KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   17900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 17900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. október 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   online külföldről
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 17900 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: jázmin, gardénia, ylang-ylang, bergamott, amalfi citrom, mandarin, fekete ribiszke, szarvasgomba
Szívjegyek: fűszerek, gyümölcsös jegyek, lótusz, orchidea
Alapjegyek: vetiver, szantálfa, pacsuli, borostyánkő, tömjén, vanília, mexikói csokoládé

Ár: 17900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
KERESEM! Tom Ford Black Orchid MADE IN USA
Ár: - , Eladó: jean baptiste
Állapot: -, Helyszín: Budapest, fizetés: .
KERESEM! Tom Ford Black Orchid EDP
Ár: - , Eladó: jean baptiste
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cintia04

2018. április 17.

Meg kellett állapítanom, hogy tényleg maga az illat annyira komplex, annyira összetett és nem mindennapi, hogy tényleg szinte mindig változik a bőrömön akárhányszor használom. Néha finoman édes és extra nőies, néha erőszakos, nagyon fás, füstös kissé férfias, máskor meg virágos és finom csokoládé krémes. Mindig más arcát mutatja, nagyon izgalmas illat. Ha kell nagyon dög, nagyon vad de ha kell simogatóan nőies és érzéki. Most jön az érdekesség, hogy rajtam tavasszal működik a legjobban. A hidegben nagyon felerősödik az illata, éles nagyon erős lesz rajtam de tavasszal 10-15 fok között hát valami mesés mit művel a bőrömön. Krémes-édes, virágos, füstös kissé fűszeres szóval minden van itt kérem csak élvezni kell! Bár elhiszem, hogy van akinek ez a fajta "illatvilág" nem "gyere be" mert tényleg nem egy munkába járós, hopp, gyorsan valamit fújjunk magunkra illat. Sőt...anno mikor először találkoztam vele még a hideg is kirázott tőle és nálam jó sok próba után lett csak szerelem...de azóta nem tudom ereszteni és már nem is akarom. Titokzatos szépség mert engem sem hagyott nyugodni még magáévá nem tett. Már több mint egy éve, hogy társam ez a fekete orchidea. Szuper tartós nem lehet könnyen szabadulni tőle de ugye én már nem is akarok. Ezer csillag! <3

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

melwin

2018. április 10.

De érdekes ezt a sok különböző véleményt olvasni. Mikor betévedtem a Sephora-ba fogalmam sem volt arról, hogy melyik Tom Ford parfüm milyen jegyeket tartogat. Csak találomra vettem le a polcról és rögtön bőrre nyomtam. :) Elsőre nem ragadott meg, aztán valamire iszonyat elkezdett emlékeztetni. Es rájöttem: Zacskós görög gyümölcsleves. :P Klassz gyümölcsös illat áradt a bőrömről, édes, de egyáltalán nem émelyítő hatással. Abszolút női, ezt férfin el nem tudom képzelni. Most tart kb 5 óránál és ugyan már nem olyan intenzív, de még mindig tündököl. Azt hiszem vásárlás előtt még tesztelném jó párszor.

melwin
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 10.

Yeticica

2018. február 14.

Huha! Csak hapogok itt, nem talalok szavakat! A svajci mintahoz volt szerencsem, aminek oszinten orulok. Mert ezt az illatot meg tomenyebben, meg elettel telibben nem tudom elkepzelni. Eddig kerestem a jelzoket, de az ‘élő/ élettel teli’ a legigazabb részemről. Felfújáskor csak kapkodtam a fejem, én lég hasonlót sem éreztem soha. Aztan kb 1 perc után lelki szemeim előtt kibújt a földből egy nagy szarvasgomba - és innentől már forgott a gyomrom. Sem istállószagot nem éreztem, sem pelust (van 2 gyerek itthon), talán inkább rothadó szénát, gyomnövényeket. De azt nagyon. Hősiesen vártam a csokoládét, de 2 óra múlva sem jött el, csak egy finom édes, intenzív illat, rothadt virágcsokor fölött. Így akkor lesikáltam. Volna. 4 szappanos csutakolás után is megmaradt egy karakteres férfias illat.
Részemről az életben nem akarok mégegyszer ilyet érezni!
Mindezek ellenére baromi érdekes illat, szerintem minimum uniszex ha nem férfi. Brutál tartós is.
És , mint mondtam, en meg ilyen illattal nem talalkoztam, ahol egymás után bukkannak fel a jegyek, de annyira életszagúan (hehe), hogy szinte látni vélem őket.
Simán 5 pontos lehet annak, akinek az orra nem érzi ki ezt a fura enyészetszagot. Kulonleges. Bitangerős. Feltűnő. 1 in a million.

Ui: szeplos, vilagos boru es szoke haju vagyok. Lehet, hogy azert nem mukodik a boromon? Vagy ez pusztan szaglas kerdese??

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Részemről az életben nem akarok mégegyszer ilyet érezni!

nyarigabi

2018. február 12.

Tolakodó, elrémisztő, erőszakos. Az biztos, hogy nagyon jól összerakott, különleges, minőségi, nagyon extra, de nekem szörnyű érzés ha megérzem. :/

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

szilva82

2018. január 31.

Imádom. De valahogy azért, amit a többiek már sokszor leírtak 1000 féleképpen....polgárpukkasztó, különleges, blabla....
De szerintem nem fehér embernek való....szó szerint....
Gyönyörű fekete exférjem jut eszembe....akin bújj hozzám hazaértél illatként működött....
Vagy a török ex pasim....aki a végzet férfija volt ebben az illatban....mégsem tolakodott vele, hozzá tartozott....olajos fekete haj, bogárfekete szemek....
Ha nő viseli....semmiféleképpen sem egy szőke hófehér bőrű nő jut eszembe...hanem egy barna, kreol bórű, forró vérű nő, aki nem kitűnik ezzel az illattal, hanem együtt lüktet vele....

szilva82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

De szerintem nem fehér embernek való....szó szerint....

andrea91

2018. január 30.

Na, megkovetem magam.:)
Elso velemenyem kb az volt hogy az elettol is elmegy a kedvem tole, csak ez nagyon hosszan kifejtve egy db csillaggal jutalmazva. Ezt inkabb kitorlom es ilyen rovidre zarom;)
Egyebkent meg sosem ertekeltem ujra egy illatot, es foleg nem valtozott nagyot a velemenyem eddig, szoval tenyleg kulonleges alkalom;D
Eddig annyira de annyira nem tetszett hogy amikor bejöttek a Tom Fordok hozzánk, akkor sem mentem a közelébe egészen idáig. Évekkel később nemrég eszembejutott...
A teszter tök üres volt, szóval vettem egy fújóst.
És wow, imádom, most is szörnyen tolakodó és erőszakos és túl sok is, ezek alapvetően nem változtak, de most imádom viselni.
És itt jöttem rá hogy kinek való az illat és kinek nem:)
Amikor utáltam akkor kerestem az utam, nem tudtam ki vagyok én mit akarok kezdeni az életemmel, érdekelt mások véleménye, szerintem mindenki volt "ott" tudja mirol beszelek, nem is folytatom.
Es ez valtozott meg, mar nincs szuksegem kulso visszacsatolasra hogy tudjam jo e amit csinalok, nem érdekel hogy kinek mi a szép kinek mi a jó kinek mi a jovahagyhato eletvitel, stilus, gondolkodas. Mar megtalaltam onmagam, es barki barmit mond vagy gondol, ilyen szempontbol mar erinthetetlen vagyok, nem kell senki jóváhagyása vagy helyeslese semmihez amit teszek. Ezek az en almaim, ha valaki nem erti, nem hisz benne, nem hisz bennem, nem tartja jo otletnek...:) hat az az o baja, ezert ez az en utam es nem mase;)
Es igy mar nagyon jóban vagyok ezzel az illattal...:)

Tenyleg brutal tartos, teret betöltő arbamászós, nincs mese.

Az üvege szerintem gyönyörű, csak rossz kézbevenni.

De kis labjegyzetnek azert ideteszem hogy nagyon varom azt a fülledt nyári estét amikor én már barna vagyok és ez van rajtam;)
A kampanykepek kulonben nekem egyaltalan nem tetszenek, vagyis nem igazan van osszhangban a modell es az illat milyensege. De ez persze egyéni szocproblem;)
Illetve meg annyi hogy regebben vartam a trolit es nyari este, es a megalloban egy roma srac ezt viselte. Teljesen betoltotte a szabad teret is, es tenyleg igazan jol allt neki. Kb sosem szoktam masokon tapasztalt illatelmenyeket eltenni, de ez nagyon megmaradt.

andrea91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Na, megkovetem magam.:)
A teszter tök üres volt, szóval vettem egy fújóst.
És itt jöttem rá hogy kinek való az illat és kinek nem:)
Es igy mar nagyon jóban vagyok ezzel az illattal...:)

Tenyleg brutal tartos, teret betöltő arbamászós, nincs mese.

Az üvege szerintem gyönyörű, csak rossz kézbevenni.

Klaunak

2018. január 20.

Amikor először megszagoltam régebben, csak a kupakját, gyorsan vissza is tettem, mert azt hittem férfi parfüm. Azóta több Tom Ford parfümöt is vettem, köztük ezt is most már. Nekem nagyon tetszik. Bőrön teljesen más mint az üveget megszagolgatni. Tényleg folyamatosan alakul, változik napközben. Nagyon érdekes összetett illat, és azon kevesek közé tartozik, amelyikben az én tehetségtelen orrom kiérez egy-egy illat alapot. Egy igazi nehéz, szerintem pont annyira édes amennyire még nem zavaró, buja illat. Valóban nem az a standart termék és nincs párja. Érdekes módon, viszont nekem nem elég egy-két fújás. Legalább négyszer, hatszor kell, hogy érezzem, de az elég egész napra. Pedig van olyan parfümöm, amiről nem egy vélemény van, hogy nem érzik a felfújás után egy órával, és én pedig igen. Szóval nekem ebből egyszer,de nagyobb adag kell. Nálam felkerült a kedvencek közé az első sorban a polcon.

2018.01.20
Nagyon imádom, azóta vettem egy 100ml kiszerelést is. Szerintem sokaknak a szarvasgomba nem működik a bőrén vagy nem is értem miért ez a sok szélsőséges vélemény. Végül is mindegy is. Nálam biztos helye van és én a környezetem reagálását is pozitívnak könyvelhetem el, sőt bizton állíthatom a férfiak is imádják.

Klaunak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

2018.01.20

0808

2018. január 11.

Azon kevés illatok egyike aki többszöri nekifutás ellenére mindannyiszor lemosással bevégeztette nálam pályafutását. Katasztrofális élményeim voltak.
Sajnos nem jövünk ki egymással, feladom, legyőzött a piszok. Több sort nem is szánnék rá, mert lentebb már sok sok óda született méltatására, lejáratni épp ezért nem szeretném.. én&ő külön fogalom és messzire kerülendő! Ennyi!

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

ami2015

2018. január 5.

Én semmi kellemetlent nem érzek ebben az illatban sem papíron, sem a bőrömön. Nálam a csoki és a vanília, később pedig a tömjén, ami hangsúlyos, illetve a gomba lehet még, amit érzek. Nem is tudom...nekem inkább női illat, bár nem fújtam még rá a férjemre. :) Néha-néha Dior Addict EDP-re hasonlít picit. Nem tudom, megveszem-e rendes méretben, mert lehet nem fogyna el... annyira nem lett szerelem, de kifejezetten tetszik.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Asianlover

2017. december 23.

Ej, ha! Ez már valami! Kikerekedett a szemem, hogy ilyen illat létezik, mikor először megszagoltam a blattert! Csokoládé, ribiszke és szarvasgomba! Aztán előjön a rózsabors egy karakteres-fűszeres-meleg pacsuli ágyon. Bőrön rajtam - kivételesen - ugyanezt hozza. Szerintem ez inkább férfi illat. Mondom ezt annak ellenére, hogy nem olyan erős benne a "férfi borotvahab vonal", mint az Angel Muse-ban. Hasonlóan a Mugler termékhez, ezt is művészeken/kérlelhetetlen szenior üzletasszonyokon/esetleg maffiavezéreken tudom elképzelni női kategóriában. De nekem ez férfi illat, szóval semmiképpen sem az enyém :(

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Farnesol, Cinnamal, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!