Tom Ford

Ár:   17900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 17900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. október 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 17900 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: jázmin, gardénia, ylang-ylang, bergamott, amalfi citrom, mandarin, fekete ribiszke, szarvasgomba
Szívjegyek: fűszerek, gyümölcsös jegyek, lótusz, orchidea
Alapjegyek: vetiver, szantálfa, pacsuli, borostyánkő, tömjén, vanília, mexikói csokoládé

Ár: 17900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
😉 fujcik..
Ár: 123 , Eladó: jucuska61
Állapot: Leírásban..., Helyszín: Budapest, fizetés: Posta...Foxpost...személyes
Tom Ford Black Orchid EDP 1ml minta
Ár: 400 Ft , Eladó: bettina.tarin
Állapot: Új egyszer próbált , Helyszín: Érd, fizetés: Fizetés csak készpénzben, személyes átvétellel Budapesten vagy Érden.
Babooca

2019. szeptember 25.

Gondolkodtam, hogy az ezredik véleményemnél melyik termékről írjak egy rövid szösszenetet. Hosszas gondolkodás után végül mellette döntöttem.

Szeretem a nehéz, tömény, füstös illatokat, azokat az igazi nagyágyúkat, amik előbb lépnek be az ajtók, mint tenmagad. Számomra ez egy kifinomult, elegáns illat. Eddig 3x teszteltem, de teljesen elbűvölt már az első alkalommal is. Nagyon keveset tettem a csuklómra, épphogy egy cseppet. Elbűvölő illat. Mióta először kipróbáltam nem tudom kiverni a fejemből. Szerintem ez egy nagyon eltalált kompozíció. Folyamatban van a beszerzése, remélem az idő előrehaladtával sem változik meg a véleményem róla. Az én bőrömön vaníliás, füstös, jázminos volt a hűvös estéken, amiken teszteltem. Teszteltem már késő ősszel, télen és kora tavasszal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

dorottya96

2019. augusztus 6.

Sosem szoktam parfümöt csak úgy vásárolni első benyomás után. Ez a Tom Ford az egyetlen amivel megtettem. Mindig kutattam teszter után az üzletekben, és egy hete rátaláltam. Azonnal földhözvágott (a jó értelemben). Nagyon tetszett, meg is vettem gondolkodás nélkül. Pedig mindig dilemmát okoz számomra, hogy "szükségem van még egy 2848291. számü parfümre is? Tényleg erre költsem a pénzem?!" Ezért igyekszem körültekintő lenni, és nem hagyni magam a csábításnak. Legalábbis próbálkozom. Mondhatni. Nem akartam róla elolvasni a véleményeket, gondolván ez túl addiktív illat ahhoz. Szóval nem is tudom hol kezdjem. Különleges, megmagyarázhatatlan, nem evilági. Szexi és nőies mégis olykor maszkulin. Bár a huszas éveimben vagyok, mégis tudom viselni. Nem nyom el, nem kebelez be-viszont érezteti, hogy bizony velem van. És ez tetszik. Önbizalmat ad, a kisugárzásomnak meg ezáltal ad egy pluszt. Simán fújom reggel is (egyetlen egy fújás elég, bàr nálam csak délutánig tart ki sajnos) hűvösebb idő is jó hozzá, de ezzel a késő nyári időjárással is tud azonosulni és bármilyen alkalmat különlegessé tesz. Titokzatosan elegáns és megmagyarázhatatlan. Tetszik Tom Ford munkássága. Ez az első parfümöm tőle, de biztos, hogy nem az utolsó.

Update 2019 nyàr:
Már azon gondolkoztam, hogy eladom kihasználatlanság miatt.
A hétvégén a Hungaroringen voltam a F1 GP-n és vaciláltam, hogy mit fújjak magamra erre az alkalomra. Szombatra valami kis elegánsat választottam. Aztán eljött mellettem Tom Ford a hőségben és tudtam, hogy ez Ő. Tudtam, hogy magamon akarom érezni. Elképesztően addiktív. Nem gondoltam, hogy a meleg is jól állhat neki. Sosem akartam neki adni esélyt hőségben, de mostmár változtatok ezen a véleményemen. A vasárnapi versenyen természetesen már őt viseltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Update 2019 nyàr:
Már azon gondolkoztam, hogy eladom kihasználatlanság miatt.

Andi0415

2019. július 9.

Csak kíváncsi voltam,csak egy icipici mintát rendeltem. Filmekben kalandregényekben tűnik fel gyakran az az egy mondat ami eszembe jutott: minden cseppje halálos méreg...
Ez valami iszonyú, ha a leghosszabb 1 csillag, csak azért kap kettőt, mert lemoshatatlan, a tartóssága véglegesnek tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Timi27

2019. május 30.

Nagyon sokan dícsérték már amikor kipróbáltam, én is bizakodva fújtam magamra... szóval a pozitív hozzáállás az megvolt, de nem lett belőle szerelem ... nekem nagyon virágos, nagyon tömjénes, nagyon erős...kicsit túl van tolva benne sok jegy.. nem is tudom, még úgy megpróbálkozok vele, hogy a permet alá állok.. mindenképpen hideg időben tudom csak elképzelni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

lillka

2019. május 27.

Na ő nagyon nem lett kedvenc, sőt. Először azt hittem, hogy amiatt, mert egy érettebb, idősebb nőt kíván ez az illat, így anyukámnak ajándékoztam, de rajta is valami borzasztó volt, csak valami nagyon művi tömjént lehetett érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

GNóri

2019. május 23.

Annak ellenére, hogy valószínűleg én nem fogom hordani, teljesen megértem a népszerűségét. Nehezen bekategorizálható illat, de talán pont ez a legjobb benne. Az orientálison, virágoson, gourmandon át mindennek írják, a fragranticán még földesnek is jellemzik. Meghökkentő, szokatlan, rafinált, de abszolút működik. Rajtam mézes pacsuli, egy kis savanykás gyümivel, és mindent ledomináló keresű csokival. Az elején egy pillanatra felsejlik a szarvasgomba is, de örülök neki, hogy hamar távozik, mert ételként is rosszul vagyok tőle. Kesernyésen édeskés, fülledt, sötét dög. Sokkal szívesebben érezném ezt túladagolva a villamoson, mint a LVEB-eket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

mariasoros

2019. május 13.

Rendeltem egy mintát, mert érdekelt a felhajtás. Itthon este felfújtam, hátha tényleg nem jó, ahogy itt sokan írják és akkor ne kelljen másnak is szenvedni a környezetbemben. Hát, ez egy gyönyörű illat, és szeretnék olyan nő lenni, aki ezt napközben is bátran hordja, de nem vagyok. Itt ámuldozok a kanapén és szagolgatom a csuklóm. Egyszerre női, férfi, ódon és modern, friss de füstös is...hú. Egyszer talán vállalom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

CiccuMiccu

2019. május 8.

Nem kell ezt túlmisztifikálni. Annyira azért nem nagy szám.
Talán mindenki olyannak érzi ezt az illatot, mint amilyen az élete. Ki milyen virágot szakít, olyat szagol. Mi van a környezetedben, milyen illatok vesznek körül, miket ismersz, merre jártál, illat-e az amit gyakran érzel magad körül...és aztán ez a parfüm...jön és szépen elkeveri a saját illatát a saját illatoddal, aztán tessék, lehet csodálkozni.

Rajtam először gyerekkori patika és orvosságszag, szédítő és bódító. Nem is gondoltam, hogy ilyesmit is lehet parfümként árulni. Aztán lesz belőle gumicukor energiaitallal és kávéval, egyszerre, egybeöntve. Aztán van még a méhkaptárok illata a mezőn, és van még kissé rothadó tengeri füves nagyon fülledt nyári éjszaka a parton.
Hozzám nem ragaszkodik extrém módon, simán kialszom reggelre. És nem nyúlok érte reggel, olyan kiábrándítóan randa a palackja. Kell hozzá némi világvége- vagy ide-nekem-a-világot hangulat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Nem kell ezt túlmisztifikálni. Annyira azért nem nagy szám.

Dorci94

2019. május 7.

Hálistennek csak mintát rendeltem belőle, amit majd elkenegetek egy egy alkalomhoz, színház, vacsi akármi. Szerintem túl van hypeolva... először tetszett, ahogy magamra kentem. Finom bújós meleg. Aztán átváltott kegyetlen szappanszagba... pár óra elteltével pedig kicsit pasis érdekes fűszeres. Rajtam 2 óra elteltével inkább férfi parfüm, mint női.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Phoenix19

2019. május 1.

Nem tudom, hogy ezen az illaton mi tetszik oly sok embernek. Nem akarok hasonlatokat keresni, egyszerűen büdös. Ha nem Tom Ford neve lenne az üvegen, kiváncsi lennék mennyien szeretnék. Nekem mindegy mit írnak rá, ami büdös az büdös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Farnesol, Cinnamal, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.