Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. április 12.

Kiszerelés:   30 ml és 60 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: fahéj, gyömbér

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág

Alapjegyek: fehér borostyán, vanília

Thierry Mugler Alien Fusion EDP - fújósok
Ár: 1750Ft / 2600Ft / 4500Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
Ár: 17999.- + szállítás , Eladó: Linca
Állapot: 60 ml- 2 fújás, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a Blahán tudom átadni, foxpost
Asianlover

2019. november 7.

Eljött az ősz ès a döntès ideje, veszek-e ilyet. Röviden: nem.
Hosszabban: az első Alien, ami megmozgatott. Fűszeres-meleg-viràgos illat, bőrpròba alapjàn az első òràban eszmèletlen, lehengerlő, halàlszagù jàzmin. A harmadik òràban èrt el oda a bőrömön, hogy ezt az èdes-narancsviràgos fahèjat èlvezhessem, ami az illat legnagyobb erènye a szàmomra. Idèn màr van L'Intedit Edt-m ès valahogy jobban vonzanak a "napfènyes" illatok (Wonderlust Sublime, Daisy Love Sunshine), ìgy nem lesz vàsàrlàs.
Extrovertàlt művèszeknek, magabiztos 30+-os hölgyeknek, vègzet asszonyainak kitűnő vàlasztàs lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Eljött az ősz ès a döntès ideje, veszek-e ilyet. Röviden: nem.

silence

2019. november 2.

UP.
2019. November 2.
Az ősz beköszöntével végre eljött az ő ideje! Ahogy hűvösebbre váltak a napok, egyre többet vágyom rá, egyre többször emelem le a parfümös polcról.
A szerelem töretlen amióta megvan (március vége), sőt, fokozódott: egyszerűen odavagyok érte mostanság!
Azt kell, hogy mondjam: a tubarózsás illatok között a favoritom, fantasztikus tartóssággal bír és varázslatos, szinte kábító párolgása van a bőrön a hűvösebb időben!
Imádom! Limitált kiadás révén, attól tartva hogy egyszer elfogy, fel is tankoltam belőle jócskán! Soha nem akarok nélküle létezni!

2019. Április. 5.
Amikor megláttam ezt az újdonságot, azonnal tudtam, hogy be kell szereznem a föld alól is, hiszen az Alien EDP megjelenése óta örök szerelem nálam.
Vakvásárlás volt, kíváncsian vártam az új “idegennel" való találkozást! Nem is csalódtam...
Le sem lehet tagadni, hogy egy Alien flankerrel van dolgunk!
Ő sem egy light-os, könnyedke nyári fuvallat! Inkább bódító, addiktív, figyelemfelkeltő, mint ahogyan az anyukája is. Az első 1-2 órában még talán kicsit csíkhúzós is, később enyhül az erőssége, krémesedik, simulékonyabbá válik, de mégis intenzíven érezhető marad a nap folyamán végig.
Szépen egymásra épülnek benne az illatjegyek, ha az illatpiramist tanulmányozzuk, nem lőhetünk mellé, ugyanis ugyanazt az érzést kapjuk a használat során, mint amit a piramis ígér. Az illatjegyek külön-külön is jól kivehetőek belőle, nem válik abszolút katyvasszá a viselés során.
A kifújás pillanatában a fahéj és a gyömbér az uralkodó, de a fejjegyek gyors lecsengésével már kezdenek is előbújni a narancsvirágos, tubarózsás illatjegyek amik kicsit eltérővé teszik az anyaillattól.....pár óra elteltével már a vanília és a borostyán is jól kiérezhető belőle és ez az alapillat az, ami a bőrön illatozva végig estig megmarad.
Amúgy szerintem nagyon hasonlít az anyaillatra, annyi különbséggel, hogy ugye az Alien EDP-ben a jázmin a domináns, ez pedig intenzíven tubarózsás és narancsvirágos.
Én ugyan citrusokat is érzek előbújni az alapillatból (talán a gyömbér az, ami mindvégig frissen tartja), ennek ellenére én ezt is inkább őszi illatnak képzelem el, vagy nyáresti party-khoz….. meleg nyári napokon már túlzottan erős.
Mindent összefoglalva: ez egy TUBARÓZSÁS ALIEN, aki az anyaillatot szereti, ezt is szeretni fogja, aki utálja, annak azt tanácsolnám, ezt se próbálja!
Nálam ugyan az anyaillatot nem veri ki a nyeregből, de jól kiegészítik egymást..... a kis lila és a tűzpiros szuperjól mutatnak egymás mellett a polcomon, és üdeséget ad az Alien-es napjaimnak ❣️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

UP.
2019. November 2.

2019. Április. 5.
Le sem lehet tagadni, hogy egy Alien flankerrel van dolgunk!

Parfuwoman

2019. május 2.

Up: Felpontozom eggyel,mert egészen megszerettem. Még van 1 mili,amit szívesen elfújkálok,de valahogy hiányzik belőle az a dög,ami miatt megvenném. Nagyon finom és szerethető ,de az Alienhez és a kedvenc flankerjeimhez nem ér fel. Tartóssága bőrön 6 óra kb.,ami nem rossz,bár én mindig a nyakszirtemre fújok,mert a haj jobban tartja az illatot és “semlegesen” képes azt közvetíteni .

Bettinek hála kipróbálhattam ezt a finomságot ,nem tudom a hazai parfümériák miért nem forgalmazzák még,pedig elég népszerűek itthon a Mugler illatok,nálam meg egyenesen a legnagyobb kedvencek.
Aliennek 3 változatát is imádom és kis gyűjteményem részei . A Fusiont 2 alkalommal próbáltam már és elsőre nagyon nem tetszett. Jót tett neki a 20+ fok ,sokkal lágyabb ,mint pár hete. Nekem még mindig van benne egy kis “durvaság “ kissé harapós benne a gyömbér,valamiért citrusokra asszociálok tőle . Ahogy leszárad,egyre finomabbá válik ,picit édesedik és “alienesedik” ,ami határozottan előnyére válik .Érzem benne a narancsvirágot,ami a jázmin mellett a legkedvesebb illatjegyem. Kissé a Saphir Soleil kiadású Alienre hajaz,de az nekem a grapefruittal sokkal inkább nyerő ,annyira,hogy még back up üveget is vettem belőle. Egyelőre 3*,ha a többi Alien verziót nézem . Az üvege szuper dögös,a tartóssága pedig igazi Alien,nem illan el és a szillázsa se bőrközeli ,bár nem olyan brutális ,mint a kedves “mama” :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 2.

pagangoddess

2019. február 6.

Besétáltam a Debenhams-be és ott figyelt az újdonságok között, azonnal fújtam is belőle a csuklómra. Egy igazán kellemes, "florientális" illat, csodaszép üvegben, szillázsa valami hatalmas, csak az az egy kis fújás hatalmas sugárban illatozott hazafelé a buszon. Annyira új, hogy még csak pár napja érkezett, de amint lehet, ebből bizony teljes üveg lesz. ^^

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 6.

Antioxidánsok: BHT