Tigi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Cuki hullámok, sokkolóan dús és terjedelmes formák! Permetezd nedves vagy száraz hajra a lazán zilált formáért vagy fújd rétegesen a hosszan tartó texturált és telt formáért. Bármilyen formát képes a duplájára növelni!

Kicsivihar

2015. szeptember 13.

Remek termék! Több Tigi hajformázót is próbáltam már, de ez vált be a legjobban. Göndör hajam van, göndörítő spray mellé használom, és tényleg szupertartóssá teszi a frizurát.
Nem nehezíti el a hajat, nem lesz tőle kemény vagy ragacsos, és finom az illata!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 13.

nyappyberii

2014. december 24.

húha én erre hihetetlen módon vágytam évek óta. angliában sikerült is beszereznem de jóónagyot csalódtam.
adtam neki jópár esélyt, fújtam sokat, fújtam keveset, néztem tutorialt,de körülbelül semmit sem csinált a hajammal.Sem texturálás, semmi. Fújtam rétegenként,meg már mindenhogy. A hullámok meg még hamarabb kijöttek a hajamból a használata után :D

szóval nekem sajnos nem jött át, de az illata nagyon finom.
up: aztán mostmár olyan szinten megbaráétkoztunk hogy el sem tudom nélküle képzelni az életem, valami gyönyörű hajat csinál. nem tudom mi történt, összecsiszolódtunk tán :) de valami eszméletlen texturát ad, és mindenki csak dícséri a hajam. szal mostmár nem eladó :))
azt csinálom hogy hajmosás után kifésülöm a hajam és engedem, hadd száradjon törölközőnedvesre. mikor úgy érzem, hogy már jó, előrehajtom a fejem, előredobom a hajam, nyomok rétegenként pár fújásnyit, kicsit gyömöszkélem aztán felkötöm a fejem tetejére egy nagy kontyba. egyszerűen csodás lesz a hajam másnap reggel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 24.

szóval nekem sajnos nem jött át, de az illata nagyon finom.

Nyuszika21

2014. augusztus 26.

Kezdek megbarátkozni vele, mert elsőre szerintem túl sokat és túl közelről fújtam belőle, amitől annyira ragadt a hajam hogy majdnem újra meg kellett mosni...De aztán rájöttem hogy ebből tényleg csak kevés kell, mielőtt beszárítom a hajam akkor szoktam használni. Az illatát imádom a legjobban!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Shanin

2013. szeptember 21.

Az eddig használt hajrögzítőim közül talán a legjobb. Lényeges hogy eltaláljuk a megfelelő mennyiséget, ellenkező esetben vagy nagyon száraz, kemény, ragacsos lesz a haj, vagy nem tart rendesen. Finom, édes illata van, ami sokáig érződik a hajban. Az adagolója mondjuk nem a legjobb, nehéz egyenletesen eloszlatni, valamint az aljáról képtelenség kivarázsolni az utolsó 5-6 fújásnyi adagot. Gyorsan fogy, így ez a 150 ml nekem kb 8-10 hajmosáshoz volt elég, ehhez képest nagyon drága. Emiatt és az adagolója miatt nem veszem csak újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 21.

sophienural

2013. május 23.

Na elmondom mit merre meddig, mert ez a cukorcsoda annyira de annyira jó, hogy muszáj ragozni és azt sem lehet eleget! :) Kutattam kicsit vásárlás előtt, lévén rendesen megkérik ám a bead headek árát, hát átgondolt döntés legyen ne felesleges pénzkidobás. Pár angol nyelvű találat a dicsőítéséről és némi használati tanács (még videót is találtam) meggyőzőtt, beszereztem (Westend földszint,Tigi pult,4500.-). Nedves és száraz hajon is alkalmazható, a kulcsszó: a kevesebb több! Törülköző száraz hajamra picit rászárítottam fejjel lefelé dobva,15cm-ről permeteztem 3at a felső rétegre majd azt megemelve megint hármat az alsóbb rétegre. Előre bocsátom h mellig érő, viszonlag dús, de makacsul egyenes hajam van. A szárítási technikám a "kézi diffúzor" módszer :) fejjel lefelé markolj fel egy marék hajat, gyömöszöld gombóccá a tenyeredben majd fújasd kellemesen meleg levegővel száradásig, engedd le és így haladj sorban. Már ettől hullámos (!) lettem. Ezt majdnem csontszáraz szintig vittem, picikét megtupíroztam a még meleg hajam és éjszakára a fejem tetejére kis pamacsba felkötöttem. Reggel leengedtem és ámultam! Egy tömött, nagyhullámú, puha, szép esésű volumen csoda fogadott. Ennek fixálására a száraz hajamra is megeresztettem össze-vissza 2-3 fújást és elnyomkodtam benne.Az eredmény fantasztikus, egész nap tartó, illatozó, nagy hullámos tünemény! Teljes szívemből ajánlom, nem ragad, nem keményít,nem nehezít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

kmaja

2013. április 19.

Mivel vékony szálú hajam van, mindig keresem a dúsító termékeket, és mivel annyi jót olvastam a Tigi Candy Fixations termékekről, beszereztem ezt.
Első használat: teljesen vizes hajra fújtam 3-4 x. Az eredmény: nem csak a hajam illata lett olyan, mint a vattacukor, hanem az állaga is... Az egyébként szépen hullámzó hajamból a hullámok eltűntek, és nemcsak hogy szénaboglya lett a hajam, de még össze is tapadtak a hajszálak.
Második használat: újra elolvasva a fórumot, beláttam, hogy az eredmény lehet, hogy az én hibám. Most félig megszárítottam a hajam, hogy kialakuljanak a hullámok, és csak utána fújtam be. Így sokkal jobb lett, a hajam valóban kevésbé lapult le, mint e nélkül történt volna, és még harmadik nap is látható volt a különbség, viszont mivel cukorral ragasztja össze a hajat, egy kicsit sprődnek éreztem tőle a hajam. A sima sampon+balzsam+hajhab kombinációnál biztos, hogy kevésbé volt selymes az eredmény. Szóval megvan a termék ígért hatása, de számomra nem tökéletes. Ahhoz pedig drága, főleg a hivatalos márkaforgalmazói áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 19.

horvathm

2013. február 20.

új szerzeményeim egyike... még kísérletezem, hogyan is legjobb a hajamnak... mert egyelőre kicsit durvává tette, amikor szárazon fújtam rá és szárította,... de majd vizesen is kipróbálom...
viszont... az illata...imádom:D

vizesen nagyon jó. tényleg tartósabb akár a vasalás is!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

viszont... az illata...imádom:D

vizesen nagyon jó. tényleg tartósabb akár a vasalás is!:D

Negrilia

2013. február 8.

Az itteni vélemények alapján vettem én is egy ilyen csodát. Hát nagyon több hozzáfűznivalóm nincsen az előttem szólókhoz.. :) Csak megerősíteni tudom a pozitív véleményeket :) Eddig mikor használtam, mindig dicsérték a frizurámat.. Csak ajánlani tudom, és biztosan újra fogom venni, ha elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

Thumpa

2012. december 6.

Az összetevői miatt levonok egy pontot, de nagyjából elégedett vagyok vele. Eddig úgy használtam, hogy az enyhén hullámos (nagyon enyhén :D) hajamat hagytam magától megszáradni, és még vizesen fújkáltam rá. Valamicskét segített, de leginkább csúnya szénaboglya lett, de ez nem a termék hibája, elvégre nem göndörítő, és a hajam alsóbb része kicsit roncsolt. A másik használat abból áll, hogy hajvasalóval begöndörítem a hajam (erre vszeg az is jó, ha bármilyen mesterséges módon feltekergeted vagy begöndöríted), és így fújkáltam rá. Így nagyon szépen megmaradtak a hullámok, és a dús hatás. Az illata pedig nagyon finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 6.

vivuss87

2012. július 24.

Egyszerűen imádom, az illatával nem tudok betelni. Gyakran csavarom, tekerem, fonom, göndörítem a hajam, ahol jól jön egy kis extra fixálás. A többi fixáló ragad, még száradás után is. Gondoltam ez is.. DE NEM!! kis fújkálás ide, kis fújkálás oda, jöhet a csavarás, és pár órán belül vagy reggelre tartós, csodaszép, ragacs mentes hullámokat kapunk!!!!! És az illata is tartós. Szuper ez a cukros-sütis család!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 24.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin, Caprylyl Glycol

PVP 0 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.