Tom Ford

Ár:   17900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 17900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. október 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 17900 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: jázmin, gardénia, ylang-ylang, bergamott, amalfi citrom, mandarin, fekete ribiszke, szarvasgomba
Szívjegyek: fűszerek, gyümölcsös jegyek, lótusz, orchidea
Alapjegyek: vetiver, szantálfa, pacsuli, borostyánkő, tömjén, vanília, mexikói csokoládé

Ár: 17900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 3500/5500 ft , Eladó: nemethdiana
Állapot: Frissen kifújt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost/postán maradó
Ár: 4500 , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: új, bontatlan, próbamentes, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel / GLS / postán maradó

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bamboo_garden

2022. március 29.

Összetett, árnyalt, különleges, dögös. Minden, amit szeretek a parfümökben, a szignatúra illatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 29.

VeghZsuzska

2022. március 28.

Fantasztikus illat, de. Amikor előzör megéreztem, egy friss, erős virágos illat volt, ami elvarázsolta az orromat és az agyamat. Ahogy múlik az idő, egyre nehezebb, folytósabb, sötétebb, "mérgezőbb" ez az illat. Ilyennek tudom elképzelni azoknak a virágoknak az illatát, ami az illatukkal csalogatják oda a rovarokat, hogy aztán megöljék és megegyék szegényeket. Abszolut domináns illat, de van banna valami folytós, sötét félelmetesség. Nyáron biztosan elviselhetetlen. Magamon egy pillanatig sem tudnám elviselni és zsigeri bizalmatlansággal és félelemmel állék ahhoza z emberhez,a kinek ez a signiture illata. Q jó és too much egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 28.

tzrn7u67

2022. március 7.

Finom illat, de szerintem ez már a kifinomultabb, "középkori" illat ha fogalmazhatok így. Úgy érzem engem nagyon öregít, 60+-os hölgynek érzem magam tőle. Finom és egyedi de sokkal inkább unisex. Különleges alkalmakra ajánlanám, hétköznapokra szerintem túl sok, főleg 8 órában ebben dolgozni/sulizni. Nem bírnám annyi ideig magamon elviselni, ahhoz túl erős és vad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 7.

esztimaci

2022. február 27.

Ha adhatnék rá 10csillagot!
A TF Black Orchid-ot vagy szereted vagy nem.
Engem megvett kilóra évekkel ezelőtt. 30ml edp-t kaptam ajándékba. Nagyon sokáig kitartott a kis üveg, egy fújás és egész nap húzod magad után az illatot.
Viselni tudni kell. Mindenképp 30év felett áll jól.
Tényleg uniszex illat. Ugyanannyira férfias mint nőies.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 27.

Ha adhatnék rá 10csillagot!
A TF Black Orchid-ot vagy szereted vagy nem.
Viselni tudni kell. Mindenképp 30év felett áll jól.
Tényleg uniszex illat. Ugyanannyira férfias mint nőies.

naomeed

2022. február 27.

Ahogyan a legtobb Tom Ford illat, ugy ez is eleg megoszto. En eloszor egy buliban ereztem sok eve egy luxi csajszin, azota pedig mindig tartok itthon. A ferjem is hasznalja olykor, es rajta a maszkulin illatjegyek bujnak elo. Teljesen mas mindkettonkon. De mindketten imadjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 27.

nashko77

2022. február 14.

Ez volt az a parfüm, ami miatt berendeltem a mostani kis mintacsomagom... nem hagyott ugyanis nyugodni. Sajnos nem olyan helyen lakom, ahol el tudnék menni egy parfümériába megszagizni mindent, ami után a fragranticán a nyálam csorgatom, így maradt ez... na de. A lényeg. Hogy én annyira, de annyira szerettem volna ezt szeretni... az üveg, a név, a márka... anno csak a Grey Vetivert próbáltam (nőként, de az valami istenien állt rajtam), így nagy reményeim voltak, de egyszerűen nem nagyon működünk mi ketten. Szerintem a csokoládé-pacsuli a ludas ebben, rajtam valami fura mentás illatba csap át időnként, mintha nem tudná eldönteni, hogy hideggé vagy meleggé váljon a bőrömön. Nem muzsikálunk szépen egyszerűen, talán kiöltözős estékre (az operába járós fajtákra) elhasználom majd a 2 ml-s kis mintámat, de szerintem ennyi elég is nekem ebből. Nagyon minőségi parfüm, az vitathatatlan. Sajnos rajtam nem működik ez a femme fatale dolog, nem is érzem különösebben a magaménak innen nézve ezt az egészet. Pontot azért nem vonok le, mert igényes illat továbbra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 14.

Vivus.Laszlo

2022. január 24.

Ez tipikusan az-az illat, amibe beleszagolsz és úgy fejbe vág, hogy hirtelen azt sem tudod, hogy fiú, vagy lány vagy és szó szerint. Maszkulin, férfias illat, cseppet sem nőies. Ennek ellenére baromira bejön. Folyamatosan vissza jár az ember gondolata és újra és újra érezni szeretné. Olyan picit mint a Versace Crystal Noir-ja, hogy elsőre olyan volt, hogy hmm, kell ez nekem, aztán amikor hazamentem egyből eldöntöttem, hogy igen, kell. :D Nah a probléma itt kezdődik, hogy a Versace az sokkal egy pénztárca barátabb parfüm, mint ez. Sajnos ez nem olcsón megúszós. Ilyenkor jön az, hogy bele kell gondolni, hogy még mindig kell-e nekem. Szerintem igen, de mindenféleképpen érdemes akciókat vadászni. Ha valaki csak egy parfümöt szeretne magának, akkor ne ez legyen, mert minden alkalomra nem lesz jó. Egy irodába egyszerűen túl sok, ahogy nappali parfümnek is. Események, bulik, étterem, valami esti program, ahol megállja a helyét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

Asianlover

2021. december 25.

2021. december: Eltelt 4 év és idén ősszel azt éreztem, felnőttem a feladathoz. Továbbra is elsősorban egy közel-keleti/indiai férfin tudom ezt elképzelni, de van az a pár őszi-téli nap, amikor (hasonlóan az Angel Muse edt-hez), mégis jól esik ezután az illat után nyúlni. Egy 10 millis kis utazós így szerintem elég lesz a következő 4 évre, de bekúszott a polcra :)

2017. december: Ej, ha! Ez már valami! Kikerekedett a szemem, hogy ilyen illat létezik, mikor először megszagoltam a blattert! Csokoládé, ribiszke és szarvasgomba! Aztán előjön a rózsabors egy karakteres-fűszeres-meleg pacsuli ágyon. Bőrön rajtam - kivételesen - ugyanezt hozza. Szerintem ez inkább férfi illat. Mondom ezt annak ellenére, hogy nem olyan erős benne a "férfi borotvahab vonal", mint az Angel Muse-ban. Hasonlóan a Mugler termékhez, ezt is művészeken/kérlelhetetlen szenior üzletasszonyokon/esetleg maffiavezéreken tudom elképzelni női kategóriában. De nekem ez férfi illat, szóval semmiképpen sem az enyém :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 25.

laanyka

2021. december 25.

Nagyon szeretem a Tom Ford illatokat, több is van a birtokomban. Ez nem az a rohangálós, virágos, tingli-tangli, befújom magam 1-2 órára illat. Nagyon erős, kicsit maszkulin beütéssel, brutál tartós, kicsit füstös, de bárhol felismerném 1000 közül. Nekem szerelem, de aki az erősebb illatokat nem szereti, utálni fogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 25.

Feketebarbi

2021. október 23.

No, aki ilyet hord, rúzst is visel. Vagy metroszexualis férfiak és ezzel a kör be is zárult. Tudom, értem, megértem, színes, izgalmas, 100%, örök verseny.
Felszabadító, mikor ezen az életszakaszon túljutva, a szabálytalanban is meglelhetjük a tökéletességet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 23.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Farnesol, Cinnamal, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.