Tiffany & Co.

Ár:   32 220 Ft és 46 320 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. június 3.

Ár:   32 220 Ft és 46 320 Ft

Fejjegyek: bazsalikom, grépfrút

Szívjegy: neroli

Alapjegyek: mamutfenyő,vetiver, cédrus

Ár: Leírásban , Eladó: Tutuj
Állapot: Új, Helyszín: Budakeszi, fizetés: Banki utalás után foxposttal vagy postával küldöm

miko02

2020. augusztus 6.

Én nagyon szeretem, de a teljes Tiffany illatcsaláddal szerelemben vagyok. Tavaszra, nyárra a legjobb, légies, könnyed, tisztaságillat. Valóban nem egy ikonikus illatról van szó, de szerintem ennek nem is az volt a célja. Ha valami elegánsra, de nem tolakodóra vágyom, mindig ezért nyúlok. Ja, és ez a férfi-női testvérparfüm-dolog nálam plusz pont, mindkettő tetszik. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Shehulk

2020. július 9.

Friss citrusos kicsit fás.Tisztaság illat.Rajtam nagyon tartós estig érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 9.

Friss citrusos kicsit fás.Tisztaság illat.Rajtam nagyon tartós estig érezni.

Tutuj

2020. június 12.

Nem rossz, sőt így nyáron nagyon kellemes tud lenni akár egy fincsi jeges limonádé a napernyők árnyéka alatt. Rajtam kicsit fűszeres, fanyar, hangyányit édes leszáradás után. Tartóssága közepes, hatósugara nem túl nagy de ha elvonulsz valaki mellett érezni fogja. Nem zavaró illat szerintem irodában is nyugodtan viselhető. Az üvege szép,letisztult,minimalista. Pont kézbeillő. Nem csodaszer de finom, sokaknak tetsző illat. Ajándékba kaptam viszont van egy tucat parfümöm ehhez hasonló is így megválok tőle. Hátha valakinek sokkal nagyobb szüksége van rá mint nekem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

lenochka

2020. február 23.

A szerelem modern megfogalmazása egy fás kicsengésű, virágos illatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

A szerelem modern megfogalmazása egy fás kicsengésű, virágos illatban.

Asianlover

2019. december 5.

Kifùjàst követő első òràban iszonyùan hasonlìt a House of Sillage Bijoux illatàra, erősen gyümölcsös. Aztàn a citrusos-cèdrusos vonal győz, de amint ez megtörtènt, màr bőrközelivè is töpörödött rajtam az illat (mondom ezt ùgy, hogy igencsak mindent ledob a bőröm). Semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

googles

2019. november 18.

Szokás szerint nekem tetszik az illat (annyira, hogy üvegben be is szereztem, végülis a pénz nem költi el magát).

Ha jönnek majd az értékelések, már látom lelki szemeim előtt a wc-illatosító, légfrissítő, nincs karaktere, unalmas, szintetikus, nem elég luxus és hasonló meglátásokat.

Számomra nagyon könnyed, üde, friss, különleges és kedves illat. A többi Tiffany is tetszik, ennek csak az üvege kevésbé vonzó a szememnek, de ez az illat is telitalálat nálam.
Aki szereti a légies, melegebb időre tervezett illatokat, szeretheti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 18.

Aki szereti a légies, melegebb időre tervezett illatokat, szeretheti.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lila színű.