Thierry Mugler

Ár:   15 650 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bihter85, Módosítva: 2019. április 17.

Ár:   15 650 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fő illatjegyei: hibiszkusz, bergamot, fehér méz, fekete szeder, piros bogyók, vanília, karamella, pacsuli, étcsokoládé, kumarin.

Ár: 4500Ft/10ml vagy 2500Ft/5ml , Eladó: Chrissy
Állapot: -, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

radioaktiva

2021. március 5.

Ő az új szerelem. A Nova-t szerettem volna, de annyira csalódás volt a tartósság hiánya, h lemondtam róla. Szörfölgettem a parfümös oldalakon és rá esett a választásom. Vakon rendeltem, de jobban tetszik, mint az anyaillat, pedig azért eléggé odavagyok. Viszont nekem ő nem nyár, hanem kora tavasz. Kifejezetten jól működik ebben a már napsütéses, de még hűvös időben. Végig érezni az Angel-t, de rajtam valahogy fásabb, szárazabb. Gyümölcsök rajtam nem nagyon jöttek elő, és most, sok órával a felfújás után a méz dominál. Imádás van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 5.

Timi8

2019. október 2.

Valòban van benne egy kis herbàriàs bukè.
Egy kis kamillatea, vagy kamillaviràg - gondolom, a hibiszkusz miatt - és pacsuli. Rajtam se csoki, se karamell. Belèm nyilalt a felismerès: Chanel Coco Mademoiselle edt (kis Angel-ös alapon).
Pedig emlèkszem a Fragis vèlemènyekre amikkel amùgy sem nagyon szoktam egyetèrteni ès ennèl konkrètan fel is röhögtem, hogy mièrt is hajazna bármelyik Mugler egy màsik hàz, főleg egy Chanel jòl bevàllt illatàra? Hisz' annyira tűz ès vìz a 2 hàz, h.hihetetlen... Közben meg tènyleg ìgy van, holott alapesetben összehasonlìtani is kàr lenne őket, esetèben viszont annyira konkrèt a hasonlòsàg, h.egyszerűen nem lehet szò nèlkül hagyni. / De tènyleg csakis a leszàradàsàra vonatkozik ..."nyomokban Angel-t is tartalmaz" :) /
Jujjj, egyèbkènt nagyon tetszik, nagggggyon tartòs!
De tènyleg Ő inkâbb egy Chanel CM-flanker, sem mint egy angyalszàrny.
Viszont ez mit sem von le a szèpsègèből. Jò illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Valòban van benne egy kis herbàriàs bukè.
Jujjj, egyèbkènt nagyon tetszik, nagggggyon tartòs!
De tènyleg Ő inkâbb egy Chanel CM-flanker, sem mint egy angyalszàrny.
Viszont ez mit sem von le a szèpsègèből. Jò illat!

deezsina

2017. május 19.

Az Angel nyári verziói közül ez egy jobban sikerült fajta. Itt vettem belőle 5 ml-t, szerintem ez lesz a nyári szaladgálós parfümöm. Inkább édes, mint karakteres, nincs olyan erős illata, mint az Angelnek, de nem is illan el gyorsan, közepes tartósságúnak mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

viragorsi

2015. november 15.

Imádom! Abszolút megnyert magának! Először egy 8ml-es mini kiszerelést kaptam ajándékba, rögtön beleszerettem az illatába, ruhán pedig akár 1 hétig is érezhető egy fújás. Igazán lágy és nőies illat, minden ismerősöm felfigyelt rá és megdicsérte mikor használni kezdtem. Próbáltam azóta más illatokat is, de nekem ő a nagy Ő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Lina6

2015. április 20.

Rajtam gyógynövényes illatú. Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 20.

Rajtam gyógynövényes illatú. Tartóssága közepes.

Pöti

2014. április 10.

Ő a negyedik Angyalkám a sorban (Innocent, Angel, Aquachic), ő lesz a nyári angyalkám, mert kell egy dögös illat is az ártatlanok mellé... Angel alap, idáig csuda klassz, majd leszáradva előjönnek a gyümölcsök.. :) Ettől megjött a kedvem a nyárhoz, pedig én igazi tavaszimádó vagyok, de jöhet a 30 fok, pára, napsütés..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.

gerbaud

2013. július 14.

Már hónapok óta boldogítjuk egymást ezzel a gyönyörűséggel. Oh, jajj, az a napfényben szikrázó kékség... engem még a műanyag kupakja sem zavar, szerintem abszolút beleillik a koncepcióba. Nyár, csillogó tenger, strandpapucs etc. Be kell valljam, azt se tudtam, hogy mit fogok kézhez kapni, totál vakon vártam és bizakodtam, hogy na végre lesz nekem is ilyen szép csillag alakú üvegem tökéletes rám szabott belevalóval. S lőn :D
Tavaszi reggeleken (mikor már tényleg meleg volt és nem hóóó) mennyei manna volt ez nekem, intenzív hibiszkuszos és ribizlis frissességgel, mint valami üde nagyon pikáns gyümölcstea édes, kissé mézes és csokoládés ágyon megpihenve, amely aztán egész nap boldogított. Mert tartós ám, de nem kicsit. A fejillatát még a legnagyobb kánikulában is imádtam, de az alap olyankor már túl édes volt nekem, viszont 30 fokig tökéletes. Másnak akkor is jó lehet, nekem maximum nagyon-nagyon mértékletesen. Mindemellett hosszú és boldog kapcsolat lesz a miénk. Mellékesen megjegyezném, lényegesen kevésbé pacsulis, mint anyucija, úgyhogy a pacsulitisz undoritiszban szenvedők is kipróbálhatják egészen nyugodtan, de javaslom azért az előzetes tesztelését az esetleges kellemetlen mellékhatások elkerülése érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

Bihter85

2013. június 18.

Az eredeti Angel-re egyre jobban kíváncsi vagyok, miután csak ebből tudtam mintát venni. Mert ő is egyedi és érdekes illat ám!
Úgy tudnám jellemezni, hogy karakteres, friss, feltűnő, de nem tolakodó.
Az elején talán "élesebb" a kelleténél, ami hosszabban ki is tart, ez egy mínusz csillag, de szép lassan finomodik. Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

Úgy tudnám jellemezni, hogy karakteres, friss, feltűnő, de nem tolakodó.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.