Tiffany & Co.

Ár:   21 190 Ft, 27 290 Ft és 38 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2019. április 1.

Ár:   21 190 Ft, 27 290 Ft és 38 690 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: fekete ribiszke, mandarin levél

Szívjegyek: ylang-ylang, rózsa

Alapjegyek: írisz, mósusz

800Ft/1,2ml-ÚJ, gyári Tiffany Sheer  EDT
Ár: 800 Ft (+515 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: 1,2 ml új, bontatlan gyári fújós minta, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően ajánlott levélben postán maradó küldeményként
Tiffany & Co. Sheer Tiffany EDT minta eladó
Ár: 600 , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Erika80

2019. november 16.

Számomra friss, ropogós, tiszta, légies, fás és erősen szintetikus illatú. Olyannyira, hogy nyáron, a legnagyobb melegben sem hiszem, hogy sok lenne, persze annak aki szereti. A feketeribizli talán adna neki némi zamatosságot, amit én szeretek, de ki sem érezni belőle. Én nem vagyok oda az ilyen hideg, száraz illatokért. Szerintem kissé olcsónak hat, vagy ahogy szeliger fogalmazott citromos légfrissítő beütéssel rendelkezik. Tartóssága nem a legerősebb oldala, pár órát kitart (ami nekem bőven elég is belőle), de ár-érték arányban nálam nem remekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Flami

2019. április 4.

Engem is lázba hoz :-D, hogy csatlakozzak az előző véleményezőhöz :))
Egész napos, decens/pasztell illat, nagyon finom.
Pont így képzelem el a "selyemharisnya" nevű parfümöt, amihez még nem volt szerencsém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 4.

Engem is lázba hoz :-D, hogy csatlakozzak az előző véleményezőhöz :))
Egész napos, decens/pasztell illat, nagyon finom.

googles

2019. április 1.

Update:
Ez az illat valami isteni, csodas, en komolyan nem ertem, miert csak engem hoz lazba 😂

Természetesen beszereztem, nem tudtam kihagyni, de meg nem igazan hasznaltam csak kostolgattam, varom hozza a kellemesebb, melegebb, napos idot.

Lehet, hogy megvan a tokeletes uj signature illatom!!! 😍😍😍

Nekem ez egyelore nagyon tetszik. Meg ha nem is omlik az illatbol a Tiffany luxus. Maga az illat csuda finom 😊😊

Amire a mostani illataim kozul emlekeztet, az a Montblanc Lady Emblem l'Eau - ez talan kicsit iriszesebb-pezsmasabb annal, a Montblanc pedig gyumolcsosebb leszaradasu.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 1.

Update:

Lehet, hogy megvan a tokeletes uj signature illatom!!! 😍😍😍

szeliger

2019. február 14.

Citromos légfrissítő, ami szappanos tisztaság illatba megy át. Mondjuk a Harrods mosdójában el tudom képzelni, de könyörgöm, ez egy Tiffany! Az illat nem kényelmetlen, azonban semmiképpen sem egyedi és nem illik szerintem az egész koncepció az ékszerházhoz. A tavalyi rubinnal díszitett kulcsos medál az igen, valami gyönyörűségesen szép darab, na olyan parfümmestereket kellene keresni, mint amilyen ékszerészeik vannak. Pedig az üvegek közül az eddig megjelent három kiadásból ez tetszett nekem a legjobban, ránézésre igazi kristályos, mégsem jöhetett haza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 14.