Tigi

Ár:   5080 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4 390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4 390 Ft

• Fényt ad és szabályozza a szálkásodást
  • Könnyű és közepes tartást ad, kezelhető lesz a haj
  • Hővédő funkció

Ár: 4 390 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 vagy kiszállítással: 1390 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

angry

2021. december 9.

Nagyon KEVÉS kell belőle, dúsít, selymes tapintású lesz tőle a haj. Nekem bejött, évekig használtam a 200ml kiszerelést. Sokáig elég volt szerintem árba is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 9.

ancymancy

2021. április 24.

Egy csoda, civil fertőzés után kihullott a hajam 80%-a, le is kellett vágni a fenékig érő hajam pár centisre. Szépen dúsít,nagyon kevés kell belőle, rágó illata van. Nem nehezíti el a hajat. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

andeve

2020. december 30.

illatát annyira nem szeretem, közepes tartást ad, nagyon kevés kell belőle, mert tényleg tincsesít, nekem hosszú, de vékony szálú hajam van, nem nyomok egy teljes pumpálásnyit és elég a hajam teljes hosszára

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

Tudi

2020. április 5.

Úgy formázom vele a hajam ahogy akarom és az illatát is imádom :) Rövid a hajam, ezért minden reggel mosom, mert elalszom, de így is több mint fél évig elég.. Ezt figyelembe véve nem mondanám azt se, hogy drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

CNiki

2019. március 20.

Nagy örömmel vettem meg mivel a fodrászom ezzel is formászta a hajam. Imádom az illatát, hogy ilyen tömény de nagy csalódás volt nagyon zsírosodik a hajam tetején pedig oda nem kenem csak a hajközéptől... a végeit pedig nagyon szárítja pedig nagyon akartam szeretni, többször is próbálkoztam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

balazskrisztii

2018. december 14.

Már vagy egy éve meg akartam szerezni és teljesen véletlenül találtam egy helyet, ahol 3500-ert meg tudtam venni. Erős, szőlős illata van, amit én nem érzek szárítás után, de sok más terméket is használok. Mindegy is. A hatása fergeteges, kb két borsónyi kell az egész hajamra (középhosszú), dúsít és tartást ad. Lehet hosszú hajnál nem nyújt olyan sokat, de a többieknek ajánlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

LexiR

2018. szeptember 15.

Egyedül az illata miatt kap 2 csillagot, engem teljesen a rágógumira emlékeztet az illata, szeretem az édes illatokat. Viszont nekem alapjáraton elég száraz a hajam, na ez az a termék amitől 1 nap alatt bezsírosodik, pedig épp hogy csak egy picikét oszlatok el a hajamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

krisztis

2018. május 4.

Kb 10 éve használom, kedvencem! Tartást ad a hajnak, könnyen kifésülhető lesz és szuper az illata, nagyon sokáig elég. A hajtövek kihagyásával elég egy mogyorónyi mennyiség a vizes hajra, ennél többet nem jó rátenni, mert akkor elnehezítheti/zsírosíthatja a hajat. Nem kell kimosni. Szerintem nálam ez örök darab, nem kérdés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

greyhound

2018. április 4.

Hosszú, gubancolódásra hajlamos, nagyon vékonyszálú hajam van, csodát tesz vele, nem lapul a fejemre. Ha túl sokat teszek, akkor ragacsos lesz, kb. egy mogyorónyi elég belőle. Az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

Mauri79

2017. december 30.

Tartós eredményt főleg rövid hajnál lehet vele elérni. Növel a volument, megemeli a hajtöveket és tartósabb a szárítás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol