Tom Ford

Ár:   17900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 17900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. október 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   online külföldről
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 17900 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: jázmin, gardénia, ylang-ylang, bergamott, amalfi citrom, mandarin, fekete ribiszke, szarvasgomba
Szívjegyek: fűszerek, gyümölcsös jegyek, lótusz, orchidea
Alapjegyek: vetiver, szantálfa, pacsuli, borostyánkő, tömjén, vanília, mexikói csokoládé

Ár: 17900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
😉 fujcik..
Ár: 123 , Eladó: jucuska61
Állapot: Leírásban..., Helyszín: Budapest, fizetés: Posta...Foxpost...személyes
Tom Ford Black Orchid EDP 1ml minta
Ár: 400 Ft , Eladó: bettina.tarin
Állapot: Új egyszer próbált , Helyszín: Érd, fizetés: Fizetés csak készpénzben, személyes átvétellel Budapesten vagy Érden.
mariasoros

2019. május 13.

Rendeltem egy mintát, mert érdekelt a felhajtás. Itthon este felfújtam, hátha tényleg nem jó, ahogy itt sokan írják és akkor ne kelljen másnak is szenvedni a környezetbemben. Hát, ez egy gyönyörű illat, és szeretnék olyan nő lenni, aki ezt napközben is bátran hordja, de nem vagyok. Itt ámuldozok a kanapén és szagolgatom a csuklóm. Egyszerre női, férfi, ódon és modern, friss de füstös is...hú. Egyszer talán vállalom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

CiccuMiccu

2019. május 8.

Nem kell ezt túlmisztifikálni. Annyira azért nem nagy szám.
Talán mindenki olyannak érzi ezt az illatot, mint amilyen az élete. Ki milyen virágot szakít, olyat szagol. Mi van a környezetedben, milyen illatok vesznek körül, miket ismersz, merre jártál, illat-e az amit gyakran érzel magad körül...és aztán ez a parfüm...jön és szépen elkeveri a saját illatát a saját illatoddal, aztán tessék, lehet csodálkozni.

Rajtam először gyerekkori patika és orvosságszag, szédítő és bódító. Nem is gondoltam, hogy ilyesmit is lehet parfümként árulni. Aztán lesz belőle gumicukor energiaitallal és kávéval, egyszerre, egybeöntve. Aztán van még a méhkaptárok illata a mezőn, és van még kissé rothadó tengeri füves nagyon fülledt nyári éjszaka a parton.
Hozzám nem ragaszkodik extrém módon, simán kialszom reggelre. És nem nyúlok érte reggel, olyan kiábrándítóan randa a palackja. Kell hozzá némi világvége- vagy ide-nekem-a-világot hangulat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Nem kell ezt túlmisztifikálni. Annyira azért nem nagy szám.

Dorci94

2019. május 7.

Hálistennek csak mintát rendeltem belőle, amit majd elkenegetek egy egy alkalomhoz, színház, vacsi akármi. Szerintem túl van hypeolva... először tetszett, ahogy magamra kentem. Finom bújós meleg. Aztán átváltott kegyetlen szappanszagba... pár óra elteltével pedig kicsit pasis érdekes fűszeres. Rajtam 2 óra elteltével inkább férfi parfüm, mint női.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Phoenix19

2019. május 1.

Nem tudom, hogy ezen az illaton mi tetszik oly sok embernek. Nem akarok hasonlatokat keresni, egyszerűen büdös. Ha nem Tom Ford neve lenne az üvegen, kiváncsi lennék mennyien szeretnék. Nekem mindegy mit írnak rá, ami büdös az büdös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 1.

aranybarack

2019. április 10.

2019. március - Benne hagyom az eredeti véleményem, ahol nagyon diplomatikus voltam. De ezt az illatot is újrateszteltem azóta (magamon persze), és konkrétan majdnem hánytam tőle egy buszon. Nem túlzok sajnos és lemosni csak csapnál tudtam - már amennyire. Soha nem akarom ezt senki parfümje miatt átélni, ez durván rossz hatás egy illattól, amit egy csillaggal tudok csak kifejezni, de mínusz lenne igazából, szó szerint gyomorforgató. (Egy spricc volt, a csuklómon... nem fújtam túl tehát, az kedvenceimnél is hiba lehet.)

2018.június (akkor még 3 csillag)- teljesen egyetértek az előttem szólókkal.
Minden illat egy hangulat, érzékszervi plusz info, egy kép, egy életérzés. Én ezt az illatot nem tudom vállalni, mert olyan életérzést közvetít, ami nem én vagyok. Nem lehet nem tudomásul venni, abszolúte ledominál mindent körös-körül, kiabál, tolakodó, erőszakos- lenti véleményből idézve. És nem is egyértelműen nőies, hiába ez egy nem uniszex Tom Ford- mondjuk ez szubjektív vonal, nekem a feminim illatok tetszenek, talán, mert azt szeretném közvetíteni, hogy nő vagyok. De - ez a nő egy hideg domina. Nincs híján az illat az animális jegyeknek, lásd lent k.kaszag, földes tónusok, van az a kompozíció, ami ebben a kategóriában működik rajtam, sajnos nem ez az.
Ami mellette szól részemről, hogy markáns, sokat gondolkoztam már pl, hogy a kedvesem miért szereti rajtam az Angelt [én nem], és szerintem ez az egyik titka, hogy nincs az a botorrú pasi 😁, aki ezt nem veszi észre. Ahogy az Angelt sem. Ez a parfüm jelen van. De valahogy nekem nincs benne finomság. Én szelíd vagyok. Ha csábítok, az kedves.
Ami ellene szól, hogy ha ugyanez az illat két - három fokozattal lejjebb lenne tekerve, kellemesebb lenne, így egyszerűen sok, megkockáztatom, hogy máson is zavarna, bár máson soha nem éreztem még. Így max. 3 pont, egyedi és nagyszerű, csak legyen máshol, mint ahol én vagyok. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 10.

2018.június (akkor még 3 csillag)- teljesen egyetértek az előttem szólókkal.

andrea91

2019. április 9.

Sok update után az egészet át kell írnom. Nagyon régi a kapcsolatom vele, amióta megjelent, valamilyen viszonyban állunk: váltásokban imádom aztán kiborulok tőle, vonz aztán menekülök, de valahogy részben pont ezt szeretem is benne, imádom utálni is...
Tényleg brutál arcbamászós, erőszakos, nincs mese, és ez akkor is így van amikor épp szeretem. Vannak azok a bitch napjaim, akkor még enyhe boost is hogy ezt a dögöt hordom, és eltiporja a gyengéket már előttem hehe. Aztán néha már én is sírni tudnék tőle.
Igazából sose kaptam rá dicséretet, és nem is nagyon használom ha olyanokkal találkozom akikről nem tudom hogy tolerálják, vagy valami egyéb új közösségbe megyek, alapvetően nem akarok kínozni senkit.:-) Egyébként nagyon ritka hangulat kell hozzá, kb évente 1-2x szeretem, egymás utáni 3-4 nap simán áttaszít a gyűlölöm oldalra.
Mindezek mellett és miatt szerintem az egyik legkülönlegesebb illat ami létezik és valaha létezhet, emiatt jár az 5* mindenképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

KiAn

2019. március 24.

Hú hát ez valami iszonytatóan borzasztó!!!! Szerencsére csak kis mintát rendeltem belőle, ami azóta kukában landolt! Csak egyet fújtam a csuklómra amit többszöri szappanos lemosás után sem tudtam levakarni magamról.Csak az émelyítő hányinger maradt utána!! 1 csillagot megérdemel a tartóssága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

Tiziana

2019. március 6.

Ok,megismerés a tudás atyja. De ez tényleg nem szép, nagyon nem.
Ja, és gonosz...de annyira,hogy kényszerített órákig!!! hogy azon gondolkodjam,
mi lehet ez a teljességgel nem oda nem való indítás, a fejillat, ami húzza maga után
a többit olyan furcsán.Mert FURCSA ez a parfüm enyhén szólva.Helyre akartam tenni
mindenképp. - Szeretjük a sült tököt télen,mindig felezve veszem a piacon mert
felvágni alig bírom, bárd kéne hozzá,stb. Míg válogatok mindig megszagolom, és illat alapján
próbálom eldönteni vajon érett? Édes lesz-e? na ez az a furcsa édeskés, de zölden éretlen szag az,
amikor mindig otthagyom az árusnál.- Ezt érzem most is,szinte végig annyira beül az orromba.
Fogalmam sincs mely összetevők kereszteződéséből jön létre ez a kotyvalék, de nem is fontos.
Tudom hogy magasra értékelt, én mínusz 5 pontot szeretnék adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Ok,megismerés a tudás atyja. De ez tényleg nem szép, nagyon nem.
Ja, és gonosz...de annyira,hogy kényszerített órákig!!! hogy azon gondolkodjam,
mindenképp. - Szeretjük a sült tököt télen,mindig felezve veszem a piacon mert
Tudom hogy magasra értékelt, én mínusz 5 pontot szeretnék adni.

emb1p3

2019. március 3.

Az én bőrömön furcsa, áporodott tortabevonó a nagymamám spájzában, lassan rothadásnak induló szárú fehér virágokkal, pacsuli, szantál és mindenféle mély és potenciálisan szexi jegy nélkül. Próbáltam már párszor, csak nem volt mindig rossz a teszter, bár ki tudja. Eleve nem vagyok nagy híve a túlfűtöttnek meg szexinek pozicionált illatoknak, a rózsás-pralinés-vaníliás Lancome Tresorok meg ilyesmik egyből lehangolnak - az ő rajongóikat meg az aldehidek, nincs ezzel az égvilágon semmi baj, mellesleg. A Black Orchid azért amúgy nem ilyen, úgyhogy pár év múlva megint megpróbálom majd kiszimatolni azt a híres szarvasgombát. Az üvege tetszene, ha nem lenne rajta az a nagy aranyozott kártus, meg ha a dizájner képes lett volna dönteni a szögletesség és a lekerekített élek között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

silver

2019. február 9.

Sokan hasonlították már pisihez, kakihoz, hányáshoz, én már csak az epét tenném hozzá. Kesernyés is, savanykás is, édeskés is, csupa rossz értelemben. Nagyon erőszakos, fullasztó illat, számomra elviselhetetlen...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Farnesol, Cinnamal, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.