Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2021

Fejjegyek: bergamott, kókusz

Szívjegyek: jázmin, heliotrope

Alapjegyek: bourbon vanília, kasmír

Ár: 1100 , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel / GLS / postán maradó
Thierry Mugler Alien Goddess edp
Ár: 5ml 2190ft 10ml 4390ft , Eladó: Kami54
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta , foxpost ,Bp. Személyes

Ferita

2022. május 24.

Nagyon szeretem Mugler illatait,főleg az Angel vonalat. Az Alien valahogy nem lett kedvenc épp ezért sokáig meg sem szagoltam a Goddesst. Tavasszal elkezdek kókuszos illatok után kutatni. Mindig feldobta ezt is,de gondoltam Alien,hagyjuk. Aztán megszagoltam a Müllerben,nem csak szagoltam fújtam is a csuklómra. Aztán a nap hátralevő részében az orrom a csuklómra tapadt. A férjem ezt nem bírta nézni,így pár nap mulva meglepett vele. 🙂 Imádom,mindkettőt 😁😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 24.

adrika128

2022. május 11.

Nekem ő sajnos nagyon nem.. ahogy kifújtam olyan erős, mű / vaníliás autóillatosító illatot éreztem, gondoltam később csak jobb lesz, de nem. Csak a megszokott Mugler tartósság miatt adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

sztinke

2022. május 11.

Nem igazán tetszenek Mugler illatai, valahogy egyik sem áll közel hozzám, ezt is csak teljesen gyanútlanul illatoltam meg. És bummm! Valahogy betalált. :D Szerintem pont kellemesen édes, de nem túlzó (a gejl, mostanában nagyon trendi illatokat egyáltalán nem kedvelem, sőt általában gyümölcsös-virágos parfümöt választok magamnak), aztán előbújik valami nőiesebb virágos vonal és mégis marad benne némi krémes, kókuszos-vaníliás feeling, de nem a naptejes vonal, hanem annál kifinomultabb. Szóval engem ez most megvett... Illetve én vettem meg őt, hiába drága. :D Azt még nem tudom, hogy meddig lesz a kedvenceim között, vagy viszonylag hamar telítődöm e vele, de addig is 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 11.

Demonshadow

2022. május 6.

Anyukámtól kaptam egy illatmintát, mondván, hogy az túl erős már az ő korában, de nekem jó lehet. Én viszont ugyanígy vagyok vele: túl erős, hivalkodó, túlontúl édeskés. Azt viszont meg kell hagyni, hogy rendkívül tartós, nap végén is van, hogy még érzem saját magamon(!), holott 2-3 fújásnál nem rakok magamra többet.
Még elhasználom ezt az egy alkalomra való 1-2 fújást, de itt véget is ér közös történetünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

sztike

2022. április 17.

De mortius nihili, nisi bene...de a parfümjéről csak szabad...Szóval én úgy általában véve kerülöm a Mugler-illatokat, nekem túl hivalkodóak. Ezt azért próbáltam ki, mert mindenki naptej-illatot emleget, amit én szeretek. Vanília-kókusz, mi baj lehet? Hát az, hogy ez Mugler. Aláírom a többiek véleményét, tényleg nem fektettek bele sok energiát. Első kifújásra tényleg isteni, finom, édes, nyálcsorgató. Tényleg egy kellemes nyári parfüm...lenne. DE!

ad1) A leszáradása szerintem teljesen ugyanaz, mint a Womanity leszáradása. Szóval szerintem fogták a Womanity alapot, felöntötték kókusszal, vaníliával, azt' jóccakát. Ez leszáradás pedig pikk-pakk bekövetkezik, nagyon hamar átcsap egy basic Mugler-szagba az egész.

ad2) Az ár ezért az illatért nevetséges. Ennyi pénzért többet lehetne várni, egy eredetibb illatot minimum.

Szóval tetszik-tetszik, de semmi extra, ennyi pénzért pedig rablás. A designt, meg a reklámarcot eltalálták, Willow Smith tényleg elég Alien-arcú, az arany körítésre meg rá lehet húzni, hogy Goddess, szóval a marketingre jár a 10/10. (Valaki a Pure XS reklámarcára, Emily Ratajkowskira mondta, hogy milyen ronda, hát ugye, hogy vissza lehet sírni? :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 17.

nanook9212

2022. április 17.

Hoppá! Miből lesz a cserebogár? :D Ne tessék alábecsülni ezt a parfümöt, van ennek tartóssága, jóval több, mint amit az ember várna tőle. Az itteni vélemények alapján fel voltam rá készülve, hogy egy nagyon fincsi és kókuszos, de nagyon gyenge parfüm tulajdonosa leszek hamarosan. Valóban így is volt, nagyon szeretem az illatát, bársonyos, kissé krémesen kókuszos, de messze nem olyan édes, mint mondjuk a Lancome Trésor Nude illata és messze-messze nem olyan harsány, mint a Dolce Garden. Magamra fújtam és kb 15 perc múlva már semmit nem éreztem belőle...azt hittem kész, már el is illant, kidobtam egy csomó pénzt egy skiscentre...aztán jött egy váratlan fordulat. Egyik ismerősöm hosszú órákkal a felfújása után megdícsérte az illatomat. Tisztára ledöbbentem, de még fel is ismerte az illatot! Én ugyan nem éreztem, de mások simán megérzik rajtam még egy fél nappal később is, úgyhogy nem olyan gyenge ennek a tartóssága, mint mondják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 17.

adelea

2022. március 27.

Szinte poénból fújtam mintára egy boltban, ami drága poén volt. Mert hazáértem a mintával, és addigra már bele is szerettem. Akciósan vettem, nem volt még korábban semmilyen Alienem sem, de már most imádom. Nagyon jó illata van, igazi tavaszi nyári parfüm, ami nem túl tolakodó, mégis karakteres. Rajtam egyáltalán nem hasonlít a la vie est belle-re (szerencsére). A tartóssága tényleg nem olyan, mint amit vártam tőle, de engem az illata ezért is kárpótol. Igazi kókuszos finomság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 27.

Vivus.Laszlo

2022. március 26.

A nagybetűs NYÁR! :) Kókuszos és édes finomság. Az üvege nagyon szép, teljes mértékig a sima Alien-re hasonlít, annyi különbséggel, hogy ez arany színű. Ezzel ellentétben a két illat között nincsen semmi hasonló. A sima verzió, egy igazi dögös bevállalós "viselni tudni kell" parfüm, még ez a "mindig mindenkinek jó"
Vakon szerintem vásárolható, semmi kirívó nincsen benne. Lehet,hogy a sok negatív értékelés ezért is van, mert az ember azt gondolná, hogy egy csöppnyi hasonlóság azért lesz a két parfüm között. Minden esetre én imádom, engem a tartósság hiánya sem zavar, mert ez a parfüm emlékeket okoz, amik a szabadságot és a nyarat juttatják az eszembe. Egy aranyszabály van, hogy akciósan kell kifogni. Akkor nem fogod megbánni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

Linett21

2022. március 23.

Update:
Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa. Be kell vallanom, a télen szép lassan igenis elhasználtam a 10 ml-es verziót és szinte szégyellem bevallani, de hiányzik. Magam is meglepődtem, végül hányszor nyúltam utána (sokszor!). Puha, édes, egyszerű komfortillattá vált, ami mindenféle élethelyzetben megállta a helyét. Azt továbbra is fenntartom, hogy az alap Alien-hez nincs sok köze, de tekintettel arra, hogy mennyit használtam (a fragi a tanúm), ordas képmutatás lenne nem felpontoznom. Ciki, nem ciki, de kap még plusz 2 csillagot. Sőt, ott tartok, hogy gondolkodok egy teljes üveg beszerzésén (horribile dictu!). És ezzel be is fejeztem a mai latinórát :-)

2021. szeptember 17.
Három napja viselem, mert nem akartam rögtön temetni, inkább megfontolni véleményem és sanszot adni neki.
Tesóm kapott a Mugler rendeléséhez egy 10 ml-es kiadást, rögtön elcsórtam :-)
Nos, ez egy szép, rendkívül édes-csajos illatka; közepes tartóssággal (rajtam). Ami fura, hogy magamon kb. 1 órával felfújás után már nem érzem, de a környezetem bizony 4-5 óra múlva is. Biztos az én orrommal van baj, de én ebben az első egy órában a kókuszos-vaníliás felhőben érzek végig némi fűszert is, konkrétan borsot és köményt. Nem állítanám, hogy ez rossz/jó, inkább érdekes. Az eltűnése előtt halványan igenis fel-feldereng pillanatokra az Alien DNS, gondolom a jázmin azért küzd kicsit a szívillatban. De ennyi. Mélységet, csavart ne keressen benne az ember.
Egyetértek azokkal akik szerint nem sok köze van az eredeti Alien EDP-hez és inkább tőle független néven kellett volna forgalomba hozni. Viszont önálló, saját lábán/nevén álló illatként gondolva rá...hát... szerintem elég nagy pénzügyi bukta lett volna a L'Orealtól. Alien név alatt még mindig le lehet nyomni az emberek torkán bármit, ezt remekül felmérték, hisz több mint 15 év alatt annyi mindent sikerült már eladni az anyaillat farvizén. Az átlag vásárló (mint pl. én is) meglátja, hogy "Alien", úúú, máris rohan az első parfümériába :-)
Összességében: Egyedietlen, de viselhető; kellemes és irodabarát; de számomra rendkívül, már-már émelyítően édes illat csöppnyi porossággal. Hasonló kategóriába sorolnám akármelyik pl. Britney Spears-illattal; célközönsége inkább ezek rajongótáborában lehet (természetesen ezzel senkit sem megsérteni akarok, ez nem ledegradálás!).
Alien-fanként viszont (tudva, hogy olyan Alien-flankerek is képesek voltak napvilágot látni, mint pl. az Essence Absolu, az Oud Majestueux, vagy a Musc Mysterieux) szánalmas próbálkozásnak tudom csak minősíteni. Minden szempontból, sajnos. Millió ilyen illatka került kiadásra csak az utóbbi 1 évben, nincsen benne semmilyen "WOOOWW-faktor".
Számomra egyértelműen nem éri meg a teljes üveget. A hétköznapi viselhetősége, és az idióta orrom szerinti érdekes "fűszerezése" miatt kapja csak meg a második csillagot.

Kiegészítés: végre sikerült "összehordanom" a LVEB Soleil Cristal-lal, legtöbben ahhoz hasonlítják. A kókuszon és édességen kívül szerintem nincs közös pontjuk. A Soleil C-hoz képest ez egy decens úrinős illat. 1:0 itt a Goddess-nek :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 23.

Update:

2021. szeptember 17.
Tesóm kapott a Mugler rendeléséhez egy 10 ml-es kiadást, rögtön elcsórtam :-)

Frézia

2022. március 21.

A 30 ml-s üvegem kb. feléhez értem, és nagyon megszerettem. Kókusz és vanilia a legerősebben kiérezhető illatjegy. Igen, tényleg van egy, rajtam szerencsére nagyon rövid ideig tartó autóillatosító utánérzés. Azok közé az illatok közé tartozik, ami egy pillanatig se taglóz le, de mégis hosszan érezhető. Pont megfelelő az intenzitása. Kellemes, nem túl édes, szerintem nem átlagos, van benne Mugleres különlegesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 21.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.