Tom Ford

Ár:   17900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 17900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. október 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 17900 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: jázmin, gardénia, ylang-ylang, bergamott, amalfi citrom, mandarin, fekete ribiszke, szarvasgomba
Szívjegyek: fűszerek, gyümölcsös jegyek, lótusz, orchidea
Alapjegyek: vetiver, szantálfa, pacsuli, borostyánkő, tömjén, vanília, mexikói csokoládé

Ár: 17900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 12.000 Ft , Eladó: royne
Állapot: 30 ml, párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Lupiluuu

2020. május 14.

Ez az illat megérdemli a legkülönlegesebb műalkotás címet. Számomra ez az egyik legkülönlegesebb illat,amit valaha éreztem. Igazi vérbeli dög, ami magabiztossagot és luxust sugároz. Nem az a rohangálós illat,inkább esti alkalmi party illat .
Egy felmérés alapján a férfiak megszavazták a legerotikusabb női illatnak,ami viszont nagyon érdekes, mivel unisex illatról van szó, de egyet kell,hogy értsek ez az én orromnak is határozottan női illat. Felbátorodtam és megvettem,kiváncsi voltam ,mit tud ez a parfüm,ami ennyire beindítja a férfiak fantáziáját. Magamra fújtam és a párom meg is jegyezte, hogy ez egy nagyon jó illat ,ami nekem nagyon fontos,hogy ha pozitív visszajelzéseket kapok, akkor én is szívesebben viselem.
Egyik kedvencem lett, úgy érzem meg van az alkalmi illatom. Maga az illat nagyon orientális és mély, egzotikus virágorgia.
Nem mindenkinek fog tetszeni és nem is mindenkinek fog jól állni,de aki megtalálja benne önmagát az egy életre szóló szerelem.
Van benne valami földön kívüli misztikusság, sötét bujaság és egy megmagyarázhatatlan ,magával ragadó vonzalom.
Akkor tudod,hogy megtaláltad a neked való parfümöt, ha valamit kivállt belőled,amivel azonnal azonosulni tudsz és nem tudod kiverni a fejedből,mert mindig érezni akarod. Az egyik legjobb parfüm a piacon, ha valakinél betalál, akkor az egy életre szól....felejthetetlen 😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Domini26

2020. február 27.

Maga az illat egy igazi különlegesség, nem éreztem még hozzá hasonlót. Ehhez meg kell érni és alkalom kell.. Hangulat. Öltözet. Én túl fiatalnak érzem magam hozzá. A csuklómon tetszik tetszik, valami vonz benne.. Viszont amint magamra fujom, megfullaszt. (Talán teszek egy próbát az edt-vel.) Nagyon idegennek érzem. Ettől függetlenül jár a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

wallflower87

2020. február 11.

Előre is elnézést a rajongótábortól, de engem ezzel a parfümmel kínozni lehetne, annyira nem bírom elviselni. Számomra egyszerűen büdös, émelyítő, penetráns szag. Mintha valami bódító illatú de rothadásnak indult egzotikus virágot, égett gumit és tömjént egyszerre nyomnának az ember orra alá nagy dózisban. Balszerencsémre egy volt munkahelyemen egy elég extravagáns stílusú, meleg külföldi srác ezt a parfümöt használta, ráadásul nem messze ült tőlem...majd felfordult a gyomrom minden alkalommal mikor megcsapott az illata..nagyon kérem, aki olyan helyre tervezi használni, ahol más emberekkel lesz összezárva huzamosabb ideig (pl munkahely, mozi, színház, repülő, stb), legyen tekintettel másokra és 1 fújásnál semmiképp ne használjon többet, de leginkább semennyit sem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Milva07

2020. január 30.

Biztos vagyok abban, hogy korral, életesemények miatt- súlyos traumák/betegség-után változik az ember szaglása. Szerintem velem is ez történt, ugyanis én, aki korábban úgy voltam ezzel az illattal, mint az ördög a fokhagymával, teljesen ellenkező véleménnyel vagyok most. Az én orromból a fehér virágok és a bergamott kúszik tovább, egészen a kisagyig, ott összetalálkozik a már ott időző csokival és a pacsulival, összekeverednek és végtelen ideig árad utána a meleg, krémes, puha illat. Karakán nőnek tartom magam, de még az én erős személyiségem is meg-megroggyan, mikor ezt az illatot fújom: ha nem vagyok 100% -os formában, betemet, maga alá gyűr , egyszerűen legyőz. Átveszi felettem a hatalmat. Ha viszont megfelelő az időzítés, megacéloz, de a jó értelemben: a buja, szenvedélyes, szexi nőt erősíti. Ez egy férfimágnes.Bizony. Lehet próbálni, nem fogtok csalódni, megígérem ,-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 30.

Rhodesian Ridgeback

2020. január 14.

Aligha nem ő a parfümvilág egyik legmegosztóbb illata, mert tele van ellentmondásokkal. Annyi szent, hogy nem tömegeknek készült, mint a legtöbb TF parfüm. Egyszerre katyvasz, mégis van benne valami megmagyarázhatatlanul harmonikus. Nagyon hosszan tartó, mégsem tolakodó.
Nem mondanám nőies illatnak, sem kimondottan férfi illatnak. Szobaillatosítónak pedig túl drága. Ami a legbiztosabb, hogy erős személyiség kell hozzá, mert ez az illat egyhamar átveszi az uralmat, ha nem a megfelelő személy viseli. Állítólag Michael Jacksonnak ez volt a signature illata, amit nagyon nehéz elképzelni, de ha úgy veszem, valahol ő volt a két nem közötti átmenet.
Szerencsére csak mintát rendeltem belőle korábban. Van benne valami addiktív, de nem fújnám magamra.
UPDATE:
Majd kíváncsiságból mégis csak magamra fújtam kettőt. Még most is csak úgy illatozik, pedig reggel 7 körül fújtam magamra. Nagyon játékos illat és elképesztő a projekciója. A végső leszáradási illat rajtam pacsuli és valami tömjénes összhatás. Ezt nevezem én illatkompozíciónak és közben semmi szintetikumot, vagy oda nem illő illatot nem éreztem. Gyöngyszemre akadtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

UPDATE:

Anthaval

2019. december 20.

Hogy mi jut eszembe erről a parfümről? 1931-ben, a Kék Angyal világsikere után Marlene Dietrich Budapestre látogat és betér az Orfeum mulatóba, ahol rendel egy konyakot, meggyújtja ciggaretáját és csak szemlélődik. Közben ezt a parfümöt viseli, ami belengi a teret. Nem hord ékszert, nincs rá szüksége. A parfüm felér egy gyémánt nyakékkel. A teremben mindenki tisztában van azzal, hogy senki nem elég méltó Marlene kegyeire. De ez így van jól. Marlene egy csodálatos, megközelíthetetlen femme fatale, aki azért született, hogy az emberek távolról csodálják különleges, megismételhetetlen szépségét.
És most vissza a jelenbe: ez a parfüm viselt engem, nem én őt. A maga karakán nőiességével jelezte, hogy még nem vagyok elég méltó rá. Remélem, hogy egyszer kiérdemlem a bizalmát és a kegyeibe fogad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Bigris

2019. november 23.

Egyelőre nem leszünk öribarik. Egy éve próbáltam először. Rajtam semmi más, nem jött elő, csak rothadó, de legalábbis nedves széna. Lineárisan. Órákig ugyanaz marad rajtam. Nem tudom hány óra múlva próbáltam először lemosni... Nehezen és csak többedik sikálásra sikerült elviselhetővé tenni az élményt. Most elérkezettnek láttam az időt egy újabb próbára. Semmi nem változott. Nekem ez nem parfüm. Nem szeretek rothadó széna szagot érezni magamon. Lehet, hogy egyszer majd megint teszek egy próbát. Ki tudja... Tartósnak tartós. Ezért kap tőlem 2 csillagot.

Szerk: Azért mindig csodálattal tölt el, hogy milyen más az (illat) érzékelésünk nekünk embereknek. A párom kellemesnek és fűszeresnek érezte rajtam, semmi nedves széna. Nem volt problémája vele, mint nekem. Nekem nem tűnik túlzásnak a kaka/hányás/pelenkaszag,emlegetése ezzel a parfümmel kapcsolatban, mert lehet, hogy valaki orra szerint tényleg ezt produkálja. Mint ahogyan azt sem érzem túlzásnak, ha valaki élete (leggyönyörűbb) illatának nevezi. Rajta a szépség jön elő. Szerencsés. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 23.

HJuci

2019. november 21.

Szerettem volna egy olyan különleges és egyedi illatot, amit nem érezni mindenkin..Kiszemeltem magamnak a Tom Ford parfümöket, de látatlanban nem mertem rendelni. Végül az Arénában található Notino-ban sikerült az összes kiszemeltet megszagolnom.
Mindig is szerettem a fűszeres, erős, keleties illatokat így alig tudtam választani. A Black Orchid lett a befutó.
Tény, hogy nem egy szokványos illat és hogy nem mindenki tudja hordani, de a hányás/istálló/kakis pelenka kifejezéseket, amiket itt írtak, NAGYON túlzásnak érzem. Egyedi, különleges és meghatározhatatlan.. én ezeket a szavakat mondanám leginkább rá! :) Ja, és tartós!!
IMÁDOM és minden reggel alig várom, hogy magamra fújhassam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

IMÁDOM és minden reggel alig várom, hogy magamra fújhassam!

boszacs

2019. november 19.

3 parfüm mintával kezdődött... ezt csak úgy megrendeltem, a vélemények alapján.... az egyik parfüm, amiben 100%-ra biztos voltam hogy ez lesz az én illatom....hát óriási csalódás, majd jött a Black orchid...a füstös,kissé édes....illatorgia....igazi "dögös" illat, és rájöttem hogy jó ideig jó barátok leszünk (télen biztosan) :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Babooca

2019. szeptember 25.

Gondolkodtam, hogy az ezredik véleményemnél melyik termékről írjak egy rövid szösszenetet. Hosszas gondolkodás után végül mellette döntöttem.

Szeretem a nehéz, tömény, füstös illatokat, azokat az igazi nagyágyúkat, amik előbb lépnek be az ajtók, mint tenmagad. Számomra ez egy kifinomult, elegáns illat. Eddig 3x teszteltem, de teljesen elbűvölt már az első alkalommal is. Nagyon keveset tettem a csuklómra, épphogy egy cseppet. Elbűvölő illat. Mióta először kipróbáltam nem tudom kiverni a fejemből. Szerintem ez egy nagyon eltalált kompozíció. Folyamatban van a beszerzése, remélem az idő előrehaladtával sem változik meg a véleményem róla. Az én bőrömön vaníliás, füstös, jázminos volt a hűvös estéken, amiken teszteltem. Teszteltem már késő ősszel, télen és kora tavasszal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Farnesol, Cinnamal, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.