Thefaceshop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maknae, Módosítva: 2019. június 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ragyogást fokozó, mélyen tisztító lemosó, mely eltávolítja a sminket, miközben lágyan beborítja az arcbőrt. Természetes tisztító összetevőitól (pl. rizskivonat) a bőr tisztává és frissé válik.

zs001

2020. február 25.

Több mintám volt belőle. Az illata valami fantasztikus, imádom. De borzalmasan nyikorgósra tisztítja a bőrt, utána nagyon kellemetlen érzésem van, húzódik, viszket, stb.. A pH-ja biztosan erősen lúgos, így emiatt nem fogom megvenni, és 3 minta után a többit sem fogom elhasználni. Nem egy kíméletes lemosó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 25.

Vicus

2020. január 3.

Több mintám volt belőle, amik sok használatra elégnek bizonyultak, mert egyszerre nagyon keveset kell belőle használni, mivel jól habzik. Kellemes illata van, de "csikorgósan" tiszta lesz tőle az arcom, húzódik a bőröm. Nem érzem túl kíméletesnek, nem venném meg teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

GyongyiCsoban

2019. november 17.

Kb egy éve "A" lemosó számomra, illata szuper, krémes állagú, szuperül tisztít, nem tervezem, hogy váltok róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

aquana

2019. október 5.

Lassan elfogy belőle az első tubus, szóval ideje véleményt írni. :) Jó állagú, nagy habot képző lemosó. Zsíros bőrre ajánlanám csak, mert kicsit csikorgósra tud tisztítani. Az illata miatt kap négy csillagot - az első néhány hétben tetszett, de a végére nagyon elegem lett belőle, kb. alig várom már, hogy vége legyen. Nem veszem újra, mert azért annyira nem csodaszer és 37837828 másik koreai lemosó van, amit ki lehet próbálni, de amúgy nem rossz termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

Pangi70

2019. szeptember 4.

Először egy mintát, próbáltam. Nálam az első használat után szerelem lett. Nagyon jó állagú, szépen tisztít, kellemes üde, friss illatot hagy maga után. A bőröm bársonyosan puha és kellemes tapintású lett tőle. Megrendeltem az olaját, illetve a lotionját is. Nekem fontos az illat, olyan tiszta, kellemes lágy finom. Szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Kremcica

2019. augusztus 8.

Inkább krémes mint habos állagú, kellemes illatú lemosó. Nem kell sok belőle, nekem a három minta több napig elég volt. Jól tisztít mindent levisz az arcról, talán túl sok mindent is mert engem szárított. Talán inkább zsíros bőrre ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Bettiiyy

2019. július 25.

Ajándékba kaptam, úgyhogy gondoltam, itt az idő, hogy kipróbáljam.
Meglepődtem, mert egy gyöngyházfényű, testesebb, krémes-selymes lemosót kaptam, ami jól habzik, és nem kell belőle sok. Tehát sokáig elég lehet egy tubussal. A parfüm sajnos érződik kicsit, de nem annyira zavaró.
Nekem egy picit csípte a szememet, de jól tisztít, könnyű lemosni. Elsőre csikorgatós érzést okozott, de később ezt már nem éreztem.
Jó kis lemosónak találom, de nekem egy picit talán erős. Nem tudom megfogalmazni, miért nem venném meg magamnak, csak az érzés van ott, hogy ez nem az én lemosóm.
Első alkalommal - kivételesen- pont volt rajtam egy kis színezett púder, azt is szépen leszedte. De én nagyon-nagyon ritkán sminkelek, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni.
Úgy gondolom, hogy zsírosabb bőrűeknek és azoknak, akik gyakran sminkelnek kiváló lehet.
Nagyon szép ragyogó, üde arcbőrt kapunk a használat után. Nem találkoztam még ilyen lemosóval, ami ilyenné varázsolná a bőrt, úgyhogy lehet vissza fogom egyszer szívni azt a kijelentésemet; hogy magamnak nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Ajándékba kaptam, úgyhogy gondoltam, itt az idő, hogy kipróbáljam.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Színező anyag. (Piros)