Timotei

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szemese01, Módosítva: 2014. január 24.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A természetes avokádó olajat tartalmazó Timotei Intense Repair sampon segít helyreállítani és simává tenni a száraz és károsodott hajat.

Parabénmentes

berni88

2015. december 11.

Egy nagy(olyan a felét vágjuk le, hogy nézzen ki valahogy) egészségügyi hajvágás után azonnal akartam valami intenziven ápoló sampon-balzsam kombót. Mivel már a legtöbb nagy márkát, szilikonos-szilikonmetes, hiper szuper dolgot kipróbáltam, most az orromra hivatkoztam. Avokádó olaj, mandulás kókuszos illat - jöhet. Eddig bevált, puha a hajam, nem száll, nem "szöszölődik", sima, fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

megnemmondom

2015. július 22.

Hónapok óta ezt használom a balzsammal együtt jól bevált. Ha csak a sampont használom hosszabb ideig akkor nagyon száraz és gubancos lesz a hajam de ez minden samponnál így szokott nekem lenni amelyiknél úgy rzem tényleg tisztít is. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

rita.997

2015. január 17.

Nekem ez a termék nagy csalódás volt. Borzalmasan gyorsan zsírosodik tőle a hajam és eléggé szál tőle (míg nem lesz zsíros). Szépen tisztít és ápol, de egyszerűen nem nekem való, pedig eléggé száraz mostanában a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 17.

Malinka

2014. november 14.

Nagy reményeket fűztem a samponhoz, főleg az itteni (1-2 ugyan, de) pozitív vélemények miatt. Kb.1 hónapja használom, de sajnos én nem tudok túl pozitív dolgokat mondani egyelőre. A nagy nyomás alatt (épp sietnem kellett) gyorsan megnyitottam a telefonomon a krémmánia oldalát és végül ez a sampon került le a polcról kb 45 perc hezitálás után. Sajnos az összetevőknek sem örülök annyira utólag. De a lényeg: A hajam alapvetően borzasztóan száraz, szálkásodásra hajlamos, a régi samponomat pedig már le akartam váltani, mert nagyon régóta használom (több, mint 2 éve!!! :) ) Tehát nagyon kerestem az utódot. A Timotei samponja nagyon szálkássá tette a hajamat, igaz balzsam nélkül használom, de akkor is nagyon rossz az eredmény (előtte sem használtam balzsamot). Ami még jobban zavar, hogy HIHETETLENÜL SZÁLL tőle a hajam! Komolyan mondom, szerintem 10 éve nem tapasztaltam ilyen problémát, de amióta ezt a sampont használom, minden hajmosás után száll a hajam... :( Ami pedig a legrosszabb: a fejbőröm pattanásos lett tőle. Igen. Több helyen is, amióta ezt használom.

Egyelőre reménykedem, hogy ez átmeneti helyzet, lesz még jobb is. Pozitívumok: az illata mennyei, kevés is elég belőle, jól habosodik... de azt hiszem ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

niki33

2014. július 19.

Azt hiszem, megtaláltam A SAMPON-t, csupa nagybetűvel. Mivel igazából semmi vesztenivalóm nem volt, - hajam száraz és csapnivaló, a fejbőrömet vakartam, mint egy rühes kutya egész nap, hála a Garnier márka egyik samponjának - úgy gondoltam, kipróbálom Őt. A saját balzsamjával együtt(!) került 1000 forintba, most mostam hajat és már látom a változást. Hogy ezt a benne lévő avokádó olaj okozza-e, nem tudom, de szép és puha, rugalmas a hajam, és egyelőre nem viszket. Végre, erre vártam, hogy legyen egy jó samponom, és vége a váltogatásnak:-))

Update: Sajnos a hajam a flakon felénél ráunt, vagy túlságosan is megszokta mert a végén már nagyon összeállt tőle, és újra elkezdett viszketni és korpásodni a fejbőröm. Félretettem, majd elhasználom, de így csalódás, hiába zengtem ódákat róla, sajnos...mínusz 1 csillag, mert még egy flakonnal sem tudtam elhasználni:-((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

lubi

2014. július 14.

Sokáig próbálkoztam a szilikonmentes samponokat, de azt hiszem nem igazán jöttek be, és ami még vicces volt, hogy a szilikonosok sem. Kivéve ez. Azt hiszem tökéletes, kicsit lassítja a zsírosodást, semmi irritáció, nem szárít. Szóval egyelőre a kedvenc, és 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

ludmilla

2014. március 14.

Áhh ilyenem is van, de nekem a normál hajra való jobban bejött. Ízlésbeli kérdésért nem vonok le pontot ;P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

szemese01

2014. január 16.

Eléggé zsírosodásra hajlamos a fejbőröm, így nem mindegy, milyen sampont használok. A legtöbb samponnal már a 2. napon zsíros lesz a hajam és elég érzékeny is a bőröm úgy általánosságban, szóval a hétköznapi drogériás termékektől (Garnier, L'oreal, Schwarzkopf és társaik...) viszketek (ez az arcbőrömre is igaz), lelapítják a hajam és stb, stb, sorolhatnám még, hogy miért egy vacak az összes és egy fillért sem ér. Na de a lényeg, hogy ez a sampon (és a hozzá tartozó balzsam) annak ellenére, hogy kb 600 ft és a Tescoban lehet kapni, valami csodát művel a hajammal. Csak a 4. napon kell hajat mosnom, a hajamnak van tartása, puha, fényes, minden ami kell! Soha nem volt még ilyen szép és egészséges a hajam. És fillérekért! Sokszor van akcióban amikor 500 ft egy üveg (1000 ft-ból kijön a balzsam és a sampon), ilyenkor jól bevásárolok belőle, mert ez az egyetlen sampon, amit 2-nél többször megvettem (konkrétan kb egy éve használom, és még mindig nem szokta meg a hajam, talán egyre szebb is a hajam tőle). Szóval aki olcsó és jó sampont akar, az válassza ezt, sokkal többet ér mint bármelyik felkapott márka samponjai, amik mindenfélét ígérnek és az ellenkezőjét teszik...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Trehalose, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.