KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   17900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 17900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. október 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   online külföldről
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 17900 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: jázmin, gardénia, ylang-ylang, bergamott, amalfi citrom, mandarin, fekete ribiszke, szarvasgomba
Szívjegyek: fűszerek, gyümölcsös jegyek, lótusz, orchidea
Alapjegyek: vetiver, szantálfa, pacsuli, borostyánkő, tömjén, vanília, mexikói csokoládé

Ár: 17900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
KERESEM! Tom Ford Black Orchid EDP
Ár: - , Eladó: jean baptiste
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: --
Fújós!!Tom Ford Black Orchid EDP
Ár: 2.300.-/5 ml , Eladó: Gina73
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után postázom, személyes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Tella

2018. július 19.

Nekem nem jutott eszembe istálló:) de ettől függetlenül nem tetszik. Van benne valami gyomorforgató. Most fogjam rá a szarvasgombára? Nem tudom....úgy ahogy van irritál. Nekem ez nem gyönyörű meg édes. Hol van az orchidea? Azt hittem legalább egy pöttynyit kapok belőle, de nem. Áh, nem nőnek való vidék ez. Nagyon fura illat, rossz értelemben. Ha várok kb. 1-2 órát egy picit csillapodik ez a furcsaság és egy elég jó kis férfi illat alakul belőle! Férfi illatként több pontot kapna!

Tella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

Sziszekmiszek

2018. július 7.

Tegnap óta próbàlgatom magamon a mintából, amit rendeltem. Annyi jót írtatok, plusz mellette világos, hogy egyben megosztó is, - gondoltam nekem biztos tetszeni fog. Sajnos nem. Többen írták az istálló szagot, nos szerintem igazuk van. Ez a komponens-bármi legyen is-lenyom minden mást. Egyébként tetszene, tényleg különleges, szerintem abszolút női, s minden évszakra el tudom képzelni.

Sziszekmiszek
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Piri11

2018. június 24.

Van az úgy néha, hogy egy illat választ minket és nem fordítva.
Ez a gyönyörűség megvolt üvegesen, de akkor nem találtunk egymásra. Amikor eladtam a kis ördög ott motoszkált, így végül vettem egy kis fújóst belőle. Tegnap valamilyen okból elővettem és felfújtam. Valami vastag, testes illatra vágytam. És megtörtént a csoda rabul ejtett és nem enged el. Annyira jól esik a sötétsége, a pacsulis-borostyános ragyogása, és a mélyén a kesernyés csokoládé, hogy azt el sem tudom mondani.
Már túl vagyok azon a ponton, amikor másoknak akartam tetszeni az illatommal, eljututtam oda, hogy csak a saját örömömre és önmagam kifejezésére fújom. Akinek nem tetszik szagoljon mást, ... ez az illat ÉN VAGYOK!

Piri11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Van az úgy néha, hogy egy illat választ minket és nem fordítva.

aranybarack

2018. június 22.

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal.
Minden illat egy hangulat, érzékszervi plusz info, egy kép, egy életérzés. Én ezt az illatot nem tudom vállalni, mert olyan életérzést közvetít, ami nem én vagyok. Nem lehet nem tudomásul venni, abszolúte ledominál mindent körös-körül, kiabál, tolakodó, erőszakos- lenti véleményből idézve. És nem is egyértelműen nőies, hiába ez egy nem uniszex Tom Ford- mondjuk ez szubjektív vonal, nekem a feminim illatok tetszenek, talán, mert azt szeretném közvetíteni, hogy nő vagyok. De - ez a nő egy hideg domina. Nincs híján az illat az animális jegyeknek, lásd lent k.kaszag, földes tónusok, van az a kompozíció, ami ebben a kategóriában működik rajtam, sajnos nem ez az. [Inkább a túltolt fehérvirág, indolikus tubarózsa pl., ami másnak zavaró, de rajtam khm. szexi.]
Ami mellette szól részemről, hogy markáns, sokat gondolkoztam már pl, hogy a kedvesem miért szereti rajtam az Angelt [én nem], és szerintem ez az egyik titka, hogy nincs az a botorrú pasi 😁, aki ezt nem veszi észre. Ahogy az Angelt sem. Ez a parfüm jelen van. De valahogy nekem nincs benne finomság. Én szelíd vagyok. Ha csábítok, az kedves. A Velvet Orchidból van egy kis fújósom, az ennek picit nőiesebb variációja, azt is maximum esti partira tudom elképzelni. De még azt nem fújtam eddig a külvilágnak soha. :-(
Ami ellene szól, hogy ha ugyanez az illat két - három fokozattal lejjebb lenne tekerve, kellemesebb lenne, így egyszerűen sok, megkockáztatom, hogy máson is zavarna, bár máson soha nem éreztem még. Így max 3 pont, egyedi és nagyszerű, csak legyen máshol, mint ahol én vagyok. 😁

aranybarack
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 22.

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal.

andrea91

2018. június 21.

Na, megkovetem magam.:)

Elso velemenyem kb az volt hogy az elettol is elmegy a kedvem tole, csak ez nagyon hosszan kifejtve egy db csillaggal jutalmazva. Ezt inkabb kitorlom es ilyen rovidre zarom.

Egyebkent meg sosem ertekeltem ujra egy illatot, es foleg nem valtozott nagyot a velemenyem eddig, szoval tenyleg kulonleges alkalom.

Eddig annyira de annyira nem tetszett hogy amikor bejöttek a Tom Fordok hozzánk, akkor sem mentem a közelébe egészen idáig. Évekkel később nemrég eszembejutott...
A teszter tök üres volt, szóval vettem egy fújóst.
És wow, imádom, most is szörnyen tolakodó és erőszakos és túl sok is, ezek alapvetően nem változtak, de most imádom viselni.
Amikor utáltam akkor kerestem az utam, nem tudtam ki vagyok én mit akarok kezdeni az életemmel, érdekelt mások véleménye, szerintem mindenki volt "ott" tudja mirol beszelek, nem is folytatom. Ez elmúlt...:) Es igy mar nagyon jóban vagyok ezzel az illattal...

Tenyleg brutal tartos, teret betöltő arbamászós, nincs mese.

Az üvege szerintem gyönyörű, csak rossz kézbevenni.

andrea91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Na, megkovetem magam.:)

A teszter tök üres volt, szóval vettem egy fújóst.

Tenyleg brutal tartos, teret betöltő arbamászós, nincs mese.

Az üvege szerintem gyönyörű, csak rossz kézbevenni.

Lencseee

2018. június 21.

Ez az illat valami mennyei a barátnőmön télen és (!!!!) nyáron is! És ebből látszik,hogy mindenkinek más a kémiája...másképp lép ugyanaz a parfüm reakcióba más-más bőrrel...Attól még egy kifinomult, különleges illat, hogy rajtam erősen maszkulinná válik, szemben a TF velvet orchid folyamatos nőcisedésével...Nem lesz az enyém, de fejet hajtok a csodája előtt!

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

Gina73

2018. június 20.

Nem volt zökkenőmentes a megismerkedésünk, és akkor még finoman fogalmazok. Tündéri barátnőm hozta magával, illatolásra-próbára mikor elutazott hozzám. Hát ahogy levette a kupakot, majdnem odarókáztam... Elnézést mindenkitől tényleg. Haza úgy nem vihette, hogy ne fújjuk meg. Azuram épp kapóra jött... Nem volt rossz, egynek elmegy... DE!! Nem neki akartam parfümöt választani, pont. Rajta olyan volt amit az üvegbe szippantás sejtetett. Fűszeres, kissé virágos, orchideás, vetiveres igazi pasi illat, amit jól esik szagolgatni ősszel-télen, ha nincs más. Se vanília, se csoki, ha engedékeny akarok lenni talán egy kis szantálos zönge. Szép kerek illat, de nem a bugyiszaggató fajtából. Nem hagyott nyugodni, olvastam sok-sok véleményt, itt is, máshol is. Leginkább az bántott, hogy ott volt, és nem fújtam meg a bőrömre. Muszály volt kipróbálnom.... Hajtott a kíváncsiság, nem kicsit, már az oldalamból hiányzott egy darab. Mivel ahol lakom nincs lehetőség Tom Ford illatokat próbálni, így mindent 1 lapra tettem fel. Vettem egy 100 ml üveggel. Éééés nem bántam meg. Valami ultranőies, virágos indítás után, szépen krémesedik, végül egy lágy vaníliás-csokis leszáradást ad, stabilan 8-10 órán keresztül. Nem találok szavakat, hogy az üvegből érezhető szörnyűség hogyan- mi módon tud így átváltozni, és őszintén nem is igen érdekel. Sokszor írtam, 1 próba nem próba. Nem 1 teszt eredményét osztottam meg, buzdítok minden kíváncsi sorstársamat, tegye próbára. Biztosan lesz, akin mindenféle rossz arcát mutatja, de bízom benne, lesz aki ugyanilyen boldog lesz, mint én, hogy kipróbáltam és kiütéssel győzött, sok sok illat előtt, amikről azt gondoltam holtomiglan-holtodiglan. Igaz folyamatos leépítésben vagyok, aminek az a vége, hogy 1 illatot eladok, és kb 2 jön helyette, de most jött el annak az ideje, hogy a sok szép-szép illat szerető gazdához kerüljön, és legyen 4-5 üveg ami minden alkalmat, évszakot képes lefedni, és a saját aláírás illatom legyen. Na Ő ilyen lesz-lett!! Mivel 5 csillagnál több nem adható, én kipótolom még:-)) ************************************************************************

Gina73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

Emli70

2018. május 29.

Néha vicces, hogy egy-egy illat miféle képeket varázsol elénk. Leírom egy fiatal munkatársnőm gondolatait a Tom Ford Black Orchideáról, amikor a kis mintámból magamra fújtam, és másodszor is fintotogva megillatolt. Ő nincs itt fent a Krémmánián, egyébként abszolút nem egyezik meg a véleményünk parfüm ügyileg 😄, de muszáj leírom a szavait.

Idős, az élettől megkeseredett, emiatt gonosz 80 éves hölgy vasárnap készülődik a templomba, de még otthon van a nagy belmagasságú polgári házában, áll a bútorokkal agyon zsúfolt előszobájában a már homályos, de cirádás, barokk keretes tükre előtt, és élénk pirosra rúzsozza a száját. Neki ezt jelenti.
Hát...

Még tesztelgetem, számomra érdekes és nem mindennapi illat. Nem ő lesz az első számú, de majd még meglátjuk.

Emli70
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 29.

Hát...

Cintia04

2018. április 17.

Meg kellett állapítanom, hogy tényleg maga az illat annyira komplex, annyira összetett és nem mindennapi, hogy tényleg szinte mindig változik a bőrömön akárhányszor használom. Néha finoman édes és extra nőies, néha erőszakos, nagyon fás, füstös kissé férfias, máskor meg virágos és finom csokoládé krémes. Mindig más arcát mutatja, nagyon izgalmas illat. Ha kell nagyon dög, nagyon vad de ha kell simogatóan nőies és érzéki. Most jön az érdekesség, hogy rajtam tavasszal működik a legjobban. A hidegben nagyon felerősödik az illata, éles nagyon erős lesz rajtam de tavasszal 10-15 fok között hát valami mesés mit művel a bőrömön. Krémes-édes, virágos, füstös kissé fűszeres szóval minden van itt kérem csak élvezni kell! Bár elhiszem, hogy van akinek ez a fajta "illatvilág" nem "gyere be" mert tényleg nem egy munkába járós, hopp, gyorsan valamit fújjunk magunkra illat. Sőt...anno mikor először találkoztam vele még a hideg is kirázott tőle és nálam jó sok próba után lett csak szerelem...de azóta nem tudom ereszteni és már nem is akarom. Titokzatos szépség mert engem sem hagyott nyugodni még magáévá nem tett. Már több mint egy éve, hogy társam ez a fekete orchidea. Szuper tartós nem lehet könnyen szabadulni tőle de ugye én már nem is akarok. Ezer csillag! <3

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

melwin

2018. április 10.

De érdekes ezt a sok különböző véleményt olvasni. Mikor betévedtem a Sephora-ba fogalmam sem volt arról, hogy melyik Tom Ford parfüm milyen jegyeket tartogat. Csak találomra vettem le a polcról és rögtön bőrre nyomtam. :) Elsőre nem ragadott meg, aztán valamire iszonyat elkezdett emlékeztetni. Es rájöttem: Zacskós görög gyümölcsleves. :P Klassz gyümölcsös illat áradt a bőrömről, édes, de egyáltalán nem émelyítő hatással. Abszolút női, ezt férfin el nem tudom képzelni. Most tart kb 5 óránál és ugyan már nem olyan intenzív, de még mindig tündököl. Azt hiszem vásárlás előtt még tesztelném jó párszor.

melwin
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Farnesol, Cinnamal, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!