem. Az eladó eszméletlen, kb 20 réteg bubis fóliában az egyébként is becsomagolt flakon, 3 minta és egy köszönő levélke. Maga a cucc naaagyon finom édes, gyümis illatú, biztonságos kis pöcök segít az utazásban. Sűrű gél állagú, egy pumpányi bőven elég. Nekem már egy használat után halványította a mitesszereket az orromon, nagyon kíváncsi leszek. Addig négyes.

Na, majdnem egy hónapja használom. A kétnapi használat sok és felesleges, de 3 naponta kb teljesen jó. Pihe-puha hidratált bőrt hagy, nem csíp, nem irritál. A hormonális pattikkal ez sem tud mit kezdeni, de amúgy szintentartásra jó és sok van benne, olcsón. Az illata naaagyon kellemes, édes gyümölcsös. Elhalt hámsejteket leszedi, ötöst adok, de nem csodaszer, ,,csak" egy jó termék :))

Közel egy év használat után sajnos csak áll a polcomon. Komolyabb száraz foltokra nem nagyon használ, a mandulasavval kísérletezem és egyszerűbb a használata.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

im

2017. szeptember 5.

Az esti rutin része, a double cleansing után. Hetente két alkalommal használom.

Pozitívumok:
- Szeretem a praktikus kiszerelést, a biztonságos, lezárható pumpát.
- Az illat csodás: gyümölcsös, szerintem őszibarackos. Mivel semmilyen irritációt nem tapasztaltam, most nem fogok panaszkodni a parfümre.
- A peeling nagyon viccesen működik: a pumpával egy sűrű, opálos gélt lehet kiadagolni, amely a kenegetés hatására elkezd összekukacosodni az eltávolított, elhalt bőrrel együtt. Látványos. Semmilyen karcolós vagy durva érzet nem társul hozzá. A lemosás utáni bőrérzetet (az arcomon és a kezemen egyaránt) ahhoz tudom hasonlítani, mint amikor uborka- vagy cukkinivágás, sütőtök-hámozás közben a zöldség olyan furcsán kiszívja a kezed.
- Az eredmény: azonnal üdébb, tiszta, sima, puha bőr. Odáig vagyok a kémiai hámlasztókért, nagyon rossz lett volna egy egész nyáron át nélkülözni az AHA hatását, de az az igazság, hogy nem volt olyan nagy áldozat, mint képzeltem. Készséggel elismerem, hogy az AHA egyfelől hosszú távú befektetés, hiszen anti-aging hatása is van, másfelől pedig pl. a Geek & Gorgeous 12%-os AHA-hámlasztójának szintén látványos a hatása másnap reggelre. De néha jólesik a szemnek a szó szoros értelmében vett instant eredmény. Viszont nem mondhatnám, hogy sokáig tart a hatás, a heti két használatra az én bőrömnek valóban szüksége van, de ha sem BHA, sem AHA nincs a rutinodban, akkor esetleg a három is belefér.

Összességében:
Amellett, hogy arcra nekem bevált ez a hámlasztó, a multifunkcionalitásával is lenyűgözött. Karcolós testradírok helyett (bár néha engem is elcsábít a házi kávézacc- vagy barna cukros radír utáni selymesség) is ajánlom, én sarokra, talpra is szívesen használom. Most már óvatosan elkezdtem visszatérni az AHA-hámlasztáshoz és a retinolhoz is, de a maradékot biztosan elhasználom testre, és jövőre valószínűleg újra találkozunk.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Az esti rutin része, a double cleansing után. Hetente két alkalommal használom.

Pozitívumok:
- Szeretem a praktikus kiszerelést, a biztonságos, lezárható pumpát.

Összességében:

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Sodium Hyaluronate

Kvaterner ammóniumsó, mely a kozmetikai termékekben antisztatikus és (haj)lágyító tulajdonságai miatt használnak.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.