Tindigo

Ár:   8990 Ft és 14 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. december 14.

Ár:   8990 Ft és 14 990 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló, regeneráló, bőrmegújító és bőrpuhító hatású olaj-szérum

• Kiemelkedő anti-aging hatás: 1% retinol, E-vitamin és Palmitoyl Tripeptide-5
  • Értékes növényi olajokkal: jojoba, szőlőmag, lenmag olaj
  • Nem tartalmaz denaturált alkoholt és illatanyagokat

Ár: 7000 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Félig van, Helyszín: Dömös , fizetés: Személyes átvétel utalás, posta, fox
Bozizu

2019. július 11.

UPDATE: Sajnos vissza kellett jönnöm beszámolni arról, hogy a termék egy idő után nem hatott. Először csak gyanús volt a dolog, ezért visszatértem az 1%-os Paulás retinolomhoz és máris jött a megbizonyosodás, ugyanis a bőröm azonnal mutatta a kezdő retinolozók tüneteit, úgymint túlérzékenység és társai. Tehát sajnos jól éreztem, már jó ideje úgy használhattam, hogy a benne lévő retinol lebomlott, vagy nem tudom pontosan, mi történt vele, mert nem értek hozzá, de valami formulázási probléma állhat a háttérben. Természetesen lejárati időn belüli termékről beszélek, tehát ennek nem lett volna szabad megtörténnie. Persze a nagyobb kiszerelést vettem, most nem is tudom mit csináljak vele.

Nálam ez a csodaszer kategória. A legjobb anti-aging cucc, amit valaha próbáltam, szerintem kenterbe veri a PC.-ot. Felkenés után azonnal vállalható az arcom, puha, kisimult, bársonyos lesz tőle és semennyire nem zsírosít, ami nálam fő szempont. Mivel én már korábban is használtam retinolos krémeket, nem kellett hozzászoktatnom a bőrömet, egyből ráálltam a napi használatra és tökéletesen bírja a bőröm. A hatását nagyon hamar látni véltem, nem csak az arcomon lett simább és egységesebb a bőröm, de kenem nyakra és dekoltázsra is és ott is látványosabb szebb az összkép. Ráncaim nem nagyon vannak, azokkal nem tudom mit kezdene, de a bőrfiatalító hatása így is látványos. Az a durva, hogy a maradékot a kézfejemen szoktam elkenni, és idén volt először, hogy a téli hidegben sem jött elő az ekcémám, amit nem tudok másnak tulajdonítani. A kiszerelése hatalmas, így ár-érték arányban is nagyon meggyőző.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Vivikee

2019. június 19.

Nagyon szeretem! Könnyen beszívódik,arcra és testre is egyaránt használom, irritáció nélkül. Reggelre pihe puha, hidratált lesz tőle a bőröm. Össze se hasonlítható az előtte általam használt The Ordinary-s retinolokkal... Tuti nem próbálkozok már mással!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

kontrakcio

2019. június 7.

Magas hatóanyag tartalmú, nagy kiszerelésű retinol jó áron. Hiánypótló termék. Már régóta használok retinolt, bírja a bőröm, ez sem okoz semmi problémát akkor sem, ha napi szinten használom. Kellemes állagú, gyorsan beszívódik. Biztosan újraveszem, ha elfogy, mert ennél jobb retinolos terméket még nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

ami2015

2019. június 6.

Ötödik hónapja használom az arcomra és a nyakamra. Betartottam a hozzászoktatási időszakot, illetve felesbe kevertem a hidratáló krémemmel. Hámlani egyszer se hámlott a bőröm, de 1-2 alkalommal tapasztaltam kis pirosodást. Használok alá azóta niacinamidos szérumot, ami csökkenti az ilyen kellemetlen tüneteket. Nagyon elégedett vagyok vele, azóta is így, felesben használom, kétnaponta. Második retinolos termékem, de ez tényleg jó, 37 évesen szinte nincs már ráncom, szépen kisimította, ami volt. Kozmetikus is csodálkozott, illetve még mások is megjegyezték, hogy nincsenek ráncaim. Emellett sose volt ilyen puha a bőröm, sőt a mitesszereket is szépen visszaszorította. Én ezt újra fogom venni, ha elfogy. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 6.

Lencseee

2019. május 2.

Eljutottam a végére. A használata sokkal kellemesebb, mint az olajos szérumnak, amit korábban használtam, de azt képtelen voltam magamra kenni a minősége lejárata előtt és még az illata is barátságtalan volt a nyitásától fogva. Még mindig nem értem, miért kerül a nagyobb hatóanyagú és nagyobb űrtartalmú flakon ugyanannyiba, mint a márka kisebb, egyéb retinolos termékei...Én csak az arcomra és a nyakamra (valamint értelemszerűen a kézfejemre) toltam a krémet, szinte minden nap. Semmilyen irritációt nem tapasztaltam. Extrahatásról nem tudok beszámolni, talán a bőröm simaságát azt növelte, de azért nem photoshoppol, foltot nálam nem halványított. Amelyik pattanás esetleg ki akart jönni, az ki is jött rajtam, nem csökkentette (abban a pár esetben, amikor szükségem lett volna rá) a gyulladást. Akcióban megszerezve érdekes lehet talán még a jövőben, jó véleménnyel vagyok róla, de nem csodaszer kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

svekits

2019. április 11.

Ildinek három termékét próbáltam több-kevesebb sikerrel, de nekem ez abszolút A retinol. Azon kívül, hogy rendkívül kedvező az ára, nekem nagyon szépen kordában tartja a kipattogásra hajlamos hátam/vállam. Hetente az arcomra is szoktam tenni, de én főleg mellkasra és hátra vettem, mert ott elég sok pattanásom jön ki nyáron/melegben. Már egy hét használat után levitte az összes friss pattanást, és azóta is heti 2-3szor be szoktam vele kenni magam, és jól rendben tartja a dolgokat. Ha csak 1-2szer használom mondjuk arcon vagy pl a karjaimon, akkor másnapra nagyon szép és pihe-puha a bőröm, viszont mindennapos használatnál nekem szárította a hátam, de szerintem ez retinolos terméknél várható is. Vagyis engem nem sokkolt.
Nagyon folyékony, meglepően kevés kell belőle, nekem a nagy kiszerelés van meg, karácsonykor kaptam, és még mindig bőven van belőle, és mint írtam, én kenem melltől felfelé, elől-hátul, plusz a karokra is csuklóig
Szerintem ennél jobb ár/érték arányú retinol nincs itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Szerintem ennél jobb ár/érték arányú retinol nincs itthon.

racz1012

2019. február 8.

Ez egy nagyon szuper termék. A bőröm hozzá szoktatása után már minden este használom. Reggel a c-glow este pedig ez és a bőröm nagyon szép állapotában van most. Puha lett, ragyogó és halványodnak a foltok és a hegek. Mostanában lerövidítettem a rutint és egy lotionon kívül csak ezeket használom és persze reggel fényvédőt. Ennyi pénzért pedig ekkora mennyiség mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

rocketdog

2019. január 2.

Még csak pár hete használom, 3 aztán 2 naponta esténként másik lotion-nel felesben keverve. Szükséges az óvatosság, mert nem használtam még retinolos terméket.
Hosszú távú hatásáról még nem tudok írni, a retinolnak meg érdemes hagyni 6 hónapot. Ezért update várható.
Egyelőre nagyon tetszik, az állaga szuper, gyorsan beszívódik és könnyebb vele bánni, mint a hígabb szérumokkal. Másnapra finom puha lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Antioxidánsok: Retinol, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Retinol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Retinol a I v

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.