Tigi

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2014. november 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Erősíti a haj szerkezetét, növeli rugalmasságát és lesimítja a hajszál felületét, miközben szuper tartást is biztosít a tincseknek.

Kiszerelés: 200 ml

greyhound

2018. április 13.

Régebben sokat használtam a TIGI Curlesque samponnal és balzsammal együtt, mikor a szögegyenes hajamat hullámosítottam gyümölcssavas dauerral. Nagyon jól tartott, nem szöszölődött, nem gubancolódott, nem tört a hajam tőle, szerettem. Az illatát is nagyon szerettem, mert ez a termékcsalád nem olyan cukrosan édes illatú, mint a Tigi többi terméke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Kacuprof

2018. március 6.

Az altalam hasznalt sok-sok hajformazo kozul az egyik legjobb. Hullamos es egyenes hajon is teszi a dolgat, sokaig tart, emellett nem ragad, nem nehezul el a hajam, nagyon szep fenyt ad. Az illata kisse eros, de nem zavar, mert a jo tulajdonsagai elfeledtetik ezt velem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Josie

2012. október 14.

Elnézést mindenkitől, akinek élete legjobb hajhabja. Nem tudom az én hajammal mi a gond, de nagyon ragacsos, szöszös lesz használata után az eredmény. Ja és hamar is zsírosodik a hajam. Nagyon nagyot csalódtam, hiszen alapoztam a pozitív véleményekre, de hát ez van, mindenkinél más a végeredmény! Nagyon hiányzik a Toni&Guy régi piros flakonos hajhabja, nekem az volt az igazi! Azóta is keresem az utódját sikertelenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

fagnes1985

2011. október 21.

Egyik legjobb göndör hajra való készítmény, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 21.

Egyik legjobb göndör hajra való készítmény, amit eddig próbáltam.

Hidratálók: Propylene Glycol

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.