Tigi

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: jenny summerville, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

"A legjobb dúsító sampon, amit valaha megalkottak! Ez a legújabb dúsító sampon technológiának köszönhető, amely a szárítás közben nyeri el legdúsabb formáját, és "dúsító memóriájának" köszönhetően hosszan megtartja. "Feltöltő technológia": egyedülálló dúsító memória a vékonyszálú hajra."

Dúsító hatóanyag: guarana, egy Dél-Amerikában őshonos gyógynövény, amely stimuláló és energizáló hatása miatt kedvelt.

Wey1122

2018. november 13.

Akciòssan vettem a hajbalzsamjàval eggyütt.
Mindjàrt 750 ml-t .Sampon szàmomra hasznàlhatatlan,összegubancolja a hajat kiszàrìtja. Furcsa ragacsos tapìntàsa lesz a hajamnak.Fèlhosszù ,vèkonyszàlù hajam van.
Több dùsitò sampont hasznàltam,de ez nagy sz@r.Kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Akciòssan vettem a hajbalzsamjàval eggyütt.
Több dùsitò sampont hasznàltam,de ez nagy sz@r.Kuka

jenny summerville

2018. augusztus 25.

Katasztrófa ez a sampon. Persze dúsabbnak tűnik tőle a haj, de milyen áron? Sajnos évekig használtam ezt a sampont és teljesen tönkretette a hajam. Száraz és kezelhetettlen lett, a sampon áldásos hatásának köszönhetően. Az illata sem túl jó. A TIGI hájpot hosszú évekig bevettem, hát kár volt. Soha többet nem veszek TIGI terméket, nem csak emiatt az egy rossz tapasztalat miatt. Nagyon sok sampont próbáltam tőlük, de igazán egy sem tett különösebben jót a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

maneklau

2017. szeptember 13.

Hát nem is tudom.... 750ml-et vettem a balzsamjával együtt notino.hu-ról. Tipikusan nekem semmilyen sampon,se nem jó, se nem rossz, talán a sampon egész jónak mondható, de balzsammal együtt nekem borzasztó. Nagyon hosszú, vékonyszálú, festetlen hajam van, amit a kék TIGI adott, hogy fényes és egészséges lett, na ez elvette... tényleg nem lapul le annyira, de semmi mást nem csinál... nekem nem jön be, talán akinek rövid és vékonyszálú a haja annak beválhat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Mila85

2017. május 3.

Túl vagyok vagy 5-6 hajmosáson ezzel, hát nem lett szerelem. Marad a kék tigi. Az illata ennek is fincsi: erdei gyümis/ribizlis talán. Ez klassz. A dúsító hatása úgy nyilvánul meg, hogy már mosás közben is lehet érezni hogy valamivel bevonja a hajat, főleg a tövét, eleinte azt hittem h nem mosom ki jól. De amikor több féle módon használtam, pl h kék tigi első samponozás ez meg 2. kör akkor is ugyanezt éreztem. Igazából a szárításkor jön ki amit tud. Azaz kb olyan mintha beszáraz samponozott hajat akarnék beszárítani. Kicsit kócolódós és tapadós az eredmény, nem mondom h rossz de nekem valahogy nem jött be. De kicsit béna is vagyok beszárítással, egy jó fodrász lehet be tudná, de nekem akadozik a kefe. De a lényeg h tényleg lehet vele jó dús hatású hajat kreálni, ez így nyilvánul meg, mint ha száraz samponnal ügyködnék. Hát valahogy felhasználom, lehet összeöntöm a kékkel egy kicsit, és akkor veszít ebből a fura tapasztós merevítős hatóerejéből. Lakkja hasonló, de majd oda véleményezek, az jobban bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.