Tigi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: narancsdzsem, az összetevőket feltöltötte: Dorcus, Módosítva: 2012. november 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Elegáns, sima és gyönyörűen fénylő tincseket varázsol a hajból anélkül, hogy kárt tenne a haj szerkezetében. Selyem, szója, sárkánygyümölcs és bambusz kivonat együttes hatása biztosít egyenes formát és hosszantartó, hidratált kondíciót a haj számára.

magichand

2016. január 22.

Hihetetlen jó illata van, mivel szilikonos, kizárólag csak a hajvégeimre kenek belőle, és alaposan kezet mosok utána. Puha, fényes lesz tőle a hajam, és mintha tényleg egyenesebb is lenne tőle. Csak az összetevői miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

melindae

2014. július 11.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel! Valóban gyönyörű fénylő tincseket varázsol, sima tapintást, ráadásul esti fénynél közelről látni a hajban sok apró színes mikrocsillámokat (persze nem olyat, mint amilyet a tini hajformázó színes hajlakkok és ehhez hasonló termékek nyújtanak :D ), lehet azért, mert túl sokat vittem fel a hajamra. Nekem durva tapintású hullámos hajam van, nem is vártam, hogy egyenes lesz tőle, úgyhogy nekem nem mint hajformázó, inkább hajápolóként jön be. Ami kár, hogy pici a 90ml kiszerelés, ami ráadásul nem is igazán pénztárcabarát, na de ez eddig az egyetlen mínusza számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 11.

agneslaki85

2014. február 9.

Nekem a hajsampon és a balzsam van meg ebből a piros Tigi Catwalkból. Sose gondoltam volna, hogy egy termék képes a durva, erős tapintású hajamat kezelni. Szerintem innentől kezdve búcsút mondok a bolti hagyományos hajápolóktól. Egyenes, fényes, puha és könnyen fésülhetővé varázsolta a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

narancsdzsem

2012. július 21.

Csodaszép selymes, finom tapintású, csillogó, vékony hajat ad! A beszárítás után tényleg egyenes, napközben viszont nekem visszahullámosodott. Persze vasalás után is tesz a hajam ilyet, és hát nem körkefével szárítottam, na. Szerintem fantasztikus arra, hogy lusták csodaszép, fényes puha hajat kapjanak egy leave-in balzsammal. Szárítósok pedig még teszteljék!
(nem tudom mért, de a fordászcikk-boltban ez is féláron volt kapható. szerintem nem ismert, és nem tudták eladni hamar. érdemes megnéznetek, 2100 ft abszolút megéri!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

Hidratálók: Dimethiconol, Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Silk, Silk Amino Acids

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.