Best of Beauty 2019

Tigi

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Extra kemény tartású hajlakk, amitől maximális tartást kap a hajad, bármilyen egyéni stílusú frizurát megvalósíthatsz vele. Minnél többet használod, annál erősebben tart!

Gyorsan száradó, erős hajlakk a tökéletes tartásért. Minél többet fújsz, annál jobban fixál.

• Erős tartást ad
  • Gyorsan szárad
  • Kondicionál és tart

Futureline

2019. június 12.

Szornyu! Eletem legjobban szarito hajlakkja volt. Soha elotte es utana sem talalkoztam meg ennyire szarito hajlakkal. Matt elettelen volt tole a hajam de a tartasa tokeletes volt. A szorofej hagy nemi kivetnivalot maga utan, de ezen mar egy jo szorofej sem segitene. Ja es budos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Alida71

2019. március 17.

Utóbbi idők legjobb hajlakkja amit használtam. Szépen tartja az erős szálú, vastag hajamat. Nagyon szeretem !!!! Újra vevős!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 17.

SzMaya

2017. november 28.

Sok, más termék kipróbálása után megállapodtam mellette, kb. 1-1,5 éve használom. Vékonyszálú, kevés hajam van, amit nagyon szépen dúsít és kitart délutánig a hatása.
A hátránya a kimosásnál a nehézség, és az ára sem egy baráti sajnos. Notino-ról rendelve türhető, illetve mivel elég egy flakon 2 hónapig biztosan, így marad a kedvencem. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Evelyn7

2016. november 20.

Nagyon szeretem
erős tartást ad de a hajam tapintása nem lesz kemény és nem ragad tőle.
Nem lesz fehér por a hajamon a használata után
Másnap szinte ugyanúgy áll a hajam mint amikor megcsináltam... :)Tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

Nagyon szeretem
erős tartást ad de a hajam tapintása nem lesz kemény és nem ragad tőle.
Nem lesz fehér por a hajamon a használata után
Másnap szinte ugyanúgy áll a hajam mint amikor megcsináltam... :)Tökéletes

szekelyzsofi

2015. március 24.

Nagyon régóta használom, imádom! Kevés mennyiség is elég belőle, szóval sokáig tart egy-egy kiszerelés. Nagyon erős tartást ad, de mégsem ragasztja össze a hajat, nem fénylik tőle, stb. (Az erős tartás velejárója, hogyha az extra tartásra megyünk és telefújjuk a hajunkat akkor másnap bizony hajat kell mosni, ugyanis anélkül a fésülködés lehetetlen)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 24.

Lara5

2014. december 22.

Álomlakk számomra. A drogériás lakkokkal (még a drágább árfekvésűekkel) sem lehet egy napon említeni. Szuper erős tartást ad, de mégsem ragad, nem fénylik természtellenesen, nem lesz fehér por a hajamon, hanem diszkréten, de erőteljesen teszi a dolgát. Mennyiségre is meg vagyok elégedve mivel kevés kell belőle ezért sokáig fog tartani.
Egy "bajom" van vele, ha mondjuk az egész hajamat befújom, mert bombabiztos frizurát szeretnék, másnap hajat kell mosnom, mert nem nagyon tudom kifésülni és érzem azt a kellemetlen hajjlak szárazságot a hajamon. De ettől még csillagos ötös:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

klaere

2014. november 16.

Friss: Sajnos a fújóka részében hajlamos megkötni, és beragadni a lakk, amit még melegvizes, szappanos mosással se sikerült kitisztítanom:S Azonban a Syoss lakkok fújója pont ráillik és azzal vhogy jobban is porlaszt.

Nagyon szuper lakk, teljesen más liga mint a drogériás lakkok. Amint kifújod azonnal szárad, és iszonyú erős tartása van! Kitűnő finish lakk. Hátránya, h korrigálni sztem lehetetlen már, kifésülni se egy leányálom és ha kicsit elvéted a mennyiséget vagy nagyon közelről fújod azért hajlamos összeállni a haj.
5 pont mert kellemes az illata és rendkívül erős tartást ad ami a következő hajmosásig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Bogyóka

2013. május 18.

Ééés végreeeee megjött,iparfümériáról rendeltem több Tigi cuccot,köztük ezt a hajlakkot is.
Ez isteni,rövid égnek álló séróm van,mint Halle Berry-nek es ma próbáltam ki elöször,én a tenyerembe fújtam és úgy dolgoztam el tincseken hát extra erős tartás és matt,nem fénylik,abszolút nem latszik h hajlakk van a hajamon,az illata kellemes,szerencsére nem az a fullasztó émelyítő,mint sajnos egy-két termékük.
Ezért nekem meg főleg megfelel,nem porzik amikor bele túrok a hajamba,13órája ugyanúgy áll a hajam,letettem a voksom,remélem marad még egy jó darabig ez a szupi termék.Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 18.

Sugariana

2013. április 26.

A legtöbb hajlakkal az volt a bajom, hogy befújás után olyan volt a hajam tőlük mintha zsíros lenne. Mikor bementem a fodrászkellékeshez mondtam, hogy olyan hajlakkot szeretnék ami matt hatású de extra erős legyen, de ne törje le a hajam. Ez a hajlakk kb 5 éve kedvencem, csak ezt veszem. Hatalmas 2000 valamennyi forint. Több évre elég egy üveg. Pedig a pasim is használja a rövöd hajára zselé helyett. Nagyon hosszú hajam van és imádom göndören hordani. Ez az egy hajlak ami megtartja. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

szuperninaa

2013. január 21.

Nagyon szeretem ezt a hajlakkot, tényleg azt adja, amit ígér.
Finom tartós illat, erős tartás, de mégis rugalmas, nem ragad tőle a haj.
Emellett könnyen kifésülhető a hajból, nem hagy "fehér port" maga után.
Sokáig elég, tehát az árához képest elfújkálom egy pár hónapig,
és a legjobb hogy mikor már azt hinném üres, nem tudom felrázni,
még akkor is kijön belőle, egy-két frufrura való adag!
A csomagolása a megszokott Tigi-hez képest eléggé letisztult, egyszerű ezüst színű flakon, és az illata is visszafogottabb, de elegáns.
Mindig újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 21.

Nagyon szeretem ezt a hajlakkot, tényleg azt adja, amit ígér.
Finom tartós illat, erős tartás, de mégis rugalmas, nem ragad tőle a haj.
Emellett könnyen kifésülhető a hajból, nem hagy "fehér port" maga után.
Sokáig elég, tehát az árához képest elfújkálom egy pár hónapig,
és a legjobb hogy mikor már azt hinném üres, nem tudom felrázni,
még akkor is kijön belőle, egy-két frufrura való adag!
Mindig újraveszem!

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT