KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Thefaceshop

Ár:   $10   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: garden32, Módosítva: 2018. január 5.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Enyhe peeling termék, lágyan hámlasztja a bőrt, miközben feltölti nedvességgel.

• Természetes papaya enzim összetevők lágyan eltávolítják az elhalt hámsejteket irritáció nélkül.
  • Parabén, alkohol,ásványi olaj, mesterséges színezék, állati összetevő mentes.
  • Minden bőrtípusra, érzékenyre is ajánlott.
Teszt+elemzés: Thefaceshop Mild Papaya Peeling

im

2017. szeptember 5.

Az esti rutin része, a double cleansing után. Hetente két alkalommal használom.

Pozitívumok:
- Szeretem a praktikus kiszerelést, a biztonságos, lezárható pumpát.
- Az illat csodás: gyümölcsös, szerintem őszibarackos. Mivel semmilyen irritációt nem tapasztaltam, most nem fogok panaszkodni a parfümre.
- A peeling nagyon viccesen működik: a pumpával egy sűrű, opálos gélt lehet kiadagolni, amely a kenegetés hatására elkezd összekukacosodni az eltávolított, elhalt bőrrel együtt. Látványos. Semmilyen karcolós vagy durva érzet nem társul hozzá. A lemosás utáni bőrérzetet (az arcomon és a kezemen egyaránt) ahhoz tudom hasonlítani, mint amikor uborka- vagy cukkinivágás, sütőtök-hámozás közben a zöldség olyan furcsán kiszívja a kezed.
- Az eredmény: azonnal üdébb, tiszta, sima, puha bőr. Odáig vagyok a kémiai hámlasztókért, nagyon rossz lett volna egy egész nyáron át nélkülözni az AHA hatását, de az az igazság, hogy nem volt olyan nagy áldozat, mint képzeltem. Készséggel elismerem, hogy az AHA egyfelől hosszú távú befektetés, hiszen anti-aging hatása is van, másfelől pedig pl. a Geek & Gorgeous 12%-os AHA-hámlasztójának szintén látványos a hatása másnap reggelre. De néha jólesik a szemnek a szó szoros értelmében vett instant eredmény. Viszont nem mondhatnám, hogy sokáig tart a hatás, a heti két használatra az én bőrömnek valóban szüksége van, de ha sem BHA, sem AHA nincs a rutinodban, akkor esetleg a három is belefér.

Összességében:
Amellett, hogy arcra nekem bevált ez a hámlasztó, a multifunkcionalitásával is lenyűgözött. Karcolós testradírok helyett (bár néha engem is elcsábít a házi kávézacc- vagy barna cukros radír utáni selymesség) is ajánlom, én sarokra, talpra is szívesen használom. Most már óvatosan elkezdtem visszatérni az AHA-hámlasztáshoz és a retinolhoz is, de a maradékot biztosan elhasználom testre, és jövőre valószínűleg újra találkozunk.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Az esti rutin része, a double cleansing után. Hetente két alkalommal használom.

Pozitívumok:
- Szeretem a praktikus kiszerelést, a biztonságos, lezárható pumpát.

Összességében:

tara95

2017. augusztus 21.

Csak beszereztem. Az eladó eszméletlen, kb 20 réteg bubis fóliában az egyébként is becsomagolt flakon, 3 minta és egy köszönő levélke. Maga a cucc naaagyon finom édes, gyümis illatú, biztonságos kis pöcök segít az utazásban. Sűrű gél állagú, egy pumpányi bőven elég. Nekem már egy használat után halványította a mitesszereket az orromon, nagyon kíváncsi leszek. Addig négyes.

Na, majdnem egy hónapja használom. A kétnapi használat sok és felesleges, de 3 naponta kb teljesen jó. Pihe-puha hidratált bőrt hagy, nem csíp, nem irritál. A hormonális pattikkal ez sem tud mit kezdeni, de amúgy szintentartásra jó és sok van benne, olcsón. Az illata naaagyon kellemes, édes gyümölcsös. Elhalt hámsejteket leszedi, ötöst adok, de nem csodaszer, ,,csak" egy jó termék :))

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

garden32

2016. január 13.

Hasonlóan az előttem szólóhoz én is 1-2 alkalommal használom hetente.Szeretem mert kíméletes 30 másodperces radír, ami nagyon gyorsan feloldja az elhalt hámsejteket, és nem tartalmaz mechanikai szemcséket, így érzékeny bőrre is tökéletes. Ajánlom :)

garden32
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

tunderlany

2015. október 5.

Lassan fél éve használom heti egy-két alkalommal és nagyon megszerettem. Nagyon jó illata van, nem szárít egyáltalán és iszonyatosan puha és sima marad utána a bőr. Egy-két nyomás elég belőle az egész arcra, még legalább egy évig elég lesz így. Csak ajánlani tudom!

tunderlany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Sodium Hyaluronate

Kvaterner ammóniumsó, mely a kozmetikai termékekben antisztatikus és (haj)lágyító tulajdonságai miatt használnak.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.