Mugler

Ár:   31 000 Ft, 40 000 Ft és 50 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 60 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2023. október 24.

Ár:   31 000 Ft, 40 000 Ft és 50 000 Ft

Szívjegyek: jázmin, heliotrope

Alapjegyek: bourbon vanília, kasmír

Thierry Mugler Alien Goddess 60ml
Ár: 20000 , Eladó: Anna84
Állapot: 60 ml kevès hiànnyal, a kèp szerint, Helyszín: Miskolc, fizetés: Fizetés: utalással. Foxpost, postán maradó, Miskolcon személyes átvétel
Fújós: Thierry Mugler Alien Goddess
Ár: 2.200 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5 ml-es műanyag fújós, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

Szamocka

2024. február 16.

Elnézést kérek a kedvelőitől, használóitól, de őszinte leszek: ez a parfüm az én bőrömön, az én orromnak egy rettenet. Nagyon erős, nagyon tartós, erőszakos, szintetikus, gyomorforgató borzalom. Fejfájást és erős hányingert okozott. Az a 15 perc, amíg hazaértem a drogériából egy örökkévalóságnak tűnt. Két műtéti bemosakodásnak megfelelő, hosszú kézmosás után sem jött le. Hosszú percekig tartó bőrradírozás után is csak annyit enyhült, hogy már nem öklendezek tőle. Nem túlzok, őszintén, szó szerint öklendeztem tőle. Ilyet belőlem parfüm még nem váltott ki. Hogy az illat jellegéről is beszéljek: ez egy mesterségesen előállított vanília, és többet egyszerűen nem is tudok mondani, mert nem érzek ki belőle semmilyen összetevőt, ez számomra egy hatalmas katyvasz, meg nem mondanám, hogy ez egy drága illat, ha megérezném látatlanban, azt mondanám, hogy egy olcsó, lapkás illatosító. Büntetés lenne viselni, annyira kellemetlen rajtam, hogy nagyon frusztrált és ingerült voltam, amíg le nem mostam. A tartóssága viszont valami brutális, azt tükrözi az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 16.

PoisDeChiche

2024. január 27.

Tervezem megvenni az utántöltőt, annyira nagyon bejött. Aki szereti a vaníliás, naptejes illatokat, imádni fogja! (Én a kókuszt nem érzem magamon.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 27.

Zafina

2024. január 17.

Nem rossz, de a Goddess Intense és a Goddess Supra Florale verziója sokkal jobb illatú mint ez, ezért ez csak 4 csillagocska.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 17.

ercsike76

2024. január 8.

Szerintem is téli illat, sokkal jobban kijön a melegebb, mélyebb tónusa. Én a kókuszt nem annyira érzem ki belőle, annál finomabb édeskés, kicsit karcos de egyáltalán nem nehéz illat. Inkább hétköznapi öltözékhez illik, nem egy dög, csábító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 8.

Kisvacak

2024. január 8.

Meglepő módon most használva, azaz téli illatként hidegben tökéletes. Próbáljátok ki hidegben...!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 8.

Crimson

2023. november 24.

Hosszas gondolkodás után rendeltem meg egy 10ml-es kiszerelést. Olyan mennyei napsütéses, madártejes vaníliának képzeltem el, de csalódnom kellett. Ismerős volt, aztán rájöttem, hogy egy az egyben Bruno Banani Dangerous Woman, amit korábban már használtam, és akkor jó is volt, de mára már kiábrándító ez a krémes, szúrós, erőszakos kókusz, főleg, hogy abból feleannyi áron háromszor annyi löttyöt kapok. Nagyon szintetikus, semmi üdeség nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 24.

Biancah

2023. október 27.

Sajna nem működünk együtt, amit rettenetesen sajnálok, mert annyi jót olvastam róla! Mániám a tengerparti illatokat keresni és imádom a kókuszt.
Ebben semmi kókusz számomra, csak wunderbaumos vanília.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 27.

Ebben semmi kókusz számomra, csak wunderbaumos vanília.

Brunettee

2023. október 24.

Lassan egy éve kerülgetem ezt az illatot. Mindig fújkálom, ha olyan helyen járok, ahol van teszter. Nagyon-nagyon tetszett, szóval elhatároztam magam, hogy rendelek egy mintát, ami tényleg csak néhány alkalomra elég. Az én orrom nem valami kifinomult parfümök terén, kellemes, jó, tetszik vagy éppen nem, ennél mélyebb dolgokat nem tudok kihozni belőlük. Na de ez az illat! Legutóbb, még a szeptemberi nagy melegben fújtam egyet a teszterből, akkor éreztem meg benne a kókuszt. Olyan boldog voltam, mert tényleg finom illata volt, nem pedig olcsó, édes valami. Most, hogy pár napja fújom magamra, hát a szerelem továbbra is tart. Meleg illat, ami a hideg őszi reggeleken körbeölel, mint egy kellemes, puha takaró. Néhány óra múlva az én orrom megszokja, nem érzem már olyan intenzíven, de nem tűnik el, párom nap végén is mondja, hogy jó illatom van. Úgy tűnik, ez eldőlt, be kell szerezzek egy nagyobb kiszerelést is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 24.

L_eti

2023. október 10.

Úgy sajnálom hogy rajtam nem működik, annyi jó véleményt olvastam róla. 😐
Magas árkategóriás unalmas vanília. Nyáron elfujkáltam de nem szívesen. Sok ilyen illat van alacsonyabb áron. Vagy egy vaníliás testápoló plusz naptej kombó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 10.

Úgy sajnálom hogy rajtam nem működik, annyi jó véleményt olvastam róla. 😐

Rha

2023. július 22.

2023.07.22.
Abszolút jó választás volt nyárra. Tartós, finom, nyári illat. A hajamon napokig megmarad.

2023.06.22.
Az elmúlt 1 hónapban párszor használtam, de ebben a melegben csak ezt fújom. Reggel, délelőtt érzem magamon, utána nem. Viszont tegnap haza jöttem, átöltöztem és megcsapott ez az isteni illat, szóval tartós. A hajamon napokig megmarad. Sillage-a nem nagy, de nem is bőrközeli.

Nagyon régen vágyom már egy naptejes illatra, ami tartós is rajtam.
2 hete bementem a kisfiaimmal a D.-be és ezt az illatot fújtam papírcsíkra és rögtön a csuklómra is. Elsőre megcsapott az az igazi nyári illat. A nagyobbik gyermekem is osztotta a véleményemet. Így múlt héten megvettem, de vártam vele tegnapig, hogy kipróbáljam. Jelentem 25-26 fokban jól muzsikál rajtam. Tartós, sillage:közepes. Egyenlőre elégedett vagyok, majd még jövök updatelni.
Egyetlen negatívum: az ára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 22.

2023.07.22.

2023.06.22.

Nagyon régen vágyom már egy naptejes illatra, ami tartós is rajtam.
Egyetlen negatívum: az ára...

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.