Tindigo

Ár:   9990 Ft és 16 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. december 6.

Ár:   9990 Ft és 16 990 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló, regeneráló, bőrmegújító és bőrpuhító hatású olaj-szérum

• Kiemelkedő anti-aging hatás: 1% retinol, E-vitamin és Palmitoyl Tripeptide-5
  • Értékes növényi olajokkal: jojoba, szőlőmag, lenmag olaj
  • Nem tartalmaz denaturált alkoholt és illatanyagokat

szgabsi

2022. május 7.

Több hónapja használom. Este kenem az arcomra. Jelentősen javított a bőröm minőségén! Számomra csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 7.

Riababa

2021. augusztus 12.

A legszuperebb és leggazdaságosabb testre való retinol. Könnyen beszívódik, hidratál, teszi a dolgát hosszú távon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

ritaisdoingthings

2021. július 13.

Gazdaságos (különösen a márka többi termékével összehasonlítva) a nagy kiszerelés, de nekem nem igazán segít, nem lett látványosan kevesebb pattanásom vagy mitesszerem tőle. Sosem tudja az ember mennyi van még benne, ez mindig meglepetés. Már nem vagyok kezdő retinolhasználó, de próbáltam ennél jobbat is, pedig nagyon akartam szeretni ezt a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

wowbagger

2021. július 5.

Évekkel ezelőtt próbáltam ki először (szerintem a megjelenése után nem sokkal), aztán tartottam egy kis szünetet, mert túlárazottnak gondoltam Ildi termékeit meg forgott a nyomrom az erőszakos marketingjüktől, és nem akartam egy ilyen céget támogatni. Ez volt az első retinolos termékem, vártam a csodát, és jött is: szépen kisimította és puhábbá tette az arcbőrömet, az esetlegesen előjövő pattanásaimat is le tudta húzni, vagy az utánuk maradt hegeket, sőt, valamennyire még az orromon lévő mitesszereken is segített (ez nálam nagy szó, még nem találtam olyan bármit, ami teljesen eltüntette volna őket - kivétel a nyomkodás, de szerencsére azzal a kamaszéveim után felhagytam). Azonban az első tubus elhasználása után nem vettem újra, mondván, tuti van ilyen jó retinol olcsobbér' is a piacon. Long story short: nálam még mindig ez a nyerő, pedig próbálkoztam TO-val (azok közül egyik sem csinált semmit, illetve az állagukkal sem tudtam megbarátkozni, nagyon nehezen szívódtak be), meg a GG A-Game 5-jával is (ami meg szétszedte a bőrömet, szóval rájöttem, hogy a retinal nem nekem való :D). (Tudom, ezeken kívül még kismillió retinol(származék)os szérum létezik a világon, de olyat kerestem, ami itthon is könnyen beszerezhető, illetve árban nem a Tindigóval vetekszik.)
Megértem azokat is, akik azt mondják, hogy ennyi pénzért lehetne igényesebb a csomagolása (teljesen jogos, nekem sem a kedvencem, de engem hidegen hagy a körítés, ha maga a cucc működik, az airless meg sokkal jobb, mint bármi más), vagy nagyon rövid a szavatossági ideje. Persze, tudom, "testápolónak drága", de én a nyakamat meg a dekoltázsomat is kenegetem vele, így tuti nem fog rám rohadni. Akinek meg szőrtelenítés után kipattog a lába, tegyen vele egy próbát ott is - nekem bevált, lehúzza a pirosságot, de a legfontosabb, hogy a kellemetlen szúró, égő érzést is megszünteti, és nem gyullad be másnapra a szőrtüszőim fele. A habosodás nekem is feltűnt néha. Azt figyeltem meg, hogy ez általában akkora történik, amikor nem hagytam elég időt az előző rétegnek beszívódni vagy túl sok minden van már alatta - ezért kábé csak csiganyálat kenek alá, ha plusz hidratálásra van szüksége a bőrömnek.
Összességében teljes mértékben elégedett vagyok vele, a cég értékesítési technikáival meg inkább nem foglalkozom, és marad ez, amíg nem találok szebbet/jobbat/olcsóbbat - amúgy sem érzem úgy, hogy ennek a világot fekete-fehérnek ábrázoló parasztvakításnak én lennék a célközönsége. Mindemellett Ildi szaktudását nem lehet elvitatni, anno miatta kezdtem el érdeklődni a tudatos bőrápolás iránt, az ő blogját bújva tanultam meg incit olvasni, melyik hatóanyag mire való vagy mire nem, különböző bőrbetegségeket mivel érdemes kezelni (bőrgyógyászon kívül) és még sorolhatnám. Viszont én nem azért vásárolok termékeket, mert az alkotójával szimpatizálok, hanem mert maga a produktum győz meg a minőségével.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

mermaidsRreal

2021. június 16.

Nekem nagyon hatásosnak bizonyult, már 1-1,5 hónap után látványos volt a folthalványító hatása, pedig nekem a makacsabb, piros pattanás utáni hegek jutottak. Elég erős retinol, a használat elején a szemem alatt bedagadt tőle, de ott kicsit szüneteltettem, majd újra elkezdtem hozzászoktatni, most már semmi gond nincs. Nyáron is használom, mivel ígyis-úgyis kenek fényvédőt.
Elsőre borsosnak tűnik az ára, de valójában nem az, mert nagy kiszerelésű, gazdaságos és valóban teszi a dolgát. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 16.

csontospanni

2021. június 11.

engem ez a krém mindig helyre tesz! :D reggel úgy ébredek, hogy pihepuha a bőröm, tényleg halványodnak a foltjaim és egyszerűen ez sokszor a fénypontja az estéimnek, no joke. újravevős, már többször is, szeretettel ajánlom igazából mindenkinek. ez tényleg mindenre jó, de az acne-s bőrrel tényleg szuperul működik és nagyon látványosan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 11.

melanie500

2021. április 7.

A márka zöld retinolját nagyon utáltam, de ezt nagyon szeretem! Gazdaságos, remek ár/érték arányú kiszerelés, alig tudom a tavasz/nyár megérkezéséig elhasználni, arról nem is beszélve, hogy látványosan romlik a bőröm állapota, ha nem használom. Tavaly nyárra félreértettem és nem is voltam elégedett a tükörben látottakkal. Idén nem vétek ilyen hibát, jelen helyzetben amúgy sem várható nagy trópusi (de leginkább semmilyen) utazás egy jó darabig. 😅 Nagyon szépen karban tartja a bőrömet: egyenletes felszínű, puha, rugalmas, pattanás és mitesszer mentes (jó, azokon és az azt megelőző bizonyos napokon ígyse-úgyse menekülök meg tőlük, viszont nem katasztrofális a helyzet, sőt egészen minimális a megjelenésük). BHA-val kombinálva még hatásosabb. A meglévő enyhe mimikai ráncokat nem tünteti el (arra 1 krém se képes), de szuperül kordában tartja őket, nem mélyülnek jobban, pedig dohányzom (tudom, pokolra jutok). A szemem köré nem merem használni, jartam már pórul retinollal ott, így azt a területet más termékekre bízom. Nekem tetszik a kissé habos állaga is, nem szeretem se az olajokat, se a túl vastag krémeket, mindenből a lotion, vagy folyékony állagot keresem. Gyorsan beszívódik, de 1 pumpával a nyak/dekoltázs területre is bőven jut. A foltokat is szuperül halványítja: 1-1 nagyobb pattanás után megmaradt, bebarnult foltot kb 3-4 hét alatt eltűntet, ami azért elég jó annak tudatában, hogy ezek a foltok hónapokig ott tudnak virítani az arcomon. Alá és fölé érdemes hidratálni, akkor is, ha van egy enyhe hidratáló hatása ennek is. Remek termék, csillagos 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

Nikolaj

2021. április 3.

Nagyon szeretem! Érzékeny, pattanásra hajlamos bőröm van, de nagyon jól tolerálja, mert ez esti rutinomban ez az 5.réteg. Ezután már csak hidratálókrém kerül. A pattanás utáni foltokat nagyban halványította és úgy érzem segít az újabbak megjelenésének gátlásában. Ár-érték arányban verhetetlen, már harmadjára vásárolom a 200 ml-s kiszerelést. Akkor szoktam megvásárolni, amikor kedvezmény van rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Anikozmi

2021. január 3.

Imádom!Biztos,hogy újra fogom venni.Könnyen beszívódik.Nem zavar,hogy nincs agyon illatosítva.
Szuper termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

Szuper termék

Makk Zsuzsó

2020. november 24.

Elhasználtam belőle 2-t is, szerettem, nem volt vele semmi bajom, abszolút nem irritált. A márka többi, messze nem high end termékével ellentétben ennek tényleg jó az ár/érték aránya, még annak ellenére is, hogy én többnyire testápolónak használtam, de valahogy mégsincs késztetésem újravenni.
A TO 1%-os olaja még olcsóbbra jön ki, arcra meg úgyis mást használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 24.

A TO 1%-os olaja még olcsóbbra jön ki, arcra meg úgyis mást használok.

Antioxidánsok: Retinol, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Retinol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Retinol a I v

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.