Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Ciprusos-gyümölcsös női illat, az ikonikus Angel legújabb változata.

Megjelenés éve: 2018

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

deezsina

2018. szeptember 27.

Beszereztem belőle itt pár ml-t, mert minden Angel verziót, amit meglátok szeretnék kipróbálni.
Ez már kb az 5-6. lehet, az egyik leginkább felejtős talán, jó volt nyáron rohangáláshoz feltenni, amikor az Innocentre ráuntam kicsit. Annál amúgy tartósabb rajtam, de Angel mércében csak középmezőnynek mondanám. Jó ötlet az Étoile-hoz hasonlítani, valóban hiányzik belőle az, ami az embereket annyira megosztja az Angelben, de kicsit úgy érzem minden más is, amitől érdekes lesz. Szeretem az édes, kedves illatokat, de nem fognak meg, nem tudok különbséget tenni közöttük, ezért ez a parfüm sem rossz élmény, de ez a kb 5 ml pont elég volt belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Asianlover

2018. május 14.

Update: volt bennem egy adag rossz érzés, hogy így kapásból leszóltam őt. Hétvégén volt lehetőségem összehasonlítani őt és a Muse Edt-t. Az tény, hogy ez az illat rajtam 3 perc alatt bőrközeli, ellentétben a másikkal, ami pont ennyi idő alatt nyílik ki, és hatalmas a szilázsa. Elpötyörészik ez is azért vagy 4-5 órát, és teljesen más irányba fejlődik, inkább egy ilyen édeskés-cukros Angelbe fejlődik, a vetiver nincs is benne. Ha a két illatot akarom szorosan összehasonlítani, akkor részemről továbbra is 5-2-re veri a Muse Edt. De ha jóindulatú akarok lenni, akkor ezt a Fruity Fairt a 16-18 éves lányomnak adnám, akit ezzel szeretnék bevezetni az Angel világába.

Ma sikerült belefutni, és, hát, nagyon megnyugodtam, hogy kivételesen nem csaptam le rá itt KM-en látatlanban, mert ez nekem nem nagyon jön be. Csak papíron próbáltam, azt elmondom a teljes korrektség kedvéért, de a bőrpróbáig el sem jutottunk. Én valamennyire azért olyan Eau Sucrée feelinget vártam, és nagyon meglepődtem, hogy tisztára egy Angel Muse gyümölcsös light-ot találtam a papíron. Alig valami kis vetiver, sokkal több gyümi és krémes mogyorósság. Ezek után nagyon kíváncsi leszek a Muse edt-re, mivel az elvileg pontosan ezt ígéri :S
A tartósság 2-3 óra csupán, nagyban elmarad az anyaillattól még a papíron is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

A tartósság 2-3 óra csupán, nagyban elmarad az anyaillattól még a papíron is.

zsazsi1

2018. április 14.

A gyümölcsös-friss indítás után az Étoile-ra hasonlít nagyon a folytatás, annál kevésbé édesebb/mandulásabb, de nagyon hasonló. Mondhatnám, az Étoile nyári alternatívája. Szerencsére az anyaillat borotvahab-mellékzöngéje itt sincs jelen. Harmonikus és tökéletesen összerakott illat. Szelíd angyalkáknak jó választás, a vad angyaloknak marad az Angel.
Köszönöm, Szilvi :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 14.

Köszönöm, Szilvi :-)

szilvi.toth0423

2018. április 13.

Először nagyon hasonlít az anyaillatra, aztán elkezd beédesedni. De nem a Sucrée-féle porcukor illatú, ez más. Gyümis-vaníliás illat, ami folyton változik rajtam, hol kicsit fanyar, hol az édessége jön elő.
Hatósugara nem gyilkos, ez szolídabb mint a nagy előd, a tartóssága viszont Mugler.
Összességében tetszetősre sikeredett, kimondottan jó lesz tavaszi, nyári parfümnek, ha épp a kislányos énem tör elő.😀😀😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 13.

Antioxidánsok: BHT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.