Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. július 9.

Kiszerelés:   30 ml és 60 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2018-as megjelenésű orientális-fás női illat, az Alien-sorozat legújabb tagja.

Fejjegyek: cédrátcitrom, Buddha fa ("ál-szantálfa" vagy sivatagi rózsafa)

Szívjegy: éjjel virágzó cereus

Alapjegyek: fehér ámbra, szantálfa

Thierry Mugler Alien Flora Futura EDT - fújósok
Ár: 1600Ft / 2350Ft / 4100Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
Ár: 15000 , Eladó: Nomi86
Állapot: 60/50 ml van benne, Helyszín: Debrecen, fizetés: Fizetés banki átutalással, foxpost , posta megoldható, es személyes átvétel is.
Nushi

2019. szeptember 11.

Számomra ez valami elképesztően különleges volt elsőre. Aztán rájöttem hogy a Lancome Miracle illatára emlékeztet egy kicsit amit nagyon sokáig használtam. Nagyon tetszik az üvegcse szerintem nagyon eltalálták az illathoz. Kellemesen rám simul mint egy második bőr. Nem hivalkodó elegáns kifinomult illat. Szerintem olyan nagyon sok egyediséget nem tartogat és a leszáradása is kissé lineáris. Nem találtam benne semmi meglepetést semmi fricskát. az anyaillatát is meg kéne ismernem mert nem tudom mire fel ez a nagy hype.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Anne74

2019. május 15.

Az anya illatot szeretem nagyon s kíváncsi voltam ez hogyan érvényesül...
Nem csalódtam...
Nagyon kellemes és kifinomult illat...
Hogy milyen tartós? Az még tesztelés alatt... :)
Szerintem jóban leszünk... Nagyon kellemes illat és összhatás... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

Az anya illatot szeretem nagyon s kíváncsi voltam ez hogyan érvényesül...
Nem csalódtam...
Nagyon kellemes és kifinomult illat...
Hogy milyen tartós? Az még tesztelés alatt... :)
Szerintem jóban leszünk... Nagyon kellemes illat és összhatás... :)

kissagi19

2019. április 20.

Kifújáskor igazi locsolókölni. Erős, émelyítő.
Leszáradás után a citrom átveszi az uralmat, és finom virágos illat mellett élvezhetővé válik a parfüm. Szépen megkomponált illat, de nagyon távol áll tőlem. A szörnyü indítás miatt levonok 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

Kifújáskor igazi locsolókölni. Erős, émelyítő.

Erina

2019. január 8.

Csodás és különleges az üvege, mint minden Mugler illatnak. Tökéletesen tükrözi a benne rejlő illatot. Kedves, bájos, nem tolakodó, bárhol bármikor viselhető. Érezhető benne a sima Alien, mégis sokkal lágyabb, visszafogottabb, virágosabb, enyhén édeskés. Nekem csak egy bajom van vele, rajtam nem tartós. Az összes eddigi Mugler minőséghez képest ő sajnos gyengébbre sikerült, de az illatnak megjár az 5 csillag. Akinek sok az alap, lila Idegen, próbálja ki bátran, mert nem fog csalódni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

karaibrahimgil

2018. december 7.

Az előttem szólók már mindent leírtak: akinek sok az anyaillat, bátran próbála ki ezt a csodaszép üvegű flankert, nem fog benne csalódni. Egyszerre idézi az Alient és az Eau Extraordinaire-t, azonban a leszáradása teljesen más: az esti zuhanyzás után a csuklómat nosztalgikus hangulatban szagolgattam, ugyanis nyomokban Givenchy Play for Hert véltem felfedezni rajta. De mivel Mugler, naná, hogy tartósabb, mint a Givenchy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

HuAnita

2018. december 5.

Már az első szimatoláskor nagyon megtetszett. Meg kellett vennem és már most sajnálom , hogy nincs belőle legalább 100 ml-s kiszerelés :(
Az üveg gyönyörű. Szerintem bárhol és bármikor viselhető, mert nem erőszakos és tolakodó. Modern, friss, virágos, édes, kissé citrusos és fás, pezsdítő kompozíció. Igazán jól sikerült flanker.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

pearldiver66

2018. szeptember 15.

Én is nagyon vártam rá,hogy megszimatolhassam, annyira csodás szép az üvegje,hogy szinte elcsábultam tőlle,és kíváncsi voltam,hogy vajon,ami benne van az milyen lehet?! Hát ,Mariounaud ban mikor megláttam, azonnal ki kellett próbálnom,pár vele együtt èrkezett újdonságokkal.Ès hát végül ráesett a választásom! Utolsó darab volt,pár nap alatt mind elfogyott belőle....ez azért önmagáèrt beszél.....Nekem nagy meglepetés volt,mert nem erre számítottam,rosszabbra,és kellemes en csalódtam! Teljesen eltér a már megszokott T.M.illatoktól,és ez az egészben a legjobb!!!! Finom, elegáns,modern, rajtam 6 órát kibírt, ruhán, másnap is ott terjengett.... Nekem nagyon tetszik,és szerintem, hűvös időben, sokkal jobban fog megmutatkozni.😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Parfuwoman

2018. augusztus 3.

Mai parfiámokfutásom egyik illatolása,tudom ,nem vagyok normális ,hogy ebben a melegben 6féle illatot fújok magamra,köztük olyan volumenűeket,mint ez a flanker ,Angel vagy pedig Magie Noire a Lancôme-tól. Jelen illatot egyszer már volt szerencsém próbálni és nem győzött meg,sem akkor sem most,de ma már sokkal jobban tetszett. Talán jót tesz neki a meleg?
Az eredeti Alienhez,ami számomra a legeslegnagyobb imádat tárgya persze nem ér fel,ez még egy flankernek sem sikerült ,de elég jó próbálkozás . Hasonlít Gaultier Classique wonder womanjére,ami rajta van a kívánságlistámon,édes ,de nem gourmand módon . Viszont ebben van egy virágos vonal is,ami egy kis egzotikus jelleget kölcsönöz neki. Még 1-2 próbát megér,nálam összességében jól szerepelt ,tartóssága a meleg miatt nem mérvadó ,de nem tűnik rossznak . 4* egyelőre ,eléggé tetszik .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

nyuszo

2018. július 29.

Hónapok óta vártam rá.....ma végre kipróbálhattam.....és csalódottan raktam vissza a polcra! De nem baj, mert van nekem az Essence Absolue, ami kárpótol mindenért!
(azért egy próbát még teszek vele, biztos ami biztos alapon...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 29.

(azért egy próbát még teszek vele, biztos ami biztos alapon...)

Asianlover

2018. április 16.

Ha ajándékba kapnám, valószínűleg elfújkálnám. Én valamiért az Alient is ánizsosnak érzem :S, ebben legalább következetes az orrom, és ezen a Flora Futurán is ugyanezt érzem, pedig ez valószínűleg a szantálfa/fás jegyek rész. Sokkal könnyebb, virágosabb karakterű és gyengébb is, mint az anyaillat, de azért nagyban hasonló. Mondjuk, ezt hívják úgy, hogy "flanker" :D szóval nincs is ezzel gond. Ha valakinek sok az Alien, ezzel próbálkozhat. Az én kis parfüm kincsestáramat egyik sem gazdagítja, nem az én illataim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Színezék. Lilás piros.