KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   17900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 17900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. október 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   online külföldről
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 17900 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: jázmin, gardénia, ylang-ylang, bergamott, amalfi citrom, mandarin, fekete ribiszke, szarvasgomba
Szívjegyek: fűszerek, gyümölcsös jegyek, lótusz, orchidea
Alapjegyek: vetiver, szantálfa, pacsuli, borostyánkő, tömjén, vanília, mexikói csokoládé

Ár: 17900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
KERESEM! Tom Ford Black Orchid MADE IN USA
Ár: - , Eladó: jean baptiste
Állapot: -, Helyszín: Budapest, fizetés: .
Tom Ford Black Orchid hydrating emulsion
Ár: 5000ft , Eladó: MissNuit
Állapot: 150ml (használt), Helyszín: Győr, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Klaunak

2018. január 20.

Amikor először megszagoltam régebben, csak a kupakját, gyorsan vissza is tettem, mert azt hittem férfi parfüm. Azóta több Tom Ford parfümöt is vettem, köztük ezt is most már. Nekem nagyon tetszik. Bőrön teljesen más mint az üveget megszagolgatni. Tényleg folyamatosan alakul, változik napközben. Nagyon érdekes összetett illat, és azon kevesek közé tartozik, amelyikben az én tehetségtelen orrom kiérez egy-egy illat alapot. Egy igazi nehéz, szerintem pont annyira édes amennyire még nem zavaró, buja illat. Valóban nem az a standart termék és nincs párja. Érdekes módon, viszont nekem nem elég egy-két fújás. Legalább négyszer, hatszor kell, hogy érezzem, de az elég egész napra. Pedig van olyan parfümöm, amiről nem egy vélemény van, hogy nem érzik a felfújás után egy órával, és én pedig igen. Szóval nekem ebből egyszer,de nagyobb adag kell. Nálam felkerült a kedvencek közé az első sorban a polcon.

2018.01.20
Nagyon imádom, azóta vettem egy 100ml kiszerelést is. Szerintem sokaknak a szarvasgomba nem működik a bőrén vagy nem is értem miért ez a sok szélsőséges vélemény. Végül is mindegy is. Nálam biztos helye van és én a környezetem reagálását is pozitívnak könyvelhetem el, sőt bizton állíthatom a férfiak is imádják.

Klaunak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

2018.01.20

0808

2018. január 11.

Azon kevés illatok egyike aki többszöri nekifutás ellenére mindannyiszor lemosással bevégeztette nálam pályafutását. Katasztrofális élményeim voltak.
Sajnos nem jövünk ki egymással, feladom, legyőzött a piszok. Több sort nem is szánnék rá, mert lentebb már sok sok óda született méltatására, lejáratni épp ezért nem szeretném.. én&ő külön fogalom és messzire kerülendő! Ennyi!

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

ami2015

2018. január 5.

Én semmi kellemetlent nem érzek ebben az illatban sem papíron, sem a bőrömön. Nálam a csoki és a vanília, később pedig a tömjén, ami hangsúlyos, illetve a gomba lehet még, amit érzek. Nem is tudom...nekem inkább női illat, bár nem fújtam még rá a férjemre. :) Néha-néha Dior Addict EDP-re hasonlít picit. Nem tudom, megveszem-e rendes méretben, mert lehet nem fogyna el... annyira nem lett szerelem, de kifejezetten tetszik.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Asianlover

2017. december 23.

Ej, ha! Ez már valami! Kikerekedett a szemem, hogy ilyen illat létezik, mikor először megszagoltam a blattert! Csokoládé, ribiszke és szarvasgomba! Aztán előjön a rózsabors egy karakteres-fűszeres-meleg pacsuli ágyon. Bőrön rajtam - kivételesen - ugyanezt hozza. Szerintem ez inkább férfi illat. Mondom ezt annak ellenére, hogy nem olyan erős benne a "férfi borotvahab vonal", mint az Angel Muse-ban. Hasonlóan a Mugler termékhez, ezt is művészeken/kérlelhetetlen szenior üzletasszonyokon/esetleg maffiavezéreken tudom elképzelni női kategóriában. De nekem ez férfi illat, szóval semmiképpen sem az enyém :(

Asianlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

mackosajt

2017. december 18.

Talán az egyik legérdekesebb Tom Ford parfüm, hisz hivatalosan női, de nagyon sok férfi is használja (sőt külföldön több ffi, mint nő). Ezért is alkották meg a Velvet Orchidot, ami a Black Orchid kevésbé maszkulin testvére.
Én 23 éves férfi vagyok és télen nagyon szeretem használni. :) Viszont az üvege nagyon csúnya és rossz minőségű.

mackosajt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

andjal

2017. december 18.

Régóta keresem azt az illatot, ami a férfiak számára ellenállhatatlan, és a szofisztikáltan extravagáns karakteremhez illő. Örömmel láttam az összetevők listáján, hogy nem fukarkodtak az orientális jegyekkel. Rengeteg kritikát elolvastam, de a városomban sehol sem tudtam kipróbálni ezt a parfümöt, mert pont kifogyott a tester. A kupakot megszaglászva furcsa, bazsalokom illatot éreztem. Nem értettem, hogy ez mi a fene? Nem láttam pizzafűszereket az összetevők közt?! Viszont mivel olthatatlan vágyat éreztem az iránt, hogy hazárdírozzak (tettem azt anno az agyonajnározott Shalimar esetében is, és lám a nagymamámnak lett egy szuper parfümje XD), megvásároltam vakon a 30 ml-es kiszerelést.

Hazavittem és tesztelgetni kezdtem. az első kifújásban még mindig éreztem a pizza fűszert, vélhetőleg a szarvasgomba egyébként. De kicsit később, intenzív édeskés, virágos illat volt tetten érhető, ami viszont már nagyon is vonzó karaktert kölcsöznött az alkaromnak. A legnagyobb meglepetés viszont esküszöm az ébredésnél ért, mikor hirtelen azt hittem a saját ravatalomon virradt rám a reggel, ugyanis a pizsamámból tömény tömjén/ szantál kombó árad a szaglószervembe, de irtózatos intenzitással.
Pár napja már viselem ezt a kis átváltozóművészt, és izgalmas a felfedezés, azonban még nem kaptam véleményeket róla, se pozitív, se negatív értelemben. Időnként úgy meglapul, hogy meg is feledkezem róla, néha meg szédítően fejbevág.
Ez egy szép barátság kezdete úgy érzem :)

andjal
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Ez egy szép barátság kezdete úgy érzem :)

Aquariusgirl

2017. december 16.

Jajj, nekem ........... Én már többször nekivesekedtem Tom Ford illatainak, mert eddig nem hittem, hogy létezik olyan, h mások imádják én meg hányok tőlük. De továbbra sem lettünk "barik". Konkrétan azt érzem, hogy az orrnyálkahártyám elhal ezektől a - számomra - szagoktól. Mindekitől bocs, de ez is szörnyű......nekem. Még a Portofinonál is rosszabb.

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 16.

Mayoranna

2017. december 15.

Kifújtam és csak álltam döbbenten,hogy ez mi...? Elképesztően letaglózott. Olyan illat lengett körül, mint ha egy
gyönyörű estélyiben, egy elképesztően finom parfümmel a nyakamon álltam volna egy szivarszoba kellős közepén...
Dohány,dohány és dohány.. és mellette valami finom illat.
Fogalmam sincs,hogy tetszik-e vagy sem, annyira meglepett.

Mayoranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 15.

Dohány,dohány és dohány.. és mellette valami finom illat.
Fogalmam sincs,hogy tetszik-e vagy sem, annyira meglepett.

Erina

2017. november 22.

Először nagyon füstös, semmi virág és társai, aztán két óra múlva szép kerek illat lesz belőle, de nagyon bőrközeli, pár pillanat múlva pedig, hussss mintha nem is lett volna. Ennél azért többet vártam. Gyászos egy illat, pont mint üvege. Mély, sötét, erőszakos. Esküszöm a Fűrész filmek jutnak róla eszembe. 😁 De azért örülök, hogy kipróbálhattam, férjem pedig annak, hogy nem lett szerelem ez az illat sem 😂 Ketteske 😉

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Kremcica

2017. november 21.

Miután már annyit hallottam erről a parfümről rendeltem belőle mintákat. Még ki se bontottam, de már megcsapott az illata annyira erős. Beleszagolva érzek benne finomságot, érzem az édességet, fűszereket, a maszkulin vonalat ami egyébként nem zavar. A bőrömön viszont átváltozott... Rajtam olyan szaga lett mint a lóistállónak. Valakinek lehet bejön nekem kevésbé. A komplexitást, a tartósságát és egyediségét értékelem, de számomra hordhatatlan és úgy gondolom nagyon kevés ember személyisége bírja úgy el hogy a parfüm ne nyomja agyon.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Farnesol, Cinnamal, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!