Tigi

Ár:   5080 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

• Fényt ad és szabályozza a szálkásodást
  • Könnyű és közepes tartást ad, kezelhető lesz a haj
  • Hővédő funkció

CNiki

2019. március 20.

Nagy örömmel vettem meg mivel a fodrászom ezzel is formászta a hajam. Imádom az illatát, hogy ilyen tömény de nagy csalódás volt nagyon zsírosodik a hajam tetején pedig oda nem kenem csak a hajközéptől... a végeit pedig nagyon szárítja pedig nagyon akartam szeretni, többször is próbálkoztam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

balazskrisztii

2018. december 14.

Már vagy egy éve meg akartam szerezni és teljesen véletlenül találtam egy helyet, ahol 3500-ert meg tudtam venni. Erős, szőlős illata van, amit én nem érzek szárítás után, de sok más terméket is használok. Mindegy is. A hatása fergeteges, kb két borsónyi kell az egész hajamra (középhosszú), dúsít és tartást ad. Lehet hosszú hajnál nem nyújt olyan sokat, de a többieknek ajánlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

LexiR

2018. szeptember 15.

Egyedül az illata miatt kap 2 csillagot, engem teljesen a rágógumira emlékeztet az illata, szeretem az édes illatokat. Viszont nekem alapjáraton elég száraz a hajam, na ez az a termék amitől 1 nap alatt bezsírosodik, pedig épp hogy csak egy picikét oszlatok el a hajamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

krisztis

2018. május 4.

Kb 10 éve használom, kedvencem! Tartást ad a hajnak, könnyen kifésülhető lesz és szuper az illata, nagyon sokáig elég. A hajtövek kihagyásával elég egy mogyorónyi mennyiség a vizes hajra, ennél többet nem jó rátenni, mert akkor elnehezítheti/zsírosíthatja a hajat. Nem kell kimosni. Szerintem nálam ez örök darab, nem kérdés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

greyhound

2018. április 4.

Hosszú, gubancolódásra hajlamos, nagyon vékonyszálú hajam van, csodát tesz vele, nem lapul a fejemre. Ha túl sokat teszek, akkor ragacsos lesz, kb. egy mogyorónyi elég belőle. Az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

Mauri79

2017. december 30.

Tartós eredményt főleg rövid hajnál lehet vele elérni. Növel a volument, megemeli a hajtöveket és tartósabb a szárítás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

angelizs

2017. november 13.

Kb 4-5 éve használom már, én elégedett vagyok vele, nagyon szeretem. Ahogy előttem páran már írták, valóban nagyon kevés kell belőle, különben a kívánt hatás pont vissza felé sül el, ki kell kísérletezni hogy kinek mekkora mennyiség kell a hajára. Az egész hajkoronámra szoktam alkalmazni, nem csak hajtőre, remekül megemeli a hajamat :) és nem lapít le, nem zsírosít. Hajmosás, törölközőbe teker, utána várok kb 20 percet és ezután használom.
Ami az illatát illeti eléggé rágógumis... de én csak addig érzem amíg felkenem, utána már nem.
Egy kis trükk lányok ;), SOHA nem szárítom meg a hajam csontszárazra, hanem csak úgy nagyjából, egy picit nedvesen hagyom és egy "markolós" csattal (nem tudom mi a pontos neve :D) ahogy esik úgy puffan alapon, elkezdem a hajamat felgyűrni csomóban hátulról a fejemre és rárakom a csatot, így fekszem le aludni. Reggel kibontom és lám Tina Turner néz vissza a tükörből :). Fésű tilos, a fésű legyen a saját kezetek, nem kell az egész hajat kifésülni. Nyilván így nem lehet tökéletes hullámokat kreálni, de idővel egy picit kirúgja magát egyrészt, másrészt akinek nem tetszik vagy valahol nem jó, még mindig lehet hajvasalóval korrigálni, és ami a legfontosabb, mivel a csatt által egész éjszaka a hajtövek felfelé álltak, ezért a krém hatása ezáltal megsokszorozódik. Én személy szerint gyűlölöm ha a hajam rálapul a fejemre, rosszul áll, és kényelmetlen is.
Nem olcsó, de egy ilyen gömböt 1 év alatt használok el. Sokkal jobban megéri mint olcsóbb más hasonló termékekkel próbálkozni, mert a próbálkozás összege végül eléri ennek a szernek az árát, esetleg még jóval meg is haladja azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

timeej

2017. január 5.

Nagyon vágytam már rá, hogy kipróbáljam, a Straighten Out- ot nagyon szeretem, így alig vártam, hogy ez is az enyém legyen. Hát, nem kellett volna lecserélnem a már beváltat. Dúsítani nem dúsít, viszont cserébe olyan puha tőle az amúgy sem száraz hajam, hogy szinte lehetetlen vele bármit is kezdeni. Lehet, akinek kell az extra ápolás beválik ez, de az én hajamnak nem tesz jót, lapos lesz tőle, csúszik, még a tupírt sem tartja, pedig nem használok belőle sokat. Nem zsírosít jobban, de egy hajformázó terméket nem azért veszek, hogy álljon a polcomon... A csomagolásért jár a plusz pont, praktikus, jó adagolható. Az illata, hát... Érdekes. Nem annyira bántó, de nem is kifejezetten kellemes. Összességében bánom, hogy megvettem, próbálkozásnak elég drága volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Horo

2016. november 12.

Hajhab helyett teljesen korrekt, tényleg jól dúsít ami jó pont, amellett, hogy egyébként az illata szörnyen mű és a termék még drága is. Nem biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Fenolia

2016. szeptember 3.

Amikor félhosszú hajam volt imádtam ezt a cuccot - jól formázhatóvá, könnyen kezelhetővé tette tincseimet.Az illata igen erőteljes és tartós is, mindenképp érdemes megillatolni vásárlás előtt, mert tényleg egész nap körbeleng...Használtam nedves hajon formázóként , dúsítóként és száraz hajon is a kósza tincsek megregulázására, mindkét módon bevált és lassan fogy, sokáig elég volt..Ápoló hatása az nincs , de viszont nem is szárított. Hátránya, hogy nehéz eltalálni a megfelelő mennyiséget és ha nagyobb mennyiséget használunk , mint kellene akkor tapasztásra hajlamos, továbbá sajnos ilyenkor zsírosítja is a hajat. Viszont egy bizonyos hossz felett nem igazan funkcionál ...nekem a derékig érő hajammal nem igazán tud mit kezdeni ..szóval tipikusan rövid ,félhosszú frizurán teljesít látványosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!