KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   17900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 17900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. október 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   online külföldről
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 17900 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: jázmin, gardénia, ylang-ylang, bergamott, amalfi citrom, mandarin, fekete ribiszke, szarvasgomba
Szívjegyek: fűszerek, gyümölcsös jegyek, lótusz, orchidea
Alapjegyek: vetiver, szantálfa, pacsuli, borostyánkő, tömjén, vanília, mexikói csokoládé

Ár: 17900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
KERESEM! Tom Ford Black Orchid EDP
Ár: - , Eladó: jean baptiste
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: --
Ár: 1990/3990 , Eladó: Kicsivero
Állapot: 5/10ml frissen fujva, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki utalás utàn ajanlott levél vagy foxpost

dorottya96

2018. október 13.

Sosem szoktam parfümöt csak úgy vásárolni első benyomás után. Ez a Tom Ford az egyetlen amivel megtettem. Mindig kutattam teszter után az üzletekben, és egy hete rátaláltam. Azonnal földhözvágott (a jó értelemben). Nagyon tetszett, meg is vettem gondolkodás nélkül. Pedig mindig dilemmát okoz számomra, hogy "szükségem van még egy 2848291. számü parfümre is? Tényleg erre költsem a pénzem?!" Ezért igyekszem körültekintő lenni, és nem hagyni magam a csábításnak. Legalábbis próbálkozom. Mondhatni. Nem akartam róla elolvasni a véleményeket, gondolván ez túl addiktív illat ahhoz. Szóval nem is tudom hol kezdjem. Különleges, megmagyarázhatatlan, nem evilági. Szexi és nőies mégis olykor maszkulin. Bár a huszas éveimben vagyok, mégis tudom viselni. Nem nyom el, nem kebelez be-viszont érezteti, hogy bizony velem van. És ez tetszik. Önbizalmat ad, a kisugárzásomnak meg ezáltal ad egy pluszt. Simán fújom reggel is (egyetlen egy fújás elég, bàr nálam csak délutánig tart ki sajnos) hűvösebb idő is jó hozzá, de ezzel a késő nyári időjárással is tud azonosulni és bármilyen alkalmat különlegessé tesz. Titokzatosan elegáns és megmagyarázhatatlan. Tetszik Tom Ford munkássága. Ez az első parfümöm tőle, de biztos, hogy nem az utolsó.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

fairynorah

2018. október 9.

A Nagyvad. Ez az illat erős, kicsit maszkulin, viszont ennek ellenére (vagy pont ezért?) csak egy igazán érett,tapasztalt, ízig-vérig nőn tudom elképzelni. Az illatokhoz nagyon nincs orrom, nem is jellemezném,hogy mit érzek ki belőle, alább sokan remekül összefoglalták a tapasztalataikat. Tetszik ez a parfüm, de még nagyon messze vagyok tőle, nem érzem magaménak, talán majd egyszer :) Ettől függetlenül 5*
(Sokakat biztos kiver a víz a hasolattól, de az oriflamenek volt az Amber elixir Nightja, sajnos már nem lehet kapni...engem kísértetiesen emlékeztet arra...nyilván-szerintem- az akart ilyen lenni :D )

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Emli70

2018. október 3.

2.Október
Átjavítom, nálam már öt csillagra. 4 hónap alatt vagy sokat fejlődtem, vagy romlott a szaglásom, vagy ez az időjárás jobban kedvez neki, vagy nem tudom. Teljesen mindegy, ez nagyon jó! Szerelem lett, csíkhúzós, dögös, nekem is tetszik, más meg nem számít.

(Parfümben az igazit még mindig keresem. Van olyan egyáltalán, hogy egy igazi? Persze, van amiből mindig kell otthon lenni egy üveggel, de hogy mindennap ugyanaz? Hogy egyszer csak megtalálom, hogy igen, őt fújom ezentúl életem végéig, soha semmi mást ezentúl ki sem próbálok.. . Ezt nem hiszem. Ez olyan mint pld az édesség vagy csoki evés, imádom a Túró Rudit 40, a Bounty csokit legalább 20 éve, őket veszem mindig, de hát időnként kell nekünk az új finomság is. Vagy a ruházkodás, lehet hogy egy-egy szín nagyon jól áll nekünk, de akkor is felveszünk olyat, ami teljesen más, ami abszolút nem illik a haj és bőr színünkhöz, ajaj, és főleg a korunkhoz, és csodák csodája, mégis jól érezzük benne magunkat. És most komolyan, más meg mit számít? )

1.Május
Néha vicces, hogy egy-egy illat miféle képeket varázsol elénk. Leírom egy fiatal munkatársnőm gondolatait a Tom Ford Black Orchideáról, amikor a kis mintámból magamra fújtam, és másodszor is fintotogva megillatolt. Ő nincs itt fent a Krémmánián, egyébként abszolút nem egyezik meg a véleményünk parfüm ügyileg 😄, de muszáj leírom a szavait.

Idős, az élettől megkeseredett, emiatt gonosz 80 éves hölgy vasárnap készülődik a templomba, de még otthon van a nagy belmagasságú polgári házában, áll a bútorokkal agyon zsúfolt előszobájában a már homályos, de cirádás, barokk keretes tükre előtt, és élénk pirosra rúzsozza a száját. Neki ezt jelenti.
Hát...

Még tesztelgetem, számomra érdekes és nem mindennapi illat. Nem ő lesz az első számú, de majd még meglátjuk.

Emli70
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 3.

2.Október

1.Május

Hát...

AzAKismacska

2018. szeptember 11.

Nagyon ritkán járok így parfümmel, mint vele.
Az illatjegyei alapján tetszenie kellene, de gyakorlatilag a masodik parfüm, ami miatt újra kellett fürdenem.
Az első pár percben medvecukrosan "mentolos" jellegű. És az általam narancsvirágnak érzett mandarin jegyek is kivehetőek. Aztán jön az armageddon:
A szantál- bergamott- gardénia és tömjén miatt -bocsi- de malacpisis, ropogós szalmára emlékeztet. A rendesen takarított kismalacok nem kifejezetten büdösek, de van egy jellegzetes, édes, émelyítő "babadisznó" szaguk- falusi jány vagyok, higgyétek el, megismerem.
Nagyon durva parfümben ilyennel találkozni. Ráadásul kifejezetten krémes, mély illat: nivea testápolós pisis malackák.
Sajnos nagyon vizuális ( és talán finnyás ) vagyok, a felfújás után kb 20 perccel rettenetesen elkezdtem émelyegni, és a gyomrom is égett.
Sajnos kiba... ragaszkodó illat, a fürdés sem sokat segített.

Nyilván van, akinek tetszik, van akihez ez az illat illik, ezzel semmi baj nincs, de én sajnos rosszul vagyok tőle. :)

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Nagyon ritkán járok így parfümmel, mint vele.
Sajnos kiba... ragaszkodó illat, a fürdés sem sokat segített.

k001

2018. szeptember 10.

Nekem minden parfümről egy határozott valami jut az eszembe, a viselésük alatt mintha valaki ezt sugdosná a fülembe. És attól lesz a parfüm minőségi számomra, hogy ebből kiindulva mégis valami összetett, komplex illatot tud adni. Ez például számomra gombaillatú. De mégsem olyan módon, mintha beleszagolnék egy tál gombába, vagy gombalevesbe, vagy akárcsak kint járnék az erdőben. Tetszik. De túl komoly. Szinte más hangon szólok a telefonba, amióta ez rajtam van :) Talán majd tíz év múlva visszatérek hozzá, még kicsit élvezni akarom az életet valami vidámabb parfümmel.

k001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

tillisilli

2018. szeptember 5.

Egy nő, aki valójában férfi? Egy férfi testbe zárt nő?! Nappal kockásinges informatikus, éjjel gyönyörű hódító díva, egy arab démon, és a hatalmas loknis fekete hajából árad ez az illat. Az arab barátnőm, aki nappal férfi, éjjel nő, viseli ezt a parfümöt. Amikor este átjön, el akar csábítani, és a mosolyából tudom, hogy valami csipkés van rajta a kabát alatt :))) oooo too much information.... ez a parfüm nem diszkrét.

A recept, hogy nagyon keveset kell egyszerre felfújni, amit szerencsére eddig sikerült betartani, rajta száz százalékosan működik, intenzív, sokrétű, édes, orientális, szexi stb. Az én ványadt középeurópai testemen nincs ugyanez a hatása, pedig többször kipróbáltam, magamon összezavar és émelyít, rajta viszont agyeldobós, uh meghagyom neki.
Hatóideje: napok. Másnap is érezhető a ruhákon, addigra valami templomi áhítattá szelídül (vsz a tömjén-pacsuli-szantál kombó) amiből fantasztikus egy városi séta alatt elkapni egy illatfoszlányt. ès mint említettem, egy kis fujjantásból telik ez.
Aki két masszív fújást engedélyez magának, az simán teleportálódik valami istállóba, ahová benézett a farmer pacsulizott felesége is az imént...

Szóval a népszerűség ellenére egy jó illatnak találom, takarékosan használva, környezetünket ne mérgezzük.... (Lehet, hogy bukom az istállószagra, csak nem tünt fel?) Tekintsünk el Tom Ford unszimpatikus karakterétől, marketing fogásaitól és a (túlárazott) cuccaitól ahol a pimasz pofa neve miatt fizetsz ennyit. Ennél a parfümnél sztem megéri az árat, hadd ücsörögjön valamelyik kastélyában a jóöreg Tom.

tillisilli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Blackbird

2018. augusztus 31.

Őrület hype, egy jó illattal.Édes-krémesen-virágos, territórium-kijelölősen agresszív , túlfújva tolakodó illat. Nőies, fűszeres, igazi nagybelépős illat,nekem valami amerikai filmből a déli, kiöregedett szépségkirálynők egyik nagybelépőjére hajaz. Mondjuk Alabama, régi, még a polgárháborút túlélt gyönyörű -patinás, vernadás ház felfuttatott növényekkel-legyen lonc,annak az illata mámorító- és egy szülinapi parti, a túlplasztikázott, de végtelenül udvarias, és minden társaságbeli szabályt betartó háziasszonnyal,aki szeme sarkából a viháncoló, csupakóc-csupabáj ifjúságot/elsőbálozókat figyeli,akikkel esélytelen felvenni a lépést. Van szomorúsága, van benne büszkeség, lemondás is. 10 fok alatt nem működik, amúgy levakarhatatlan, mint Dolly Parton ,ha akar valamit :) Meg a vaníliás csokikrém,amibe torkollik..brrrr..és itt varázsát is veszti,mint hajnalban a repedezett smink az idős ,de fiatalt játszó hölgyeken..Végtelenül nagyvonalúan pontozok,mert az indulása, a szíve..

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

florcsiii

2018. augusztus 27.

Kezdjük azzal, hogy én nem vagyok egy nagy parfümguru. Engem nem érdekel, hogy ki csinálta meg mit meg kik fújják magukra meg hol meg mikor meg hányszor, ha nekem tetszik, akkor felőlem a keletiben a wc-t is illatosíthatják vele, én akkor is hordani fogom. Ennek ellenére a "nagyon divatos" illatok nem nagyon hatnak meg, kivéve ezt. Ez az az illat, amit egyszer megszagoltam és vettem is meg az üveget. Való igaz, hogy ez a parfüm nem akárkinek való, mert tarol, mindent és mindenkit, kérdés nélkül. 2 fújásnál többet nem ajánlok senkinek, mert azt a 2-t is emlegetik majd :) Meg atomtartós, néha fürdés után is érzem. Imádom magamon, nem használom mindennap, tegnap vacsorázni voltam egy szép étteremben, oda kötelezőnek tartottam, ma nem bírtam ki, munkába is "felvettem", na ide erős, de nem is gyakran fordul elő, hogy ezzel indítom a napomat..Ami meglepett, hogy a lila verziója egyáltalán nem működött rajtam, zavart is az illat, pár óra múlva talán elviselhetőbb, de az nem nyert meg.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Tella

2018. július 19.

Nekem nem jutott eszembe istálló:) de ettől függetlenül nem tetszik. Van benne valami gyomorforgató. Most fogjam rá a szarvasgombára? Nem tudom....úgy ahogy van irritál. Nekem ez nem gyönyörű meg édes. Hol van az orchidea? Azt hittem legalább egy pöttynyit kapok belőle, de nem. Áh, nem nőnek való vidék ez. Nagyon fura illat, rossz értelemben. Ha várok kb. 1-2 órát egy picit csillapodik ez a furcsaság és egy elég jó kis férfi illat alakul belőle! Férfi illatként több pontot kapna!

Tella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

Sziszekmiszek

2018. július 7.

Tegnap óta próbàlgatom magamon a mintából, amit rendeltem. Annyi jót írtatok, plusz mellette világos, hogy egyben megosztó is, - gondoltam nekem biztos tetszeni fog. Sajnos nem. Többen írták az istálló szagot, nos szerintem igazuk van. Ez a komponens-bármi legyen is-lenyom minden mást. Egyébként tetszene, tényleg különleges, szerintem abszolút női, s minden évszakra el tudom képzelni.

Sziszekmiszek
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Farnesol, Cinnamal, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!