Thierry Mugler

Ár:   £52 és £68   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MrSean, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 11.

Ár:   £52 és £68
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: bükkfa, kapor, ánizs, levendula, citrom, menta, kakukkfű

Szívjegyek: bőr, kasmírfa, illatcserje, geránium, bors

Alapjegyek: fehér ámbra, cashmeran, vanília

Cathi

2019. december 31.

Mintat kaptam rendeles melle.
Mivel nö vagyok, nem fujatgatom magamra a ferfi illatokat, igy papirra fujtam, es nagyon tetszik. En edeskesnek erzem, bar igy papircsikos teszt utan nehez nyilatkozni.
Igy eddig nekem 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Mintat kaptam rendeles melle.
Igy eddig nekem 5*.

chamo

2019. október 5.

Hahahahahaaa... Ééééérdekes, ééérdekes. Hát ilyet se lehet átélni mindennap. Talán-talán a nyitány hasonlít a Dolce pour Homme-éra, ott is hasonlóan kusza, szúrós, fűszeres volt. Fragranticára azért érdemes ránézni, aztán lehet mosolyogni, mennyire megosztó parfümről van szó. Minden csík szinte azonos szinten van, még az illatjegyszavazás is majdnem... :)
Ez tipikusan az az eset, amikor Pistike (bocsi Istvánjaink) amatőr szakácsként beszabadul a konyhába, hogy ő majd főz, ráborít egy kicsit a húsra minden otthon található fűszerből. Egy csoport megnyalja mind a tíz ujját, persze néhányan panaszkodnak majd, hogy eh, sok volt a fokhagyma, égni fog a belem, eh, sok volt a kömény, eh, sok volt a csili, csípni fog kifelé is stb. :)
Tartósság rendben, több órán át ontja magából az érdekességet. Leszáradás érdekes, egyszer csak elvágják, mintha fel se fújtam volna. Szóval vagy érezni, vagy nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Málni

2019. május 30.

Most sikerült végre kipróbálnom Douglesben, már hónapok óta erre vártam. Felemás érzéseim vannak, szinte azonnal bőrközelivé vált, pedig legalább 3x fújtam belőle a kézfejemre, tehát nagyon gyengécske. Illatra kellemes, egyáltalán nem férfias, nem kifejezetten modern, de nem is öreges, picit édeskés, gyógynövényes, a háttérben mintha menthol is lenne és kamilla, nagyon bosszant, hogy nem jövök rá mire hasonlít pontosan, de biztosan éreztem már ezt az illatot korábban. Nekem tetszik, de mivel ennyire bőrközeli, biztosan nem venném meg, pedig nagy Mugler fan vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Adam0108

2019. február 21.

Erőteljes ,magbiztos, érdekes illat .Nekem kicsit sok inkább a szelídebb illatokat preferálom. Tartóssága teljesen rendben .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Színezék. Lila színű.