Thefaceshop

Ár:   $4.5   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, az összetevőket feltöltötte: kesztviki, Módosítva: 2016. január 19.

Ár:   $4.5

Magas tapadóképességú, könnyed pirosító

8 árnyalatban kapható

v.szilvia789

2015. november 4.

Az OR03-as színben rendeltem meg, a képen mattnak látszott. Csak amikor kibontottam, akkor szembesültem vele, hogy ebben nagyobb csillámok is vannak. Az alapszín szép, rajtam ez a többlet csillám nem mutat jól, főleg napsütésben. A tartóssága közepes, nap végére lassan elhalványodik. A tok, kicsi, egyszerű, az ára kedvező. A becsapós szín miatt nekem csak közepes. Azt hiszem ezt a változatát már nem gyártják (a márka oldalán csak az új szerepel), bár tele van vele az e-bay.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Propanediol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.