Tiziana Terenzi

Ár:   45 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: lazolkov, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 6.

Ár:   45 000 Ft

Paolo Terenzi 2013-as alkotása.

Fejillat: üröm, citrom, tömjén, csillagánizs

Szívillat: galbanum, fahéj, szegfű, kakukkfű, ciklámen, szecsuani bors

Alapillat: cédrus, pézsma, kasmír, pacsuli, benzoin, tonkabab, borostyán, nyír, szőke dohány

Tiziana Terenzi Lillipur FUJÓS
Ár: 2000/4000 , Eladó: BettinaFox
Állapot: 100 ml, Helyszín: Budapest 2. kerület, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost (PK vevőt terheli)
Ár: CSERE/1900 Ft+pk. , Eladó: BMEszter
Állapot: Egyszer próbált/5ml, Helyszín: Budapest, XVI., fizetés: Személyes átvétel/postán maradó/Foxpost/egyéb

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Balnt.S

2021. február 27.

Nagyon különös illat(mint majdnem mindegyik T.T.parfüm)....nekem Karácsony illat....vagy inkább karácsonyi mise jut róla eszembe...
Mikor megérkezett nem is tudtam eldönteni hogy tetszik-e...meg kellett barátkoznom vele 😁mindenképp téli illat!!
Nagyon jó érdekes,kellemes nem "mindnenapi"!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

Nagyon jó érdekes,kellemes nem "mindnenapi"!

Tarzicia

2019. augusztus 1.

Érdekes egy illat ez...
Röviden fogalmazva: friss, majdnem mentolos fuvallat, enyhén édes, fás alapon.
Hosszabban: Az első benyomás nagyon fura, gyerekkori illat-emlék ugrik be, nyári tábor, fényes sötétzöld levelű bokor, vagy valamilyen örökzöld, annak is a termése, boróka, ciprus, ki tudja, nem vagyok botanikus, kísérőként száraz fás enyhe édesség, aztán meg teaillat, talán az ánizs miatt. És ha már tea és csillagánizs, akkor rögtön L'Artisan Tea for Two-hoz hasonlítanám, bár a Tea for Two meleg, fűszeres-gourmand kategória, a Lillipur tán szárazabb, mégis van bennük sok közös vonás. Kimondott füstösség/tömjén nekem nem jön elő, inkább szaunázós, és nem spirituális/templomi hangulatot érzek. Az igazi meditálós, tömjénes-füstölős parfüm pl Robert Piguet - Casbah, amit nagyon szeretek, de parfümként nem tudnám viselni.
A kifújástól számítva kb egy óra hosszat van jelen az a jellegzetes friss fejjegy, később halványul, és az illat maga ezután már sokkal édesebbnek is hat.
Jól kitalált és minőségi illat, lágy, nem tolakodó, nem markáns, nem szögletes, a fűszeres-fás jellege miatt én mégis főleg férfiakon tudom elképzelni, magamon nem igazán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Érdekes egy illat ez...
Röviden fogalmazva: friss, majdnem mentolos fuvallat, enyhén édes, fás alapon.

Parfuwoman

2018. december 10.

Hűha,micsoda gyönyörűség ,s ebben az esetben nem csak a külseje ,a belső is csodálatos . Bár ehhez a karakterhez egy sötét üveget tudnék elképzelni ,ami sejteti,micsoda egy “dög” ő. A kalendáriumban ma ő volt ,nem lacafacáztam,nyomtam rögtön kettő fújást a szokásos helyre ,s egyet a csuklómra . Nagyon-nagyon fűszeres és erős ,meleg illat. Bestiális ,de tud “hízelegve” bújni is.
Meglep engem,hogy nekem ez tetszik ,mivel én az ilyen jellegű illatokat általában messziről kerülöm ,nem nagyon tudom viselni a füstös illatokat,konkrétan hányingerem szokott tőle lenni. De ebben olyan szépen le vannak kerekítve ,hogy kifejezetten élvezet viselni . A tömjén külön érződik ,csodálatos ünnepi ,templomi ,meghitt jelleggel ruházza fel ezt az illatot.
Abszolút uniszex,van egy pici nőies csengése,ami egy férfin is ugyanolyan jól mutathat ,szexivé teszi . Erős ,karakán illat,lehet,hogy felkerül a listámra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 10.

lazolkov

2018. június 18.

Arany palackba zárt transzcendens szellem, amely a lélek misztikus tűzét és mélységét érzékelteti, amint kiszabadul fogságából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, D-Limonene, Coumarin, Eugenol, Cinnamal, Citral, Linalool