Tiziana Terenzi

Ár:   €240   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LocseiZsuzsanna, Módosítva: 2020. június 16.

Ár:   €240

Fejjegyek: fenyő, zöld levelek, mangó, passiógyümölcs (maracuja), piros ribizli

Szívjegyek: umbu-cajá (egy brazil gyümölcs), orgona, jázmin, ylang-ylang, jácint, rózsa

Alapjegyek: szegfűbors, papaya, hercegnőfa vagy paulownia, borostyán, pézsma, vanília

Ár: 2100 ft , Eladó: MissG
Állapot: 5ml/ kép, Helyszín: Eger, fizetés: Banki utalás után postázom vagy foxpost

LocseiZsuzsanna

2020. június 17.

Azok közé a parfümök közé tartozik, amiket nem lehet letudni egy gyors próbafújással három másik illat társaságában a karomon. Ezt a véleményt is a második próba után írom. Kezdem felfedezni, de idő kell hozzá. A fenyő az egyik kedvenc jegyem, ezért is rendeltem meg, de el sem tudtam képzelni, milyen lehet gyümölcsökkel és vaníliával együtt. A bőrömön ez a társítás rendkívül szokatlan és érdekes, emelett nagyon jó. Kétségkívül, kell egy nyitottság hogy elfogadja az ember, hogy a különböző trópusi gyümölcsök, ribizli és vanília fenyővel is szuper lehet. A bőrömön nyitás után ugyanis ez a négy szignifikáns alkotó jelenik meg: trópusi gyümölcsök (amik véletlenül sem olcsó mangó, vagy maracuja testpermet illatúak), ribizli, vanília és a legfinomabb fenyőgyanta amit el lehet képzelni. Ezt a 4-et lehet egyenként felfedezni, virágokat külön-külön nem érzek. A leszáradásban a fenyős-négyes már nem dominál, hanem egy jól egybeolvadt egész marad meg sokáig, kiegészülve a maradék jegyekkel (pici zöld kókusz felsejlik), nem túl nagy hatósugárral. A doboz és az üveg a legmagasabb design és minőség, méltó foglalata a benne lévő álomnak. Update: a 3.próbánál még jobban beleszerettem, azt hiszem ez lesz az én illatom! Most tejes-fenyős-zöldes-trópusigyümölcsösnek érzem, és azt hiszem megőrülök annyira finom. A titokra is rájöttem: játszik az érzékeimmel! Ha belegondolom a kókuszt, akkor ott van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Cinnamal, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Salicylate, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.