Egyéb

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: ficeglobog, az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2019. július 3.

Ár:   10 000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az ampulla nagy koncentrációjú EGF-et és acetil-hexapeptidet tartalmaz melyek revitalizálják és feltöltik a bőrt. A bőrápoló peptidek jelentős öregedésgátló előnyökkel járnak. 5 féle peptid revitalizálja és helyreállítja a bőrt eredeti egészséges megjelenéséig.

Bettiiyy

2019. november 15.

Régóta meg akartam venni, mikor egyszer csak anyám meglibbentette előttem, hogy neki nem jön be annyira. Elkértem tőle kipróbálásra, és már majdnem kivégeztem egy üveggel.
Nagyon tetszik a pipettája, nem hullik ki belőle a szérum, ha felemelem, könnyen felszívja az anyagot, nem kell utána megvárni, míg a pipetta faláról lecsorog a szérum. Az textúrája nagyon jól el van találva, nem nehéz és testes, de nem is ez a nagyon folyékony. A kettő között valami. Könnyen elkenhető, beütögethető, hamar beszívja a bőr, és nem kell belőle sok.
Először a kézfejemre kentem egy keveset. Nagyon látványos bőrjavító hatása van. A kis barázdákat nagyon szépen elsimítja, és üdébbnek tűnik a bőr. Éppen ezért először a reggeli rutinomba iktattam be, de hamar átcsúszott az estibe.
Az arcomon is szépen egységesítette a bőrképet, de hosszabb használat után, nem érzem azt, hogy ő az igazi, habár meg nem tudom mondani, miért. Jó kis szérum, tele szuper dolgokkal, kicsit nyugtatja is a bőrt. De nem érzem azt, hogy nem tudnék nélküle meglenni. (Az Isntree Bifidája pont ilyen kis csendes jótevő, ami mindig ott van a polcomon, és nem tudok tőle megválni.)
Örülök, hogy végre kipróbálhattam, jó kis termék, nem tudok róla rosszat mondani, de ha nincs akció, nagyon drága, és szerintem vannak ilyen szuper kis szérumok olcsóbban is. Talán egy picit sajnálom, hogy beletolták azt a fránya parfümöt, habár nem nagyon érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

mrsgrob

2019. augusztus 12.

Többféle szérumot használok, ez a sűrűbbek közé tartozik. Jól felszívódik de lassabban, nincs olajos érzete. Enyhe ciromos illata nem zavaró. Majdnem végére értem az üvegnek és most az Isntree Bifida széruma lesz soron, de szeretem ezt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Olimpia68

2019. július 11.

Pár napja használom, de látható a változás. Kisimít, egységes bőrképet ad, nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

Antioxidánsok: Glutathione, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caffeoyl Tripeptide-1, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Silk
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Caffeoyl Tripeptide-1, Sh-Octapeptide-4, Palmitoyl Pentapeptide-4, rh-Polypeptide-22, Oligopeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak