Tigi

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fenolia, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Nagyon finom, könnyű fénypermet a szikrázóan fényes, gyönyörű hajért.

• Kihangsúlyozza a haj színét, a melírozást
  • Antisztatizál
  • Sima, egészséges fénylő haj

Halimka

2018. december 26.

Én sajnos le fogom pontozni bár nem tudom pontosan mi is lehet a hiba. Imádom ha jó illata van a hajamnak és az itt olvasott vélemények alapján megvettem a Müllerbe. Nagyon örültem mert pont le volt árazva 3000 forintra. Otthon ért a meglepetés mikor kifújtam. Nem hogy jó illata nincs hanem szabályosan büdös!! Ez jó illat....?? Fura gáz szaga van és a hajamat sem fényesiti egy kicsit sem!! Lehet hogy lejart a szavatossági ideje?? Talán ezért volt ilyen olcsó....? Na de akkor is 3000 Ft volt az sem kis összeg kidobni az ablakon... Használni nem merem lehet hogy árt a hajamnak? Hát igen olcsó húsnak..... Pedig annyira jó lett volna!!😭😭😭

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

Rituss2018

2018. július 1.

Egyszerűen szuper!! Egyáltalán nem nehezít,zsírosít hanem az én hajamat szépen puhítja jó tartásúvá teszi.és tényleg fényesíti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

WAME123

2017. december 30.

Nagyon finom illata van, emiatt fújnám vele egész nap a hajam. :)) Nem fénylik úgy a hajam, mint a reklámokban, de hatásosabb mint az eddig próbált hajfény termékek. A kiszerelése praktikus, egyenletesen lehet felvinni a hajra. Már másodjára veszem újra. Sajnos az ára miatt nem használom minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

angelizs

2017. november 13.

Nagyon jó illata van és tényleg ragyogó fényt kölcsönöz a hajnak, én imádom! :) Tényleg nagyon kevés kell belőle, így sokáig eláll. Nem olcsó, de a többi hagyományos hajfénnyel ellentétben ez tényleg teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Mundow

2017. április 9.

Finom és kellemes illata van. Szép, természetes és azonnali fényt ad a hajnak, de nem lesz zsíros hatású és nem nehezíti el a hajat. Kevés is elég belőle, így elég sokáig tart egy flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

szivi81

2016. július 25.

update: lassan 2 éve megvan és még mindig tart! +még mindig 5 csillag :) még mindig szeretem, bár mostanában ritkábban nyúlok utána, inkább olyankor használom ha megyünk valahova, hétköznap munkába nem fújom..

nagyon szép azonnali fényt ad, zsírosítás nélkül, nekem nagyon bejött! gyümölcsös, leginkább ananászos, finom illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

Chrissy

2016. július 25.

Nagyon régi kedvenc! Isteni, gyümölcsös illata van. Kevés is elég belőle és szép fényessé teszi a hajat. Igazi egészségesen fénylővé, nem lesz olyan a hatása, mintha az ember befejelte volna a zsíros bödönt. Randikhoz és bulihoz elengedhetetlen kellék volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

vasilissa

2016. június 13.

kamaszkorom kedvenc terméke, minden buli előtt fújtam. Emlékeim szerint elég fényes hatást adott és jó volt az illata is,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

TimiK

2016. január 22.

4 pont mert nem akarom nagyon lepontozni. Az illata mesés, megfelelően használva nem csinál zsírgombócot a hajamból. Viszont nem lesz fényesebb a hajam a használata után, így nem éri meg nekem újra ennyi pénzt kiadni érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

szekelyzsofi

2015. március 24.

Hatást nem túlzottan érzékelek, amikor használom ezt a terméket... Leginkább egy átbulizott éjszaka után használom, amikor nem szeretnék még hajat mosni, meg nem is igazán szükséges, csak a cigiszag zavar... Olyankor fújok rá, és teljesen semlegesíti. Egész nap illatozom tőle! Fantasztikus illata van, mint ahogy ezt már megszokhattuk a TIGI termékeknél... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 24.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phytantriol

Phytantriol h I al 2 2