Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2014. november 24.

Kategória:   Tusfürdők

Blackxentric

2018. április 1.

Anno anyukámnak karácsonyra vettem szettben kozmetikai táskával. Természetesen kipróbáltam én is és nagyon jó volt. Imádtam az illatát és nagyon puha volt tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

pattelin

2018. március 30.

Nagyon szerettem! Évekig a kedvencem volt, mindig újra vettem! Mindegy, hogy nyár volt vagy tél, nagyon szerettem az illatát, mindig felfrissített! Sajnos az új thermal spanak már nem teljesen ez az illata. Bár azért néha azt is megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

La-Fee

2016. március 10.

Ma tette be a lányom a kosárba, hogy vegyük meg, mert szép a színe :) sokadszorra veszem újra, nem kimagasló, de érdekes illatú nyári tusfürdőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

szalamaja

2016. március 10.

És tényleg jó volt.most itt megláttam és mosolyogtam hogy milyen jó volt.én is nyáron szerettem használni.kicsit száritott.de ha lehetne kapni most is megvenném.szerettem q kis gyöngyöket benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

Ildie

2015. február 20.

Jajj milyen emlékáradat tört bennem elő. Ezeket promoztuk a Tescoban, 15 évesen hosteskedtem, abból mentem Szigetre, oooo.
Szerintem amikor bejöttek a piacra nagyon jók voltak, főleg mert nem nagyon volt még konkoranciájuk (több, mint 10 éve)
Már akkor (és azóta) is a bogyós tusikat szerettem, és ez még jó illatú is (volt a családban egy büdi iszapszagú, az ki is vonták nemsokára)
Azóta majdnem minden márkának van hasonló terméke, és azóta valahogynem használtam, lehet azért mert évekre elég minta maradt ki, és túl sokat használtam :)
Most látom, ezt sem gyárják már, hát ezek szerint nem lesz nosztalgia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Most látom, ezt sem gyárják már, hát ezek szerint nem lesz nosztalgia.

pampamacska

2015. február 20.

huu de szerettem. még nagyon kicsi koromban használtam palmolive tusikat, hetente párszor tusoltam ezzel. a radírszemcséi nem voltak túl durvák, az illata tetszett, a hatása nem volt különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Berniii

2014. november 3.

Imádom, olyan frissítő, szépen radíroz, pont amennyire vágyom két tényleges testradírozás között. Valahogy mindig visszatérek ehhez a termékhez. :) Élvezet vele a fürdés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

nagyrenii

2014. október 21.

Imádom ezt a tusfürdőt, az illatát és a radírozó szemcséket benne, mindig felüdülést nyújt ezzel a fürdés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

Mignon89

2014. augusztus 8.

Az illata mesés, frissít, élénkít... egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Az illata mesés, frissít, élénkít... egyszerűen imádom!

samelike

2014. július 31.

Édesanyámnál találkoztam vele és azonnal beleszerettem, úgyhogy azóta nálam is a fürdőben csücsül! Frissít, isteni illata van, ami nagyon sokáig érződik. Simán veri a drágább márkás társait és nem is szárít! Radírozó hatása finom, de ennyi nekem elég is. Ajánlom, szagoljátok meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

Kaolin 0 0

Színezék. Lila színű.