Tocca

Ár:   $76   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 7.

Ár:   $76

Megjelenés éve: 2010.

Illatcsalád: fűszeres-virágos

Fejjegyek: bergamott, mandarin, citrom, boróka

Szívjegyek: jázmin, ibolya, ciklámen, rózsabors

Alapjegyek: füstölő, pézsma, szantálfa, ámbra, vanília, cédrus

Ár: 20000 , Eladó: SzalayM28
Állapot: Új bontatlan , Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Oblonszky

2020. december 20.

Nem ismerem a Gypsy Water-t, de az illat iránti kíváncsiságom hajtott abba, hogy vakon bele ugorjak ebben a vásárlásba és megvegyem a Colette-et. Nagyon féltem, hogy melléfogás lesz de szerencsémre leírharatlanul kellemes meglepetés ért. Körülbelül ilyen illatra számítottam, vagyis reméltem, hogy ilyesmi lesz. Nem kimondottan parfüm és a nőies feeling ellenére ezt szintén uniszex illatnak tartom. Kellemes ,megnyugtató , szabad, független, tiszta, egyenes, jó benyomást keltő Aura illat inkább. Ha ezt érzed nem csapódik le benned egyből ,hogy ez egy parfüm illata, Inkább csak kellemes és jó érzéseket támaszt abban aki megérzi és abban is aki viseli. Nem volt még ehhez fogható illat a tulajdonomban ,nagyon szeretni fogom úgy érzem. Hamar bőr közelivé válik és nem is túl tartós de én is úgy gondolom ,hogy levonna a varázsából az ,ha elcsúszna a levakarhatatlan irányba. Ha valaki megcsömörlött a cukros , csíkhúzós ,kiabálós ,nőcis illatoktól akkor bátran keresgéljen ebbe az irányba, nagyon kellemes tapasztalatokkal fog gazdagodni. Az üveg egy műkincs.. Csakis öt csillag és csodaszer...számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 20.

Cloudberry

2020. június 19.

Tökéletes Gypsy Water alternatíva. Leszáradásában teljesen ugyanolyan, frissen kifújva sokkal vaníliásabb (nem olyan zöldes-borókás mint a GW), de fél órán belül ugyanaz az illat. Én nem tudom megkülönböztetni őket legalábbis. Viszont jóval barátibb az ára, mint a Byredónak (kb fele annyi), bár picit nehezebb is beszerezni, itthon nem nagyon lehet kapni/webshopokból rendelni. Az üvege gyönyörű, a doboza is. Tartóssága ugyanaz mint a Gypsy Waternek, pár óra múlva azért már jóval halványabb de még lehet érezni. Bőrközeli illat, a szillázsa sem lehengerlő, de pont ez a jó benne. Diszkrét, kellemes, hétköznapi illat. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, D-Limonene, Geraniol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 60730

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.