Tom Ford

Ár:   17900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 17900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. október 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 17900 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: jázmin, gardénia, ylang-ylang, bergamott, amalfi citrom, mandarin, fekete ribiszke, szarvasgomba
Szívjegyek: fűszerek, gyümölcsös jegyek, lótusz, orchidea
Alapjegyek: vetiver, szantálfa, pacsuli, borostyánkő, tömjén, vanília, mexikói csokoládé

Ár: 17900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ritkaság 🌸  VOILE DE FLEUR TOM Ford Black Orchid EDP
Ár: VOILE DE FLEUR módozat 30.000 ft , Eladó: Csokri
Állapot: 50 ml/ (kb. 35 ml) , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost packeta
🎁 TF🎄 Tom Ford Black Orchid EDP 4 ml öntős minike
Ár: 5000 ft + foxpost vagy packeta , Eladó: Torpece
Állapot: Új, hiánytalan, Helyszín: --, fizetés: Csak foxpost vagy packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kitekatt

2024. április 28.

Első gondolatom, amikor megszaglásztam a csuklómon: erős dohszag. Hamar lecsillapodik, de számomra egyáltalán nem válik élvezhetővé. Ilyen "illatot" tudok elképzelni egy koporsónak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 28.

k001

2024. április 14.

2024:
Vettem egy mintát 6 év után, hogy lássam "megértem"-e az illatra. Hát baromira nem...Sőt, ahogy haladok előre a korral és gyűlnek a pofonok, persze, vehetem úgy, hogy főleg magamtól, hiszen "hagytam", de akkor is fáj, még inkább a kényeztető, édes, kedves illatokat szeretem. Persze ne legyen azért valami egyszerű cukros vanília, de ez az illat akkor is teljesen kívül esik az értelmezési tartományomon. Pár évvel ezelőtt még komolynak, unisexnek éreztem, ami azért néhány női bőrtípuson biztos szépen kibontakozhat, de ma egyértelműen pasisnak érzem. (nem is egy pasi illatának, hanem igazából kan-illat bocsi :S)

2018:
Nekem minden parfümről egy határozott valami jut az eszembe, a viselésük alatt mintha valaki ezt sugdosná a fülembe. És attól lesz a parfüm minőségi számomra, hogy ebből kiindulva mégis valami összetett, komplex illatot tud adni. Ez például számomra gombaillatú. De mégsem olyan módon, mintha beleszagolnék egy tál gombába, vagy gombalevesbe, vagy akárcsak kint járnék az erdőben. Tetszik. De túl komoly. Szinte más hangon szólok a telefonba, amióta ez rajtam van :) Talán majd tíz év múlva visszatérek hozzá, még kicsit élvezni akarom az életet valami vidámabb parfümmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 14.

2024:

2018:

Andizsori

2024. március 16.

Nagyon ismerős volt az illat, napokba telt mire beugrott mi ez a kedves emlék. Akinek volt régen Avonos Color trendes púdere, és imádta az illatát, az ne hagyja ki ezt a parfümöt. Az illata teljesen azt a púdert juttatja eszembe, és iszonyat tartós. Nagyon. Több napig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 16.

szutyika

2024. március 5.

Mély, intenzív, femme fatale illat nekem. Különleges és brutál tartós. Ruhára fújva napokig érezni, Szerintem egy hajszál választja el attól, hogy férfi illat legyen, mégis erősen nőinek érzem ?! Talán ez adja az izgalmasságát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 5.

larapancsity

2024. január 18.

Rajtam valami borzalmas, felfújástól a leszáradásig öregasszonyszagú. A tartóssága miatt 2 csillagot kap, mert többszöri szappanos dörzsölés után is intenzíven éreztem magamon sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 18.

Gretam

2023. november 27.

A tobacco vanille miatt mentem be egy parfümériába, de az üres teszter miatt végül ezt szagoltam meg. Kifújáskor kissé hátrahőköltem, erős, szúrós illatot éreztem. De csak néhány másodpercig. Aztán kezdett előjönni a csokoládé, és ott elvesztem. :)
Szép lassan bontakozik ki az illata, kesernyés étcsokiból átvált mély, balzsamos virágillatba, de közben a háttérben megmarad a csoki. Egy ponton nekem konyakmeggy, és végül meghatározhatatlan, meleg, lágy és mély virágos édes illat.
Közben érződik a szarvasgomba is, talán ez adja a különlegességét.
Mondanom sem kell, azóta már egy üveg boldog tulajdonosa vagyok, a tobacco vanille a múlté.
Különleges alkalmakra, vagy egyszerűen csak szürke ködös napokra, hogy különlegessé váljanak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 27.

Közben érződik a szarvasgomba is, talán ez adja a különlegességét.

adrika128

2023. november 27.

Végre beadtam a derekam és rendeltem mintát. Amikor felfújtam magamra nagyon ismerős volt, biztosan éreztem már korábban, de sajnos csalódás volt. Rajtam nagyon maszkulin, sőt megkockáztatom, hogy férfin éreztem. Ettől független nagyon minőségi, erős parfüm. Sajnálom, hogy rajtam nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 27.

candices

2023. szeptember 5.

Annyira tökéletes illat, nagyon egyediek a Tom Ford parfümök, de számomra ez és a Tobacco Vanillia ami az áttörést hozta. Mindennapi használatra nekem túl sok, inkább különlegesebb illat, különleges eseményekhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 5.

nanook9212

2023. július 29.

Valaki munkahelyemen elkezdte ezt használni, mert állandóan érzem a folyosón, mikor végig megyek, noha sosem tudom eldönteni, hogy ki a viselője. Nagyon sokat morfondíroztam azon, hogy kell-e ez a parfi nekem, avagy sem, akárhányszor szaglásztam meg egyszerűen nem tudtam hova tenni. Volt hogy nagyon kellemesnek találtam az illatát, de volt olyan is hogy fordult tőle a gyomrom egyet. Van benne valami eszméletlen gothic, valami ódon kastély feeling ami tele van kísértetekkel vagy jobb ötletem nem lévén egy temető. Na nem azért, mert büdös, hanem mert ... olyan misztikus, rejtélyes, olyan nem egészen evilági. Ugye jól hangzik? Nanáhogy! Viszont ezzel együtt jár az, hogy abszolút nem hétköznapi, nehéz vele megtalálni a közös pontot, különc, szinte már antiszoc. Nagyon nehéz, de nagyon tartós parfümről van szó, őszre-télre a legalkalmasabb, bár én most nyáron is érzem valakin, csak még nem tudom kin.
Uniszex parfüm, de szerintem inkább férfias. El tudom képzelni, hogy egyszer-egyszer én is felfújnám magamra, de szerintem ez nem igazán áll jól nőkön, a pasik szerintem jobban ki tudják használni, rajtuk jobban mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 29.

hollie

2023. július 29.

Mindenki megjegyezte hogy milyen finom illatú a parfümöm, egyedi és utánozhatatlan

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 29.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Farnesol, Cinnamal, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.