Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Az Alien EDP 2012-ben kiadott limitált változata.

Fejjegy: fehér jázminvirág

Szívjegyek: kasmírfa, íriszgyökér

Alapjegyek: vanília, tömjén, mirha, fehér ámbra.

Pierre Aulas alkotása.

Ár: 7.800,- Ft szállítási költséggel együtt , Eladó: ViKimi
Állapot: 60 ml/képen látható mennyiség, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után
Ár: 13000 , Eladó: ediiitkeee
Állapot: 30ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a belvárosban vagy előre utalás után postázom is
via0408

2019. szeptember 20.

Ó, te jó ég! Abszolút elismerem, hogy ez egy szép illat, de nem tudom megmondani, volt-e valaha még egy illat, amitől így felfordult a gyomrom. (Mármint nem képletesen, hanem szó szerint) Annyira kesernyés volt és "koszos", hogy egész nap nem tudtam enni. Ebéd után megpróbáltam ledörgölni, de ragaszkodó darab. Végül ráfújtam valami erősebbet, hogy elnyomja. Most már nem nagyon érzem, de ez rémes volt. Tényleg szép illat, és amennyire meg tudom ítélni, egyedi is: hűvös jázmin, sok vanília, az íriszgyökér kesernyéssége, csupa finoma és szép dolog, de rettentő sok így egyben nekem >.< Annyira sajnálom, olyan elképesztően gyönyörű az üvege, hogy zokog a lelkem, de kénytelen leszek megválni tőle, hátha valaki jobban tudja majd értékelni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Parfuwoman

2019. március 17.

Érdekes ,hogy róla még nem írtam véleményt,pedig imádom !
Nem volt szerelem elsőre ,tetszett ,tetszett,de az elején az erős ánizsos-medvecukros illat eltántorított ,valamint valamiért nem éreztem tartósnak . Nővérem viszont azonnal imádta és meg is rendelte magának .
Aztán kitaláltam január környékén,hogy felszámolom a fújósaimat és mintáimat és elhasználom ,ami tetszik,ami nem jött be,azokat pedig eladogatom szépen . Így került ő sorra pár hete ,még egy kicsi van belőle ,mert elég intenzív ,belőle 2 fújás meg egy frissítés nap közben bőven elég . A vicc,hogy olyan tartós ,hogy 3. nap éreztem reggel a hajamon,mikor szünetet tartottam. Nem szokik hozzá az orrom,nem unom meg,pedig 2 hete használom ,majdnem minden nap. A legjobb a leszáradása,mikor ez a negédes,szirupos jelleg enyhül és valami isteni,Alienes édes aura vesz körül . Benne van az Alien jazminos fás ámbrás alapja ,felturbózva egy kis medvecukorral,valamint egy mézre emlékeztet az illata,talán eukaliptusz lehetett?? ,ami nagyon különleges aromájú volt . Rajtam a pralinés ,cukorkás illatok nem működnek ,de ez csodás ,máshogy ,krémesen ,ámbrásan és egzotikusan édes . 2. Alien flanker a kis csapatomban,merthogy megrendeltem múlt héten és imádom . Bár nem próbáltam ,de biztos vagyok benne,hogy pasimágnes .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 17.

Érdekes ,hogy róla még nem írtam véleményt,pedig imádom !

madaka

2019. január 11.

Igazság szerint az anyaillatot is nagyon szeretem. A füstös vaníliás szépségek a gyengéim...de ez valóban mindent visz. És ha egy csipetnyi jázminnal is megbolondítják akkor mit is mondjak..maga a csoda. Már a palackban lévő aranyszínben pompázó folyadék is szemet gyönyörködtető, és valóban! kifújva hozza azt a katartikus élményt amire számítunk. A nyitányban erőteljes füstös, édes zamatú illatélménnyel gazdagodhatunk. Lecsendesedve szépen sorban előbújnak az illatjegyek, szinte nyálcsorgatóan..Én a magam részéről végig érzem benne a mély füstösséget a jázminos vaníliával megbolondítva. És ami nálam nagy szó! egész napra kitart!!! Csakis 5 csillaggal jutalmazhatom ezt a csodát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 11.

esztietta

2018. november 11.

Imádom!
Minden nőnek meg kell találnia a saját illatát, és azt kell,hogy mondjam nekem ez az abszolút szerelem. Csodásan illik a személyiségemhez, külsőmhöz. Nem is illatként, hanem kiegészítőként hordom. Iszonyatosan hosszan tart, amit imádok.
De valaki segítsen, hol kapható még ez az illat, mert amit kaptam vészesen fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Imádom!

dalma92

2018. július 14.

Ez valóban egy élethű mézes negró illat. Nincs benne menta, de én érzem benne elég hosszan. Nagyon egyedi! Az a fajta, amit mindenki szimatolni kezd a levegőben.
Bármi lehet ebből még részemről: szerelem és teljes elfordulás is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

Bármi lehet ebből még részemről: szerelem és teljes elfordulás is.

nyuszo

2018. június 12.

A legfinomabb Alien… mély, füstös, édes. Szerelem... minden megvan benne, amit a többi Alienből hiányolok. Szép, kerek illat, folyamatosan változik... imádom benne a tömjént! Annyira melengető... a legvégén van egy poros, púderes lecsengése, ami szerintem is nagyon hasonlít a Hypnotic Poison-höz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

0808

2017. november 8.

Ez aztán a pasifogó molekulahalmaz! (Nos mondjuk nekem erre nincs szükségem, boldog házasságban élünk, csak a rend kedvéért leszögezem, nem szándékozom megfogni senkit, de mint nő, jól esik ha megdicsérnek ). Eddig is tudtam, hogy a hímneműek szeretik a mézes mázos édes leveket de ez túltesz mindenen.
Fene tudja mi ütött belém, de ma benne indultam el reggel, azt tudni kell , hogy ő új szerzemény én meg rossz kislány vagyok, így ilyen esetben nem tudok várni a mínuszokig, pedig kívánná.
Most még csak 13 óra van de ennyi figyelmet és kedves bókot még egyetlen egy illatom sem kapott, -és nem csak férfiaktól - pedig van pár darabom.
Nekem perpill. tömény és sok a vanília benne, jó tudom téli fagyokért kiált , így nem ítélkezem vaktában.
Igazi karácsonyi nyalánkság! Beburkolózós, rénszarvasos meleg takarós, kandallós, összebújós, mézeskalács ropogtatós, szívmelengető puhaság! Húú már már giccses kis idill, de kell ilyen is az életünkbe!
Jó lesz ez, legalább is remélem szeretni fogom, mert nem igazán az én világom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Jó lesz ez, legalább is remélem szeretni fogom, mert nem igazán az én világom.

Erina

2017. május 17.

Az Alap Alient imádom, ezért gondoltam teszek vele is egy próbát. Sajnos nekem nem igazán tetszik ez az illat. Nagyon nagyon tömény, és van benne valami zavaró mellék illat az első egy órában. Talán a tömjén? Közben pedig ott az alap illat is, amit remekül kiérezni belőle, de az egész valahogy mégsem az igazi. A tartóssága a szokásos :) Egy fújás is sok ebből az illatból. Tovább is adom, mert az az 5ml biztosan nem fog elfogyni :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

_-Mia-_

2017. március 24.

Fincsi, de nekem tul sok benne a vanilia, teljesen elnyomja az alapillatot. Az en börömön van egy fura poros-anizsos akkordja is, ami nekem nem jön be... Tuti nem veszem meg. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

zsazsi1

2017. március 18.

Az anyaillat egy lényegesen édesebb, nehezebb verziója - téli estékre való, finom nassolnivaló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 18.

Antioxidánsok: BHT